» Central Norte doar 6 goluri marcate în 12 meciuri - 0.50 pe meci
» Central Norte doar 2 goluri marcate în 7 meciuri de oaspeți - 0.29 pe meci
» Real Tomayapo doar 3 goluri marcate în 6 meciuri - 0.50 pe meci
» A. Cochabamba 4 egaluri din 6 meciuri
» Dep. Cuenca nici o remiză de la 7 meciuri de oaspeți
» U. de Deportes 6 victorii din 7 meciuri de gazde
» Nara Club nici o remiză de la 8 meciuri de oaspeți
» Fukushima Utd 18 goluri primite în 8 meciuri de gazde - 2.25 pe meci
» Vegalta Sendai 6 victorii din 8 meciuri de oaspeți
» Vegalta Sendai doar 4 goluri primite în 8 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Tokyo nicio înfrângere din 7 meciuri de oaspeți
» Ventforet Kofu nici o remiză de la 8 meciuri de gazde
» Daejeon Citizen nicio victorie din 7 meciuri de gazde
» Daejeon Citizen doar 2 goluri marcate în 7 meciuri de gazde - 0.29 pe meci
» Seoul 6 victorii din 8 meciuri de oaspeți
» Chungbuk Cheongju 9 egaluri din 11 meciuri
» Chungbuk Cheongju doar egaluri din 5 meciuri de oaspeți
» Incheon Utd 5 înfrângeri din 7 meciuri de gazde
» Gwangju doar 7 goluri marcate în 14 meciuri - 0.50 pe meci
» Gwangju doar 2 goluri marcate în 7 meciuri de oaspeți - 0.29 pe meci
» Gwangju 19 goluri primite în 7 meciuri de oaspeți - 2.71 pe meci
» Ansan Greeners 5 înfrângeri din 7 meciuri de gazde
» Sokol Saratov doar 15 goluri marcate în 33 meciuri - 0.45 pe meci
» Sokol Saratov doar 6 goluri marcate în 16 meciuri de oaspeți - 0.38 pe meci
» Ufa nicio victorie din 16 meciuri de oaspeți
» SC Poltava 10 înfrângeri din 14 meciuri de gazde
» SC Poltava 72 goluri primite în 28 meciuri - 2.57 pe meci
» SC Poltava 37 goluri primite în 14 meciuri de gazde - 2.64 pe meci
» Dinamo Kiev 33 goluri marcate în 14 meciuri de oaspeți - 2.36 pe meci
» Liaoning Tieren 5 înfrângeri din 6 meciuri de oaspeți
» Liaoning Tieren doar 2 goluri marcate în 6 meciuri de oaspeți - 0.33 pe meci
» Ninh Binh FC 26 goluri marcate în 11 meciuri de oaspeți - 2.36 pe meci
» Kauno Zalgiris 33 goluri marcate în 13 meciuri - 2.54 pe meci
» Siauliai 5 egaluri din 7 meciuri de oaspeți
» Narva Trans 9 înfrângeri din 11 meciuri
» Narva Trans 31 goluri primite în 11 meciuri - 2.82 pe meci
» Flora Tallinn nici o remiză de la 11 meciuri
» Duisburg nicio înfrângere din 18 meciuri de gazde
» Bengaluru nicio înfrângere din 6 meciuri de oaspeți
» Celtic doar victorii din 4 meciuri
» Celtic 11 goluri marcate în 4 meciuri - 2.75 pe meci
» Rangers doar înfrângeri din 4 meciuri
» Rangers 10 goluri primite în 4 meciuri - 2.50 pe meci
» A. Niigata nicio înfrângere din 9 meciuri de gazde
» Young Lions 16 înfrângeri din 20 meciuri
» Young Lions 57 goluri primite în 20 meciuri - 2.85 pe meci
» Young Lions 34 goluri primite în 10 meciuri de oaspeți - 3.40 pe meci
» Middelfart 6 înfrângeri din 7 meciuri
» Middelfart 22 goluri primite în 7 meciuri - 3.14 pe meci
» HB Koge nicio înfrângere din 7 meciuri
» RoPS Rovaniemi nicio înfrângere din 6 meciuri
» RoPS Rovaniemi 17 goluri marcate în 6 meciuri - 2.83 pe meci
» Okzhetpes 3 egaluri din 5 meciuri de gazde
» KFUM Oslo 11 goluri primite în 4 meciuri de oaspeți - 2.75 pe meci
» Kjelsås doar victorii din 6 meciuri
» Kjelsås 17 goluri marcate în 6 meciuri - 2.83 pe meci
» Arkadag doar victorii din 7 meciuri
» Arkadag 24 goluri marcate în 7 meciuri - 3.43 pe meci
» Nebitchi nici o remiză de la 7 meciuri
» Nebitchi doar 3 goluri marcate în 7 meciuri - 0.43 pe meci
» Kaizer Chiefs doar 7 goluri primite în 14 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Orlando Pirates doar 12 goluri primite în 28 meciuri - 0.43 pe meci
» Orlando Pirates doar 5 goluri primite în 14 meciuri de gazde - 0.36 pe meci
» Magesi nicio victorie din 14 meciuri de oaspeți
» Magesi doar 5 goluri marcate în 14 meciuri de oaspeți - 0.36 pe meci
» Horsens nicio înfrângere din 7 meciuri
» Horsens doar 2 goluri primite în 7 meciuri - 0.29 pe meci
» Gagra nicio victorie din 6 meciuri de gazde
» Rustavi 4 egaluri din 6 meciuri de oaspeți
» Super Nova Riga nicio victorie din 5 meciuri de gazde
» Ogre United 9 înfrângeri din 12 meciuri
» Ogre United doar înfrângeri din 5 meciuri de oaspeți
» Ogre United 18 goluri primite în 5 meciuri de oaspeți - 3.60 pe meci
» Melaka FC nicio victorie din 11 meciuri de oaspeți
» Melaka FC 29 goluri primite în 11 meciuri de oaspeți - 2.64 pe meci
» Kelantan Warriors 61 goluri primite în 23 meciuri - 2.65 pe meci
» Eik Tonsberg doar înfrângeri din 6 meciuri
» Eik Tonsberg doar 3 goluri marcate în 6 meciuri - 0.50 pe meci
» Eik Tonsberg 16 goluri primite în 6 meciuri - 2.67 pe meci
» Halmstad nicio victorie din 7 meciuri
» Kabwe Warriors doar 6 goluri primite în 15 meciuri de gazde - 0.40 pe meci
» Mines United 13 înfrângeri din 16 meciuri de oaspeți
» Mines United doar 16 goluri marcate în 31 meciuri - 0.52 pe meci
» Mines United doar 6 goluri marcate în 16 meciuri de oaspeți - 0.38 pe meci
» Bayern 27 victorii din 33 meciuri
» Bayern 117 goluri marcate în 33 meciuri - 3.55 pe meci
» Bayern 63 goluri marcate în 16 meciuri de gazde - 3.94 pe meci
» Stuttgart 39 goluri marcate în 16 meciuri de oaspeți - 2.44 pe meci
» Ch. Odessa doar 4 goluri primite în 13 meciuri de gazde - 0.31 pe meci
» Redonda FC doar 13 goluri marcate în 27 meciuri - 0.48 pe meci
» Redonda FC doar 3 goluri marcate în 13 meciuri de oaspeți - 0.23 pe meci
» Parnu Vaprus nici o remiză de la 6 meciuri de oaspeți
» IFK Mariehamn nicio victorie din 6 meciuri
» KPV Kokkola nicio victorie din 6 meciuri
» KPV Kokkola doar 2 goluri marcate în 6 meciuri - 0.33 pe meci
» KPV Kokkola 21 goluri primite în 6 meciuri - 3.50 pe meci
» OLS Oulu 5 victorii din 6 meciuri
» Odisha doar egaluri din 4 meciuri de gazde
» Hegelmann 5 egaluri din 8 meciuri de gazde
» Molde 11 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 2.75 pe meci
» Aalesunds FK nicio victorie din 7 meciuri
» Viking FK 7 victorii din 8 meciuri
» Viking FK doar victorii din 4 meciuri de gazde
» Viking FK 21 goluri marcate în 8 meciuri - 2.62 pe meci
» Viking FK 15 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 3.75 pe meci
» Start nicio victorie din 8 meciuri
» Start 13 goluri primite în 5 meciuri de oaspeți - 2.60 pe meci
» Strømmen 14 goluri primite în 5 meciuri - 2.80 pe meci
» Haugesund 15 goluri marcate în 6 meciuri - 2.50 pe meci
» Åsane doar înfrângeri din 6 meciuri
» Åsane 18 goluri primite în 6 meciuri - 3.00 pe meci
» Lyn Oslo nici o remiză de la 6 meciuri
» Kongsvinger nicio înfrângere din 6 meciuri
» Odds BK 5 victorii din 6 meciuri
» Stabaek 15 goluri marcate în 6 meciuri - 2.50 pe meci
» Raufoss 5 înfrângeri din 6 meciuri
» Ranheim 13 goluri marcate în 5 meciuri - 2.60 pe meci
» Arendal nicio victorie din 6 meciuri
» Jerv Grimstad 5 victorii din 6 meciuri
» Hammarby TFF 19 goluri marcate în 7 meciuri - 2.71 pe meci
» Istiklol nicio înfrângere din 8 meciuri
» Istiklol doar 2 goluri primite în 8 meciuri - 0.25 pe meci
» Alanyaspor 11 egaluri din 16 meciuri de oaspeți
» Petro de Luanda 21 victorii din 26 meciuri
» Petro de Luanda 12 victorii din 14 meciuri de gazde
» Petro de Luanda doar 14 goluri primite în 26 meciuri - 0.54 pe meci
» Al-Muharraq 16 victorii din 21 meciuri
» Al-Muharraq doar 7 goluri primite în 21 meciuri - 0.33 pe meci
» Al-Muharraq doar 3 goluri primite în 10 meciuri de gazde - 0.30 pe meci
» A'Ali CSC doar 4 goluri primite în 10 meciuri de oaspeți - 0.40 pe meci
» Al-Najma Manama nici o remiză de la 10 meciuri de gazde
» Al-Khalidiya 17 victorii din 21 meciuri
» Al-Khalidiya doar victorii din 10 meciuri de oaspeți
» Al-Khalidiya nici o remiză de la 21 meciuri
» Al-Khalidiya doar 4 goluri primite în 10 meciuri de oaspeți - 0.40 pe meci
» Porto 27 victorii din 33 meciuri
» Porto doar 18 goluri primite în 33 meciuri - 0.55 pe meci
» Porto doar 6 goluri primite în 16 meciuri de gazde - 0.38 pe meci
» Blau-Weiss Linz doar victorii din 4 meciuri de gazde
» Blau-Weiss Linz 14 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 3.50 pe meci
» Wolfsberger AC 3 egaluri din 4 meciuri de gazde
» Wolfsberger AC doar 2 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 0.50 pe meci
» Wolfsberger AC doar 1 gol primit în 4 meciuri de gazde - 0.25 pe meci
» WSG Wattens doar 1 gol marcat în 4 meciuri de oaspeți - 0.25 pe meci
» WSG Wattens 11 goluri primite în 4 meciuri de oaspeți - 2.75 pe meci
» Zbrojovka Brno 23 victorii din 28 meciuri
» Zbrojovka Brno 11 victorii din 14 meciuri de oaspeți
» Usti nad Labem nici o remiză de la 14 meciuri de gazde
» Aris Limassol doar înfrângeri din 4 meciuri de oaspeți
» Aris Limassol doar 1 gol marcat în 4 meciuri de oaspeți - 0.25 pe meci
» Omonia Nicosia 6 victorii din 8 meciuri
» Omonia Nicosia 3 victorii din 4 meciuri de oaspeți
» Omonia Nicosia 9 goluri marcate în 4 meciuri de oaspeți - 2.25 pe meci
» Iberia 1999 nici o remiză de la 7 meciuri de oaspeți
» Maccabi Haifa nici o remiză de la 7 meciuri
» H. Petah Tikva doar înfrângeri din 7 meciuri
» H. Petah Tikva doar înfrângeri din 4 meciuri de oaspeți
» H. Petah Tikva doar 1 gol marcat în 4 meciuri de oaspeți - 0.25 pe meci
» H. Petah Tikva 18 goluri primite în 7 meciuri - 2.57 pe meci
» H. Petah Tikva 11 goluri primite în 4 meciuri de oaspeți - 2.75 pe meci
» DAC Dun. Streda nici o remiză de la 9 meciuri
» Slovan Brat. 7 victorii din 9 meciuri
» Slovan Brat. doar 5 goluri primite în 9 meciuri - 0.56 pe meci
» Z. Michalovce nici o remiză de la 9 meciuri
» Zilina nici o remiză de la 9 meciuri
» Z. Podbrezova 8 înfrângeri din 9 meciuri
» Komarno 3 înfrângeri din 4 meciuri de gazde
» Skalica doar victorii din 4 meciuri de gazde
» Trencin nici o remiză de la 9 meciuri
» Ashgabat 6 înfrângeri din 7 meciuri
» Altyn Asyr doar 2 goluri primite în 7 meciuri - 0.29 pe meci
» Kopetdag 6 înfrângeri din 7 meciuri
» Kopetdag 21 goluri primite în 7 meciuri - 3.00 pe meci
» Gyori ETO 40 goluri marcate în 16 meciuri de oaspeți - 2.50 pe meci
» Al-Ain 20 victorii din 25 meciuri
» Al-Ain nicio înfrângere din 25 meciuri
» Al Dhafra Club nici o remiză de la 12 meciuri de gazde
» JJK Jyvaskyla 15 goluri marcate în 6 meciuri - 2.50 pe meci
» Banga Gargzdai doar 3 goluri primite în 6 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Celje 80 goluri marcate în 32 meciuri - 2.50 pe meci
» Celje 42 goluri marcate în 16 meciuri de gazde - 2.62 pe meci
» Borac B. Luka 25 victorii din 33 meciuri
» Borac B. Luka 14 victorii din 16 meciuri de gazde
» Borac B. Luka 48 goluri marcate în 16 meciuri de gazde - 3.00 pe meci
» Arda Kardzhali doar 2 goluri marcate în 4 meciuri - 0.50 pe meci
» Cherno more niciun gol primit în 4 meciuri
» Winterthur 11 goluri primite în 4 meciuri - 2.75 pe meci
» Servette 12 goluri marcate în 4 meciuri - 3.00 pe meci
» AC Oulu nici o remiză de la 7 meciuri
» TPS Turku nicio înfrângere din 6 meciuri
» FF Jaro 4 egaluri din 6 meciuri
» Asteras Tr. doar victorii din 4 meciuri de gazde
» Kifisia nicio înfrângere din 4 meciuri de oaspeți
» Kifisia doar 2 goluri primite în 4 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Larissa nicio victorie din 8 meciuri
» Larissa nicio victorie din 4 meciuri de gazde
» Atromitos 10 goluri marcate în 4 meciuri de oaspeți - 2.50 pe meci
» Panserraikos nicio victorie din 4 meciuri de gazde
» Panserraikos doar 2 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 0.50 pe meci
» Riga FC 9 victorii din 12 meciuri
» Riga FC 40 goluri marcate în 12 meciuri - 3.33 pe meci
» Riga FC 16 goluri marcate în 5 meciuri de gazde - 3.20 pe meci
» Al-Hilal Riyadh nicio înfrângere din 32 meciuri
» Al-Hilal Riyadh nicio înfrângere din 16 meciuri de gazde
» Al-Hilal Riyadh 82 goluri marcate în 32 meciuri - 2.56 pe meci
» Al-Okhdood 37 goluri primite în 16 meciuri de gazde - 2.31 pe meci
» Almeria 50 goluri marcate în 19 meciuri de gazde - 2.63 pe meci
» Belouizdad doar 6 goluri primite în 12 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Meshakhte Tkibuli 7 egaluri din 12 meciuri
» Cukaricki 3 egaluri din 5 meciuri
» Zelezn. Pancevo 3 egaluri din 5 meciuri
» OFK Belgrade 3 egaluri din 5 meciuri
» Radnik 3 egaluri din 5 meciuri
» Maccabi Tel Aviv doar victorii din 4 meciuri de gazde
» Maccabi Tel Aviv niciun gol primit în 4 meciuri de gazde
» Los Andes doar 3 goluri marcate în 7 meciuri de gazde - 0.43 pe meci
» Los Andes doar 4 goluri primite în 12 meciuri - 0.33 pe meci
» Godoy Cruz 7 egaluri din 12 meciuri
» Godoy Cruz 3 egaluri din 5 meciuri de oaspeți
» Al-Ahli Jeddah nicio înfrângere din 16 meciuri de gazde
» Al-Ahli Jeddah 42 goluri marcate în 16 meciuri de gazde - 2.62 pe meci
» Napredak Kr. 4 înfrângeri din 5 meciuri
» Radnicki 1923 4 egaluri din 5 meciuri
» Sp. Subotica doar înfrângeri din 5 meciuri
» Sp. Subotica doar 2 goluri marcate în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» Sp. Subotica 14 goluri primite în 5 meciuri - 2.80 pe meci
» IMT New Belgrade 3 egaluri din 5 meciuri
» IMT New Belgrade doar 1 gol primit în 5 meciuri - 0.20 pe meci
» TSC Backa Topola 17 goluri marcate în 5 meciuri - 3.40 pe meci
» Primorje 14 înfrângeri din 16 meciuri de oaspeți
» San Telmo 4 egaluri din 5 meciuri de oaspeți
» Est. Buenos Aires doar 2 goluri marcate în 5 meciuri de gazde - 0.40 pe meci
» KAA Gent 4 egaluri din 7 meciuri
» KAA Gent doar 3 goluri marcate în 7 meciuri - 0.43 pe meci
» Atl. Colegiales doar 1 gol primit în 5 meciuri de gazde - 0.20 pe meci
» Ciudad Bolivar 7 egaluri din 12 meciuri
» Ciudad Bolivar 3 egaluri din 5 meciuri de gazde
» Bolivar La Paz 17 goluri marcate în 7 meciuri - 2.43 pe meci
» Operário niciun gol primit în 4 meciuri de gazde
» America MG nicio victorie din 8 meciuri
» America MG doar 4 goluri marcate în 8 meciuri - 0.50 pe meci
» Ind. del Valle 10 victorii din 13 meciuri
» Ind. del Valle 5 victorii din 6 meciuri de oaspeți
» Sevilla B doar 6 goluri marcate în 18 meciuri de oaspeți - 0.33 pe meci
» Benfica nicio înfrângere din 33 meciuri
» Benfica nicio înfrângere din 16 meciuri de oaspeți
» Sporting 86 goluri marcate în 33 meciuri - 2.61 pe meci
» Sporting 48 goluri marcate în 16 meciuri de gazde - 3.00 pe meci
» Volta Redonda doar 3 goluri marcate în 6 meciuri - 0.50 pe meci
» Maringa PR 17 goluri primite în 6 meciuri - 2.83 pe meci
» Juan Pablo II 16 goluri primite în 7 meciuri de gazde - 2.29 pe meci
» Vasco Da Gama 4 egaluri din 7 meciuri de oaspeți
» Delfin Manta doar 5 goluri marcate în 13 meciuri - 0.38 pe meci
» Delfin Manta doar 1 gol marcat în 6 meciuri de oaspeți - 0.17 pe meci
» AO Itabaiana SE nicio victorie din 6 meciuri
» Amazonas AM doar 2 goluri primite în 6 meciuri - 0.33 pe meci
» Cienciano 6 victorii din 7 meciuri de gazde
» Cienciano 19 goluri marcate în 7 meciuri de gazde - 2.71 pe meci
» Alianza Lima doar 7 goluri primite în 14 meciuri - 0.50 pe meci
» Alianza Lima doar 3 goluri primite în 7 meciuri de oaspeți - 0.43 pe meci
*** Faptele și tendințele interesante din fotbal includ doar meciuri din ligă. Meciurile pentru Cupe, Liga Campionilor, Europa League și altele nu sunt luate în considerare. Faptele sunt pregătite pe baza diferitor indicatori, precum victorii, înfrângeri, egaluri, goluri marcate, goluri primite etc.