» Atletico Mitre 7 egaluri din 13 meciuri de oaspeți
» Nashville SC doar 5 goluri primite în 10 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» America MG 10 înfrângeri din 13 meciuri de oaspeți
» Juarez doar înfrângeri din 6 meciuri
» Juarez 19 goluri primite în 6 meciuri - 3.17 pe meci
» Zacatecas 17 goluri marcate în 6 meciuri - 2.83 pe meci
» FC Chernihiv 4 egaluri din 5 meciuri
» Nyva Ternopil 3 egaluri din 5 meciuri
» Nyva Ternopil 3 egaluri din 5 meciuri de oaspeți
» Viktoriya Sumy doar victorii din 5 meciuri
» Viktoriya Sumy doar 1 gol primit în 5 meciuri - 0.20 pe meci
» Polissya-2 nicio victorie din 5 meciuri
» Cheonan City 6 egaluri din 11 meciuri de gazde
» Gimhae FC 2008 8 înfrângeri din 10 meciuri de gazde
» Gimhae FC 2008 doar 7 goluri marcate în 10 meciuri de gazde - 0.70 pe meci
» Gimhae FC 2008 24 goluri primite în 10 meciuri de gazde - 2.40 pe meci
» M. Yamagata doar 1 gol primit în 4 meciuri - 0.25 pe meci
» Iwaki FC 11 goluri primite în 4 meciuri - 2.75 pe meci
» Obolon 3 egaluri din 4 meciuri
» Obolon 3 egaluri din 4 meciuri de oaspeți
» Obolon niciun gol marcat în 4 meciuri
» Obolon niciun gol marcat în 4 meciuri de oaspeți
» Ordabasy 6 victorii din 10 meciuri de oaspeți
» IL Sandviken 5 înfrângeri din 8 meciuri de gazde
» IL Sandviken 20 goluri primite în 8 meciuri de gazde - 2.50 pe meci
» Eik Tonsberg 15 înfrângeri din 17 meciuri
» Eik Tonsberg doar înfrângeri din 8 meciuri de oaspeți
» Eik Tonsberg 23 goluri primite în 8 meciuri de oaspeți - 2.88 pe meci
» Follo 7 înfrângeri din 9 meciuri de gazde
» Follo 19 goluri primite în 9 meciuri de gazde - 2.11 pe meci
» Krasnodar doar victorii din 6 meciuri
» Hammarby TFF 8 victorii din 9 meciuri de oaspeți
» Hammarby TFF 26 goluri marcate în 9 meciuri de oaspeți - 2.89 pe meci
» Hammarby TFF doar 4 goluri primite în 9 meciuri de oaspeți - 0.44 pe meci
» Probiy Horodenka nicio victorie din 5 meciuri
» Preston doar înfrângeri din 4 meciuri
» Sheffield Wed 11 goluri marcate în 4 meciuri - 2.75 pe meci
» Fleetwood 3 egaluri din 4 meciuri
» Yeovil nicio înfrângere din 5 meciuri
» Narva Trans 10 înfrângeri din 12 meciuri de oaspeți
» Narva Trans doar 4 goluri marcate în 12 meciuri de oaspeți - 0.33 pe meci
» Narva Trans 35 goluri primite în 12 meciuri de oaspeți - 2.92 pe meci
» Pen-y-Bont nicio înfrângere din 6 meciuri
» Qingdao Hainiu 11 înfrângeri din 13 meciuri de oaspeți
» Shenzhen Peng C. 9 înfrângeri din 12 meciuri de oaspeți
» Metz 3 egaluri din 4 meciuri
» Meshakhte Tkibuli nicio victorie din 11 meciuri de gazde
» Meshakhte Tkibuli doar 5 goluri marcate în 11 meciuri de gazde - 0.45 pe meci
» Kairat Almaty 8 victorii din 12 meciuri de oaspeți
» Ogre United 11 înfrângeri din 14 meciuri de oaspeți
» Ogre United 71 goluri primite în 27 meciuri - 2.63 pe meci
» Ogre United 43 goluri primite în 14 meciuri de oaspeți - 3.07 pe meci
» Skeid 18 goluri primite în 8 meciuri de gazde - 2.25 pe meci
» Kjelsås 6 victorii din 8 meciuri de oaspeți
» Kjelsås 19 goluri marcate în 8 meciuri de oaspeți - 2.38 pe meci
» Sepsi doar 2 goluri marcate în 4 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Sepsi doar 3 goluri primite în 7 meciuri - 0.43 pe meci
» Sepsi doar 2 goluri primite în 4 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Leningradets 3 egaluri din 5 meciuri de gazde
» Leningradets doar 4 goluri marcate în 8 meciuri - 0.50 pe meci
» Leningradets doar 3 goluri marcate în 5 meciuri de gazde - 0.60 pe meci
» SKA Khabarovsk 7 înfrângeri din 8 meciuri
» SKA Khabarovsk doar înfrângeri din 4 meciuri de oaspeți
» Yenisey 3 egaluri din 4 meciuri de gazde
» Neftekhimik nici o remiză de la 9 meciuri
» Oleksandriya nicio înfrângere din 5 meciuri
» Gomel doar 6 goluri primite în 9 meciuri de oaspeți - 0.67 pe meci
» Big Bullets nicio înfrângere din 6 meciuri de gazde
» Big Bullets doar 7 goluri primite în 14 meciuri - 0.50 pe meci
» Big Bullets doar 1 gol primit în 6 meciuri de gazde - 0.17 pe meci
» Silver Strikers 4 egaluri din 7 meciuri de oaspeți
» Silver Strikers doar 5 goluri primite în 14 meciuri - 0.36 pe meci
» Silver Strikers doar 3 goluri primite în 7 meciuri de oaspeți - 0.43 pe meci
» CIVO United nici o remiză de la 7 meciuri de oaspeți
» MAFCO Salima doar 3 goluri primite în 7 meciuri de gazde - 0.43 pe meci
» Moyale Barracks doar 3 goluri marcate în 7 meciuri de oaspeți - 0.43 pe meci
» Red Lions nicio înfrângere din 7 meciuri de gazde
» Red Lions doar 1 gol primit în 7 meciuri de gazde - 0.14 pe meci
» Cannes 3 egaluri din 4 meciuri
» Chippa Utd 3 egaluri din 4 meciuri
» Slavia Praga nicio înfrângere din 6 meciuri
» Slavia Praga 17 goluri marcate în 6 meciuri - 2.83 pe meci
» Slovacko nicio victorie din 6 meciuri
» Pardubice 5 înfrângeri din 6 meciuri
» Brattvag 20 goluri marcate în 8 meciuri de gazde - 2.50 pe meci
» Kvik Halden 5 victorii din 8 meciuri de oaspeți
» Kvik Halden 18 goluri marcate în 8 meciuri de oaspeți - 2.25 pe meci
» Mjondalen 6 victorii din 8 meciuri de gazde
» Jerv Grimstad 6 victorii din 9 meciuri de oaspeți
» Jerv Grimstad 20 goluri marcate în 9 meciuri de oaspeți - 2.22 pe meci
» Vidar nicio victorie din 8 meciuri de oaspeți
» Vidar 46 goluri primite în 17 meciuri - 2.71 pe meci
» Vidar 22 goluri primite în 8 meciuri de oaspeți - 2.75 pe meci
» Ufa nicio înfrângere din 4 meciuri de gazde
» Ufa doar 2 goluri primite în 4 meciuri de gazde - 0.50 pe meci
» Veles Moscow nici o remiză de la 9 meciuri
» Volga Ulyanovsk 3 înfrângeri din 4 meciuri de gazde
» Arsenal Tula nicio victorie din 4 meciuri de oaspeți
» Arsenal Tula doar 2 goluri marcate în 4 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Halmstad nicio victorie din 9 meciuri de oaspeți
» GAIS Göteborg doar 4 goluri primite în 10 meciuri de gazde - 0.40 pe meci
» Norrby 5 egaluri din 10 meciuri de gazde
» Falkenbergs 23 goluri marcate în 10 meciuri de oaspeți - 2.30 pe meci
» Istiklol nicio înfrângere din 6 meciuri de gazde
» Istiklol doar 4 goluri primite în 14 meciuri - 0.29 pe meci
» Istiklol doar 1 gol primit în 6 meciuri de gazde - 0.17 pe meci
» Merw 7 înfrângeri din 9 meciuri de oaspeți
» Merw 50 goluri primite în 18 meciuri - 2.78 pe meci
» Merw 32 goluri primite în 9 meciuri de oaspeți - 3.56 pe meci
» Kopetdag 7 înfrângeri din 9 meciuri de oaspeți
» Kopetdag 23 goluri primite în 9 meciuri de oaspeți - 2.56 pe meci
» Nebitchi doar 5 goluri marcate în 8 meciuri de gazde - 0.62 pe meci
» Arkadag doar victorii din 18 meciuri
» Arkadag doar victorii din 8 meciuri de oaspeți
» Arkadag 75 goluri marcate în 18 meciuri - 4.17 pe meci
» Arkadag 37 goluri marcate în 8 meciuri de oaspeți - 4.62 pe meci
» Arkadag doar 5 goluri primite în 8 meciuri de oaspeți - 0.62 pe meci
» Ahal 5 victorii din 8 meciuri de oaspeți
» Ahal 21 goluri marcate în 8 meciuri de oaspeți - 2.62 pe meci
» Bandirmaspor 3 egaluri din 5 meciuri
» Boluspor doar înfrângeri din 5 meciuri
» Boluspor doar 1 gol marcat în 5 meciuri - 0.20 pe meci
» Din. Samarqand nici o remiză de la 9 meciuri de oaspeți
» Sogdiana 19 goluri primite în 9 meciuri de gazde - 2.11 pe meci
» Mash'al Mubarek 17 înfrângeri din 19 meciuri
» Mash'al Mubarek doar înfrângeri din 9 meciuri de oaspeți
» Mash'al Mubarek doar 8 goluri marcate în 19 meciuri - 0.42 pe meci
» Eidsvold TF 6 victorii din 8 meciuri de oaspeți
» Eidsvold TF 22 goluri marcate în 8 meciuri de oaspeți - 2.75 pe meci
» Miedz Legnica doar 3 goluri primite în 6 meciuri - 0.50 pe meci
» Zenit Petersburg nici o remiză de la 6 meciuri
» TSKA Moscova nicio înfrângere din 6 meciuri
» Cardiff 3 egaluri din 4 meciuri
» Sheffield Utd 3 egaluri din 4 meciuri
» Stevenage 3 egaluri din 4 meciuri
» Doncaster 3 egaluri din 4 meciuri
» Notts County 3 egaluri din 4 meciuri
» MK Dons 3 egaluri din 4 meciuri
» Bristol Rovers 11 goluri marcate în 4 meciuri - 2.75 pe meci
» Grimsby 3 egaluri din 4 meciuri
» Northampton 3 egaluri din 4 meciuri
» Gillingham 3 egaluri din 4 meciuri
» Tranmere Rovers 3 egaluri din 4 meciuri
» Barrow nicio victorie din 5 meciuri
» Sutton Utd 4 victorii din 5 meciuri
» Gateshead 4 înfrângeri din 5 meciuri
» Solihull Moors doar înfrângeri din 5 meciuri
» Solihull Moors 16 goluri primite în 5 meciuri - 3.20 pe meci
» Hornchurch 4 victorii din 5 meciuri
» Tamworth 14 goluri primite în 5 meciuri - 2.80 pe meci
» Charleroi doar victorii din 4 meciuri
» Saint-Gilloise 11 goluri marcate în 4 meciuri - 2.75 pe meci
» Saint-Gilloise doar 1 gol primit în 4 meciuri - 0.25 pe meci
» Nomme United 33 goluri primite în 12 meciuri de oaspeți - 2.75 pe meci
» Portadown doar înfrângeri din 4 meciuri
» Aegir 17 înfrângeri din 21 meciuri
» Aegir 9 înfrângeri din 10 meciuri de gazde
» Aegir 68 goluri primite în 21 meciuri - 3.24 pe meci
» Aegir 28 goluri primite în 10 meciuri de gazde - 2.80 pe meci
» Grindavik 25 goluri primite în 10 meciuri de oaspeți - 2.50 pe meci
» Grotta 25 goluri primite în 10 meciuri de gazde - 2.50 pe meci
» Kopavogur 9 victorii din 10 meciuri de gazde
» Kopavogur 29 goluri marcate în 10 meciuri de gazde - 2.90 pe meci
» Fylkir nici o remiză de la 10 meciuri de oaspeți
» Njardvik 8 victorii din 10 meciuri de gazde
» Njardvik 25 goluri marcate în 10 meciuri de gazde - 2.50 pe meci
» Afturelding 6 victorii din 10 meciuri de oaspeți
» Afturelding 64 goluri marcate în 21 meciuri - 3.05 pe meci
» Afturelding 28 goluri marcate în 10 meciuri de oaspeți - 2.80 pe meci
» Throttur 20 goluri marcate în 10 meciuri de oaspeți - 2.00 pe meci
» Atyrau 6 egaluri din 10 meciuri de oaspeți
» Politechnica UTM 3 egaluri din 5 meciuri de gazde
» Haugesund 7 victorii din 9 meciuri de gazde
» Haugesund 62 goluri marcate în 20 meciuri - 3.10 pe meci
» Haugesund 29 goluri marcate în 9 meciuri de gazde - 3.22 pe meci
» Sogndal 29 goluri primite în 10 meciuri de oaspeți - 2.90 pe meci
» Kongsvinger 31 goluri marcate în 10 meciuri de gazde - 3.10 pe meci
» Raufoss 8 înfrângeri din 10 meciuri de oaspeți
» Raufoss 32 goluri primite în 10 meciuri de oaspeți - 3.20 pe meci
» Strömsgodset 27 goluri marcate în 10 meciuri de oaspeți - 2.70 pe meci
» Ranheim 7 înfrângeri din 9 meciuri de oaspeți
» Ranheim 54 goluri primite în 20 meciuri - 2.70 pe meci
» Ranheim 28 goluri primite în 9 meciuri de oaspeți - 3.11 pe meci
» Strømmen 24 goluri primite în 10 meciuri de gazde - 2.40 pe meci
» Bryne nici o remiză de la 10 meciuri de oaspeți
» Sochi nici o remiză de la 4 meciuri de gazde
» Nizhny Novgorod 3 victorii din 4 meciuri de oaspeți
» Nizhny Novgorod 27 goluri marcate în 9 meciuri - 3.00 pe meci
» Nizhny Novgorod 9 goluri marcate în 4 meciuri de oaspeți - 2.25 pe meci
» R. Volgograd 4 înfrângeri din 5 meciuri de oaspeți
» Kilmarnock doar înfrângeri din 4 meciuri
» Kilmarnock 14 goluri primite în 4 meciuri - 3.50 pe meci
» Inverness 3 egaluri din 4 meciuri
» Partick Thistle doar 1 gol primit în 4 meciuri - 0.25 pe meci
» Queen's Park doar 1 gol marcat în 4 meciuri - 0.25 pe meci
» Alloa Athletic doar 2 goluri primite în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» East Fife doar 2 goluri primite în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» Ross County doar victorii din 4 meciuri
» Hamilton niciun gol primit în 5 meciuri
» Queen of South doar înfrângeri din 4 meciuri
» Airdrieonians doar 2 goluri marcate în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» Dumbarton doar 2 goluri marcate în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» Elgin City 17 goluri marcate în 5 meciuri - 3.40 pe meci
» Humenne nici o remiză de la 6 meciuri
» Petrzalka doar victorii din 6 meciuri
» Petrzalka 16 goluri marcate în 6 meciuri - 2.67 pe meci
» Petrzalka doar 2 goluri primite în 6 meciuri - 0.33 pe meci
» MFK Bytca 5 înfrângeri din 6 meciuri
» MFK Bytca 19 goluri primite în 6 meciuri - 3.17 pe meci
» STK Samorin 5 victorii din 6 meciuri
» Banik Lehota 4 egaluri din 6 meciuri
» Zvolen nicio victorie din 6 meciuri
» Jarfalla 7 înfrângeri din 9 meciuri de gazde
» Jarfalla 23 goluri primite în 9 meciuri de gazde - 2.56 pe meci
» AFC Eskilstuna 24 goluri marcate în 9 meciuri de oaspeți - 2.67 pe meci
» Trollhattan 5 egaluri din 10 meciuri de gazde
» Skopje 3 egaluri din 5 meciuri
» Skopje doar 2 goluri marcate în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» Bashkimi doar înfrângeri din 5 meciuri
» Bashkimi doar 1 gol marcat în 5 meciuri - 0.20 pe meci
» Bashkimi 17 goluri primite în 5 meciuri - 3.40 pe meci
» Feirense niciun gol marcat în 4 meciuri
» Csikszereda 6 înfrângeri din 7 meciuri
» Csikszereda doar înfrângeri din 4 meciuri de oaspeți
» Csikszereda doar 2 goluri marcate în 4 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Tractor niciun gol primit în 5 meciuri
» Ararat 4 înfrângeri din 5 meciuri
» Zrinjski Mostar doar victorii din 5 meciuri
» Decic Tuzi 4 victorii din 5 meciuri
» Decic Tuzi doar 1 gol primit în 5 meciuri - 0.20 pe meci
» Buducnost doar 2 goluri marcate în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» Brage 23 goluri primite în 10 meciuri de gazde - 2.30 pe meci
» Sundsvall 9 înfrângeri din 10 meciuri de oaspeți
» Sundsvall doar 4 goluri marcate în 10 meciuri de oaspeți - 0.40 pe meci
» Utsiktens 7 înfrângeri din 9 meciuri de gazde
» Utsiktens doar 6 goluri marcate în 9 meciuri de gazde - 0.67 pe meci
» Utsiktens 19 goluri primite în 9 meciuri de gazde - 2.11 pe meci
» Lunds 7 egaluri din 11 meciuri de oaspeți
» Karpaty Lvov 11 goluri marcate în 4 meciuri - 2.75 pe meci
» Sirius 7 victorii din 9 meciuri de oaspeți
» Sirius 24 goluri marcate în 9 meciuri de oaspeți - 2.67 pe meci
» Al-Fateh doar 1 gol marcat în 4 meciuri - 0.25 pe meci
» TSKA Sofia 5 victorii din 6 meciuri
» TSKA Sofia 16 goluri marcate în 6 meciuri - 2.67 pe meci
» Dinamo Zagreb 11 goluri marcate în 4 meciuri - 2.75 pe meci
» HNK Gorica doar 2 goluri marcate în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» AGF Aarhus nicio victorie din 6 meciuri
» Vaduz 5 înfrângeri din 6 meciuri
» Vaduz 16 goluri primite în 6 meciuri - 2.67 pe meci
» Young Boys nicio înfrângere din 6 meciuri
» Young Boys 23 goluri marcate în 6 meciuri - 3.83 pe meci
» Flora Tallinn nici o remiză de la 25 meciuri
» Flora Tallinn nici o remiză de la 13 meciuri de gazde
» Nomme Kalju doar 7 goluri primite în 12 meciuri de oaspeți - 0.58 pe meci
» Brann Bergen nici o remiză de la 9 meciuri de gazde
» F. Voronezh nicio victorie din 6 meciuri
» Komarno nicio victorie din 6 meciuri
» Westerlo 14 goluri primite în 4 meciuri - 3.50 pe meci
» TNS 5 victorii din 6 meciuri
» TNS 16 goluri marcate în 6 meciuri - 2.67 pe meci
» TNS doar 3 goluri primite în 6 meciuri - 0.50 pe meci
» Barry Town doar victorii din 6 meciuri
» Barry Town 17 goluri marcate în 6 meciuri - 2.83 pe meci
» Boreham Wood 4 victorii din 5 meciuri
» Boreham Wood 14 goluri marcate în 5 meciuri - 2.80 pe meci
» Aldosivi nicio victorie din 7 meciuri
» Banfield doar 2 goluri marcate în 4 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Valur nici o remiză de la 10 meciuri de oaspeți
» Utrecht 15 goluri primite în 4 meciuri - 3.75 pe meci
» Go Ahead Eagles 11 goluri marcate în 4 meciuri - 2.75 pe meci
» Coleraine doar 1 gol primit în 4 meciuri - 0.25 pe meci
» Sheriff Tiraspol 4 victorii din 5 meciuri de gazde
» Sheriff Tiraspol doar 2 goluri primite în 5 meciuri de gazde - 0.40 pe meci
» Umraniyespor 3 egaluri din 5 meciuri
» Gimnasia LP nici o remiză de la 7 meciuri
» Tigre Victoria doar 3 goluri primite în 7 meciuri - 0.43 pe meci
» Los Andes doar 9 goluri primite în 12 meciuri de oaspeți - 0.75 pe meci
» Al-Nassr Riyadh doar victorii din 4 meciuri
» Al-Nassr Riyadh 12 goluri marcate în 4 meciuri - 3.00 pe meci
» St. Etienne doar victorii din 4 meciuri
» St. Etienne 13 goluri marcate în 4 meciuri - 3.25 pe meci
» Montpellier doar 1 gol primit în 4 meciuri - 0.25 pe meci
» Jezero Plav doar 2 goluri marcate în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» Arsenal Tivat 4 egaluri din 5 meciuri
» Arsenal Tivat doar 1 gol marcat în 5 meciuri - 0.20 pe meci
» Arsenal Tivat doar 2 goluri primite în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» Stabaek 8 victorii din 9 meciuri de gazde
» Stabaek 29 goluri marcate în 9 meciuri de gazde - 3.22 pe meci
» Moss FK nici o remiză de la 10 meciuri de oaspeți
» Moss FK 25 goluri primite în 10 meciuri de oaspeți - 2.50 pe meci
» Radnicki 1923 doar 2 goluri marcate în 4 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Radnicki Nis doar 2 goluri marcate în 4 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Radnicki Nis doar 3 goluri primite în 4 meciuri de oaspeți - 0.75 pe meci
» PSV Eindhoven 15 goluri marcate în 4 meciuri - 3.75 pe meci
» Danubio niciun gol marcat în 4 meciuri
» Levski Sofia doar victorii din 7 meciuri
» Levski Sofia doar victorii din 4 meciuri de gazde
» Levski Sofia 20 goluri marcate în 7 meciuri - 2.86 pe meci
» Levski Sofia 13 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 3.25 pe meci
» Levski Sofia doar 1 gol primit în 4 meciuri de gazde - 0.25 pe meci
» Legia nicio înfrângere din 6 meciuri
» Ol. Ljubljana doar 3 goluri marcate în 7 meciuri - 0.43 pe meci
» Ol. Ljubljana doar 3 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 0.75 pe meci
» Zurich nici o remiză de la 6 meciuri
» Zurich 16 goluri primite în 6 meciuri - 2.67 pe meci
» DAC Dun. Streda 4 victorii din 5 meciuri
» DAC Dun. Streda 17 goluri marcate în 5 meciuri - 3.40 pe meci
» DAC Dun. Streda doar 2 goluri primite în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» Slovan Brat. 4 victorii din 5 meciuri
» Slovan Brat. 15 goluri marcate în 5 meciuri - 3.00 pe meci
» Radnik Bijeljina 3 egaluri din 5 meciuri
» Sloga Doboj doar 1 gol marcat în 4 meciuri - 0.25 pe meci
» Swansea doar 1 gol primit în 4 meciuri - 0.25 pe meci
» Atl. Colegiales doar 4 goluri marcate în 13 meciuri de oaspeți - 0.31 pe meci
» Real Potosi 4 egaluri din 8 meciuri de oaspeți
» Boyaca Chico doar 2 goluri marcate în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» Once Caldas 3 egaluri din 4 meciuri de oaspeți
» Osijek 4 victorii din 5 meciuri
» Celtic doar victorii din 4 meciuri
» Celtic 11 goluri marcate în 4 meciuri - 2.75 pe meci
» Gimnasia Mendoza nici o remiză de la 7 meciuri
» Boca Juniors 3 egaluri din 4 meciuri de oaspeți
» Sporting 12 goluri marcate în 4 meciuri - 3.00 pe meci
» Belouizdad 8 egaluri din 15 meciuri de oaspeți
» Belouizdad doar 10 goluri primite în 15 meciuri de oaspeți - 0.67 pe meci
» Colon Santa Fe doar 6 goluri primite în 13 meciuri de gazde - 0.46 pe meci
» Pacific nicio victorie din 8 meciuri de oaspeți
» Juventude doar 2 goluri primite în 13 meciuri de gazde - 0.15 pe meci
» Cacahuatique 11 goluri primite în 5 meciuri de gazde - 2.20 pe meci
» A. Cochabamba 4 egaluri din 8 meciuri de gazde
» GV San Jose 4 egaluri din 8 meciuri de oaspeți
» Sp. San Lorenzo 7 înfrângeri din 8 meciuri
» Sp. San Lorenzo doar 2 goluri marcate în 8 meciuri - 0.25 pe meci
» 2 de Mayo nicio înfrângere din 8 meciuri
» San Lorenzo doar 2 goluri marcate în 7 meciuri - 0.29 pe meci
*** Faptele și tendințele interesante din fotbal includ doar meciuri din ligă. Meciurile pentru Cupe, Liga Campionilor, Europa League și altele nu sunt luate în considerare. Faptele sunt pregătite pe baza diferitor indicatori, precum victorii, înfrângeri, egaluri, goluri marcate, goluri primite etc.