» Managua FC doar victorii din 6 meciuri
» Managua FC 20 goluri marcate în 6 meciuri - 3.33 pe meci
» Diriangen nicio înfrângere din 6 meciuri
» Dep. La Guaira nici o remiză de la 6 meciuri
» Tepatitlan 5 înfrângeri din 6 meciuri
» Tepatitlan 18 goluri primite în 6 meciuri - 3.00 pe meci
» Matagalpa 3 înfrângeri din 4 meciuri de gazde
» Matagalpa doar 3 goluri marcate în 7 meciuri - 0.43 pe meci
» Matagalpa doar 1 gol marcat în 4 meciuri de gazde - 0.25 pe meci
» UNAN Managua nicio înfrângere din 4 meciuri de oaspeți
» UNAN Managua doar 2 goluri primite în 4 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Lokomotyv Kyiv 3 egaluri din 5 meciuri
» Chungbuk Cheongju 14 egaluri din 23 meciuri
» Chungbuk Cheongju 6 egaluri din 12 meciuri de gazde
» Paju Frontier 7 înfrângeri din 11 meciuri de gazde
» Syunik nicio victorie din 5 meciuri
» Syunik 13 goluri primite în 5 meciuri - 2.60 pe meci
» SC Poltava nicio înfrângere din 5 meciuri
» SC Poltava doar 1 gol primit în 5 meciuri - 0.20 pe meci
» Bunyodkor 7 înfrângeri din 9 meciuri de gazde
» Neftchi Fergana 6 victorii din 9 meciuri de oaspeți
» Neftchi Fergana 19 goluri marcate în 9 meciuri de oaspeți - 2.11 pe meci
» Neftchi Fergana doar 5 goluri primite în 9 meciuri de oaspeți - 0.56 pe meci
» FC Kudrivka doar 1 gol marcat în 4 meciuri - 0.25 pe meci
» JIPPO doar 5 goluri primite în 10 meciuri de gazde - 0.50 pe meci
» KTP Kotka 7 victorii din 10 meciuri de oaspeți
» Noah doar victorii din 5 meciuri
» Botev Vratsa doar înfrângeri din 4 meciuri de oaspeți
» Botev Vratsa doar 2 goluri marcate în 4 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Botev Vratsa 11 goluri primite în 4 meciuri de oaspeți - 2.75 pe meci
» Karvina nici o remiză de la 6 meciuri
» Usti nad Labem nicio înfrângere din 6 meciuri
» Slavia Prague B nicio înfrângere din 6 meciuri
» Trinec 4 egaluri din 6 meciuri
» Hobro nici o remiză de la 6 meciuri
» Hvidovre nicio înfrângere din 6 meciuri
» Vejle nicio înfrângere din 6 meciuri
» Vejle 16 goluri marcate în 6 meciuri - 2.67 pe meci
» Rustavi 9 victorii din 11 meciuri de gazde
» Pogon Grodzisk M. nicio înfrângere din 6 meciuri
» Warta Poznan nici o remiză de la 6 meciuri
» Warta Poznan nici o remiză de la 6 meciuri de oaspeți
» Tekstilshchik nicio victorie din 4 meciuri de gazde
» Tekstilshchik doar 3 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 0.75 pe meci
» Torpedo Moscow 3 victorii din 4 meciuri de oaspeți
» Torpedo Moscow doar 1 gol primit în 4 meciuri de oaspeți - 0.25 pe meci
» Lyngby nicio victorie din 6 meciuri
» HB Koge nicio victorie din 6 meciuri
» HB Koge doar 3 goluri marcate în 6 meciuri - 0.50 pe meci
» Shkendija Tetovo doar victorii din 5 meciuri
» Shkendija Tetovo doar 2 goluri primite în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» Aalesunds FK 6 egaluri din 10 meciuri de gazde
» Aalesunds FK 26 goluri primite în 10 meciuri de gazde - 2.60 pe meci
» Start 7 înfrângeri din 9 meciuri de oaspeți
» Start 24 goluri primite în 9 meciuri de oaspeți - 2.67 pe meci
» Bodo Glimt 6 victorii din 9 meciuri de oaspeți
» Bodo Glimt 19 goluri marcate în 9 meciuri de oaspeți - 2.11 pe meci
» Ljungskile 5 egaluri din 10 meciuri de oaspeți
» Laholms nici o remiză de la 10 meciuri de oaspeți
» Richards Bay 3 egaluri din 4 meciuri
» Lausanne-Ouchy nicio înfrângere din 6 meciuri
» CFR Cluj nici o remiză de la 6 meciuri
» Farul Constanta 3 egaluri din 4 meciuri de oaspeți
» Assyriska FF 21 goluri primite în 9 meciuri de gazde - 2.33 pe meci
» IFK Stocksund 7 înfrângeri din 9 meciuri de oaspeți
» Al-Riyadh 11 goluri primite în 4 meciuri - 2.75 pe meci
» Al-Shabab 3 egaluri din 4 meciuri
» Al-Hilal Riyadh doar victorii din 4 meciuri
» Al-Hilal Riyadh 15 goluri marcate în 4 meciuri - 3.75 pe meci
» Varazdin 4 victorii din 5 meciuri
» Boulogne 3 egaluri din 4 meciuri
» Boulogne doar 1 gol marcat în 4 meciuri - 0.25 pe meci
» Clermont Foot 3 egaluri din 4 meciuri
» Sochaux doar 1 gol marcat în 4 meciuri - 0.25 pe meci
» Petrovac doar 2 goluri primite în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» FC Cajamarca 3 înfrângeri din 4 meciuri de gazde
» FC Cajamarca 10 goluri primite în 4 meciuri de gazde - 2.50 pe meci
» Almere City 11 goluri marcate în 4 meciuri - 2.75 pe meci
» Jong Ajax 14 goluri primite în 5 meciuri - 2.80 pe meci
» Volendam 11 goluri marcate în 4 meciuri - 2.75 pe meci
» VVV-Venlo 11 goluri marcate în 4 meciuri - 2.75 pe meci
» Heracles doar victorii din 4 meciuri
» Heracles 16 goluri marcate în 4 meciuri - 4.00 pe meci
» De Graafschap 12 goluri primite în 4 meciuri - 3.00 pe meci
» RKC Waalwijk doar egaluri din 4 meciuri
» Wil 16 goluri primite în 6 meciuri - 2.67 pe meci
» Xamax nici o remiză de la 6 meciuri
» Nafta Lendava 3 înfrângeri din 4 meciuri de gazde
» Nafta Lendava 10 goluri primite în 4 meciuri de gazde - 2.50 pe meci
» Def. de Belgrano 7 egaluri din 12 meciuri de gazde
» Def. de Belgrano doar 7 goluri marcate în 12 meciuri de gazde - 0.58 pe meci
» Bray Wanderers 38 goluri marcate în 14 meciuri de gazde - 2.71 pe meci
» Airbus UK nici o remiză de la 6 meciuri
» Caernarfon Town nici o remiză de la 6 meciuri
» Flint Town Utd 5 înfrângeri din 6 meciuri
» Cardiff Met nici o remiză de la 6 meciuri
» Connah's Quay 5 victorii din 6 meciuri
» Connah's Quay 17 goluri marcate în 6 meciuri - 2.83 pe meci
» Haverfordwest 5 înfrângeri din 6 meciuri
» Haverfordwest doar 2 goluri marcate în 6 meciuri - 0.33 pe meci
» Holywell Town doar înfrângeri din 6 meciuri
» Holywell Town 26 goluri primite în 6 meciuri - 4.33 pe meci
» Trefelin BGC 5 înfrângeri din 6 meciuri
» Trefelin BGC doar 2 goluri marcate în 6 meciuri - 0.33 pe meci
» Trefelin BGC 17 goluri primite în 6 meciuri - 2.83 pe meci
» Llandudno nici o remiză de la 6 meciuri
» Ammanford AFC nicio victorie din 6 meciuri
» CDT Real Oruro 5 înfrângeri din 8 meciuri de gazde
» CDT Real Oruro 23 goluri primite în 8 meciuri de gazde - 2.88 pe meci
» SA Bulo Bulo 7 înfrângeri din 8 meciuri de oaspeți
» SA Bulo Bulo 23 goluri primite în 8 meciuri de oaspeți - 2.88 pe meci
» Shamrock Rovers 10 victorii din 13 meciuri de gazde
» Sandefjord doar 6 goluri marcate în 9 meciuri de gazde - 0.67 pe meci
» Porto doar victorii din 4 meciuri
» Porto niciun gol primit în 4 meciuri
» Est. Rio Cuarto doar 3 goluri marcate în 7 meciuri - 0.43 pe meci
» Est. Rio Cuarto doar 1 gol marcat în 4 meciuri de gazde - 0.25 pe meci
» Est. Rio Cuarto doar 1 gol primit în 4 meciuri de gazde - 0.25 pe meci
» Sarmiento Junin nici o remiză de la 7 meciuri
» UTC Cajamarca nicio victorie din 7 meciuri
» U. de Vinto 7 înfrângeri din 8 meciuri de oaspeți
» U. de Vinto 22 goluri primite în 8 meciuri de oaspeți - 2.75 pe meci
» Cerro Largo Melo doar egaluri din 4 meciuri
» Criciuma doar 6 goluri primite în 12 meciuri de gazde - 0.50 pe meci
*** Faptele și tendințele interesante din fotbal includ doar meciuri din ligă. Meciurile pentru Cupe, Liga Campionilor, Europa League și altele nu sunt luate în considerare. Faptele sunt pregătite pe baza diferitor indicatori, precum victorii, înfrângeri, egaluri, goluri marcate, goluri primite etc.