Eerste Divisie - Țările de Jos

vineri, 04.09.2026
19:00
Helmond Sport

Helmond Sport

VVV-Venlo

VVV-Venlo

Informație
Oraș
Gazde: Helmond
Oaspeți: Venlo
Distanţă: 37.3 km
Stadion
Stadion: Lavans Stadion
Capacitate: 4 200
Fotografii: Google maps (hărți)
Oră începere
Oră: 19:00 (20:00 ora locala)

Ultimele 12 întâlniri directe

2026-04-17 Helmond Sport 2 - 0 VVV-Venlo
2025-09-13 VVV-Venlo 2 - 1 Helmond Sport
2025-04-13 VVV-Venlo 4 - 1 Helmond Sport
2024-08-30 Helmond Sport 3 - 0 VVV-Venlo
2024-03-01 Helmond Sport 1 - 1 VVV-Venlo
2023-10-01 VVV-Venlo 0 - 4 Helmond Sport
2023-05-05 Helmond Sport 1 - 1 VVV-Venlo
2023-01-06 VVV-Venlo 1 - 1 Helmond Sport
2022-03-14 Helmond Sport 0 - 3 VVV-Venlo
2021-09-24 VVV-Venlo 1 - 0 Helmond Sport
2021-07-23 VVV-Venlo 1 - 4 Helmond Sport
2017-02-10 VVV-Venlo 7 - 0 Helmond Sport
V E Î +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 11 7 4
33% 25% 42% 92% 58% 33%

Helmond Sport ultimele 12 meciuri

2026-08-28 Jong Ajax 3 - 2 Helmond Sport
2026-08-21 Helmond Sport 1 - 1 RKC Waalwijk
2026-08-14 Roda 2 - 1 Helmond Sport
2026-08-09 Helmond Sport 1 - 1 De Graafschap
2026-08-01 Helmond Sport 1 - 0 Saint Truiden
2026-07-12 Helmond Sport 0 - 2 Westerlo
2026-07-04 Helmond Sport 1 - 2 AEK Larnaca
2026-07-01 Helmond Sport 0 - 4 Panathinaikos
2026-04-24 FC Eindhoven 1 - 0 Helmond Sport
2026-04-17 Helmond Sport 2 - 0 VVV-Venlo
2026-04-10 MVV Maastricht 0 - 0 Helmond Sport
2026-04-06 Helmond Sport 2 - 2 RKC Waalwijk
V E Î +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 9 5 3
17% 33% 50% 75% 42% 25%

VVV-Venlo ultimele 12 meciuri

2026-08-30 VVV-Venlo 4 - 0 FC Emmen
2026-08-23 VVV-Venlo 2 - 1 De Graafschap
2026-08-14 NAC Breda 0 - 2 VVV-Venlo
2026-08-07 VVV-Venlo 3 - 4 Heracles
2026-07-25 VVV-Venlo 0 - 1 Fortuna Köln
2026-04-24 VVV-Venlo 3 - 1 Almere City
2026-04-17 Helmond Sport 2 - 0 VVV-Venlo
2026-04-11 VVV-Venlo 3 - 3 De Graafschap
2026-04-06 Jong PSV 1 - 0 VVV-Venlo
2026-04-03 VVV-Venlo 3 - 0 Cambuur
2026-03-20 FC Emmen 2 - 2 VVV-Venlo
2026-03-17 VVV-Venlo 0 - 1 Jong Ajax
V E Î +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 9 7 5
42% 17% 42% 75% 58% 42%

Clasament Eerste Divisie

P Echipa MJ V E Î GM GP Glv Pct
1 Heracles 4 4 0 0 16 7 +9 12
2 MVV Maastricht 4 4 0 0 8 4 +4 12
3 Almere City 4 3 1 0 11 3 +8 10
4 VVV-Venlo 4 3 0 1 11 5 +6 9
5 FC Emmen 4 3 0 1 10 9 +1 9
6 Jong PSV 5 2 2 1 8 8 0 8
7 Vitesse 4 2 1 1 8 6 +2 7
8 Roda 4 2 1 1 5 4 +1 7
9 NAC Breda 4 2 1 1 7 7 0 7
10 Volendam 4 2 0 2 11 5 +6 6
11 Jong AZ 5 2 0 3 9 9 0 6
12 RKC Waalwijk 4 0 4 0 6 6 0 4
13 Den Bosch 4 1 1 2 9 10 -1 4
14 Jong Ajax 5 1 1 3 11 14 -3 4
15 Dordrecht 4 1 1 2 5 10 -5 4
16 FC Oss 4 1 0 3 3 7 -4 3
17 FC Eindhoven 4 1 0 3 6 11 -5 3
18 Helmond Sport 4 0 2 2 5 7 -2 2
19 De Graafschap 4 0 1 3 5 12 -7 1
20 Jong Utrecht 5 0 0 5 5 15 -10 0

Cronologia meciurilor din liga

Helmond Sport     
VVV-Venlo     
Gazde     
Oaspeți     

Meciuri gazde/oaspeți

P Echipa Helmond Sport VVV-Venlo
1 Heracles    
2 MVV Maastricht    
3 Almere City    
4 VVV-Venlo   -
5 FC Emmen    
6 Jong PSV    
7 Vitesse    
8 Roda    
9 NAC Breda   0 - 2
10 Volendam    
11 Jong AZ    
12 RKC Waalwijk 1 - 1  
13 Den Bosch    
14 Jong Ajax    
15 Dordrecht    
16 FC Oss    
17 FC Eindhoven    
18 Helmond Sport -  
19 De Graafschap 1 - 1  
20 Jong Utrecht    

Statistica echipelor în ligă

  Helmond Sport VVV-Venlo
Victorii 0 3
Egaluri 2 0
Înfrângeri 2 1
Goluri marcate 5 11
Goluri primite 7 5
Medie goluri inscrise 1.25 2.75
Medie goluri primite 1.75 1.25
Meciuri goluri marcate 100% 100%
Meciuri goluri primite 100% 50%
Ambele Echipe sa Inscrie 100% 50%
Peste 1.5 100% 100%
Peste 2.5 50% 75%
Peste 3.5 25% 50%
  Gazde Oaspeți
Victorii 0 1
Egaluri 2 0
Înfrângeri 0 0
Goluri marcate 2 2
Goluri primite 2 0
Medie goluri inscrise 1.00 2.00
Medie goluri primite 1.00 0.00
Meciuri goluri marcate 100% 100%
Meciuri goluri primite 100% 0%
Ambele Echipe sa Inscrie 100% 0%
Peste 1.5 100% 100%
Peste 2.5 0% 0%
Peste 3.5 0% 0%

Statistici generale pentru Eerste Divisie

Meciuri   (42)
Victorii pentru gazde 45%
Egaluri 19%
Victorii pentru oaspeți 36%
Meciuri jucate 11%
Goluri   (159)
Goluri pe meci 3.79
Goluri pentru gazde pe meci 1.90
Goluri pentru oaspeți pe meci 1.88
Echipa gazdă a marcat goluri în 90%
Echipa oaspeți a marcat goluri în 88%
Ambele Echipe sa Inscrie 79%
Peste 1.5 88%
Peste 2.5 74%
Peste 3.5 50%

Helmond Sport următoarele 6 meciuri

2026-09-11 Helmond Sport - Jong PSV
2026-09-18 Den Bosch - Helmond Sport
2026-09-26 MVV Maastricht - Helmond Sport
2026-10-02 Helmond Sport - Heracles
2026-10-09 FC Oss - Helmond Sport
2026-10-16 Helmond Sport - NAC Breda

VVV-Venlo următoarele 6 meciuri

2026-09-11 VVV-Venlo - FC Oss
2026-09-18 Jong Utrecht - VVV-Venlo
2026-09-26 Volendam - VVV-Venlo
2026-10-04 VVV-Venlo - Roda
2026-10-09 Jong Ajax - VVV-Venlo
2026-10-16 VVV-Venlo - Jong AZ

Cote

Standard 1X2 1 X 2
bet365 2.65 3.60 2.25
Șansă dublă 1X 12 X2
bet365 1.57 1.29 1.44
Peste/Sub  Gl Pst Sub
bet365 1.5 1.14 5.50
bet365 2.5 1.53 2.40
bet365 3.5 2.25 1.57
Ambele Echipe sa Inscrie  Da Nu
bet365 1.44 2.63