» Forge 7 victorii din 9 meciuri de gazde
» ART Mun. Jalapa doar 3 goluri marcate în 8 meciuri - 0.38 pe meci
» Real Garcilaso nici o remiză de la 7 meciuri
» Dep. Pasto 6 înfrângeri din 7 meciuri
» Oriente Petr. 6 victorii din 8 meciuri de gazde
» Always Ready 4 egaluri din 8 meciuri de oaspeți
» Always Ready doar 6 goluri primite în 8 meciuri de oaspeți - 0.75 pe meci
» FC Cincinnati 31 goluri marcate în 11 meciuri de gazde - 2.82 pe meci
» DC United 6 egaluri din 11 meciuri de oaspeți
» Inter Miami 29 goluri marcate în 10 meciuri de gazde - 2.90 pe meci
» CF Montreal 33 goluri primite în 11 meciuri de oaspeți - 3.00 pe meci
» Toronto 7 egaluri din 12 meciuri de gazde
» Vasco Da Gama nicio victorie din 11 meciuri de oaspeți
» Velez Sarsfield nicio înfrângere din 7 meciuri
» Sporting Kansas 9 înfrângeri din 11 meciuri de oaspeți
» Sporting Kansas 33 goluri primite în 11 meciuri de oaspeți - 3.00 pe meci
» INCA-Aruba nicio victorie din 7 meciuri
» Club America 5 victorii din 6 meciuri
» Club America doar 2 goluri primite în 6 meciuri - 0.33 pe meci
» Dep. Saprissa 5 victorii din 6 meciuri
» Viktoria Zizkov 5 înfrângeri din 6 meciuri
» Pribram nicio înfrângere din 6 meciuri
» S. Hiroshima doar 2 goluri primite în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» JEF Utd Chiba doar înfrângeri din 5 meciuri
» JEF Utd Chiba 15 goluri primite în 5 meciuri - 3.00 pe meci
» Urawa Red Diam. 15 goluri primite în 5 meciuri - 3.00 pe meci
» Machida Zelvia 15 goluri marcate în 5 meciuri - 3.00 pe meci
» Naftan doar 7 goluri marcate în 10 meciuri de gazde - 0.70 pe meci
» Gimcheon Sangmu 8 egaluri din 12 meciuri de gazde
» Gwangju nicio victorie din 12 meciuri de oaspeți
» Gwangju doar 5 goluri marcate în 12 meciuri de oaspeți - 0.42 pe meci
» Gimpo 5 egaluri din 8 meciuri de gazde
» Tokyo Verdy doar 2 goluri marcate în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» Shimizu S-Pulse doar 2 goluri marcate în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» Imabari doar înfrângeri din 4 meciuri
» Imabari 12 goluri primite în 4 meciuri - 3.00 pe meci
» Felgueiras 1932 3 egaluri din 4 meciuri
» Birmingham 3 egaluri din 4 meciuri
» Wolves 11 goluri marcate în 4 meciuri - 2.75 pe meci
» Orenburg 4 egaluri din 6 meciuri
» Akron Tolyatti nicio victorie din 6 meciuri
» Skövde 5 egaluri din 9 meciuri de gazde
» Trelleborgs 6 victorii din 9 meciuri de oaspeți
» Trelleborgs 19 goluri marcate în 9 meciuri de oaspeți - 2.11 pe meci
» KAA Gent doar victorii din 4 meciuri
» Levadia Tallinn 11 victorii din 13 meciuri de oaspeți
» Levadia Tallinn 64 goluri marcate în 24 meciuri - 2.67 pe meci
» Levadia Tallinn 32 goluri marcate în 13 meciuri de oaspeți - 2.46 pe meci
» Sonderjyske 5 înfrângeri din 6 meciuri
» Yverdon-Sport nicio înfrângere din 6 meciuri
» Stade Nyonnais nicio victorie din 6 meciuri
» Altai Oskemen 6 egaluri din 11 meciuri de gazde
» Notodden doar 5 goluri marcate în 8 meciuri de gazde - 0.62 pe meci
» Petrolul nici o remiză de la 7 meciuri
» Ural doar 4 goluri primite în 8 meciuri - 0.50 pe meci
» Ural doar 1 gol primit în 4 meciuri de gazde - 0.25 pe meci
» Orgryte 5 egaluri din 9 meciuri de gazde
» Dedza Dynamos doar 5 goluri marcate în 7 meciuri de gazde - 0.71 pe meci
» Luanar Mitundu doar 2 goluri marcate în 6 meciuri de oaspeți - 0.33 pe meci
» Ekhaya FC nicio înfrângere din 6 meciuri de gazde
» Ekhaya FC doar 2 goluri primite în 6 meciuri de gazde - 0.33 pe meci
» AZ Alkmaar doar victorii din 4 meciuri
» AZ Alkmaar 13 goluri marcate în 4 meciuri - 3.25 pe meci
» Cambuur doar înfrângeri din 4 meciuri
» Cambuur 16 goluri primite în 4 meciuri - 4.00 pe meci
» Gornik Zabrze 4 victorii din 5 meciuri
» Golden Arrows 3 egaluri din 4 meciuri
» Golden Arrows doar 1 gol marcat în 4 meciuri - 0.25 pe meci
» Golden Arrows niciun gol primit în 4 meciuri
» Zlin doar înfrângeri din 6 meciuri
» Astana 10 victorii din 11 meciuri de gazde
» Ullensaker Kisa 5 înfrângeri din 8 meciuri de gazde
» Ullensaker Kisa 56 goluri primite în 17 meciuri - 3.29 pe meci
» Ullensaker Kisa 21 goluri primite în 8 meciuri de gazde - 2.62 pe meci
» Levanger 7 victorii din 9 meciuri de oaspeți
» Levanger 20 goluri marcate în 9 meciuri de oaspeți - 2.22 pe meci
» Pitea IF nicio victorie din 9 meciuri de gazde
» Pitea IF 6 înfrângeri din 9 meciuri de gazde
» Pitea IF 22 goluri primite în 9 meciuri de gazde - 2.44 pe meci
» Dyn. Makhachkala nici o remiză de la 6 meciuri
» Rodina Moscow 17 goluri primite în 6 meciuri - 2.83 pe meci
» Trygg/Lade 5 înfrângeri din 8 meciuri de gazde
» Trygg/Lade 17 goluri primite în 8 meciuri de gazde - 2.12 pe meci
» Honefoss 46 goluri marcate în 17 meciuri - 2.71 pe meci
» Honefoss 21 goluri marcate în 8 meciuri de oaspeți - 2.62 pe meci
» Zalaegerszeg 5 înfrângeri din 6 meciuri
» Puskas Academy nici o remiză de la 6 meciuri
» Kortrijk doar înfrângeri din 4 meciuri
» Kortrijk doar 1 gol marcat în 4 meciuri - 0.25 pe meci
» Nesebar 11 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 2.75 pe meci
» Copenhaga 5 victorii din 6 meciuri
» KR Reykjavik 73 goluri marcate în 21 meciuri - 3.48 pe meci
» KR Reykjavik 32 goluri marcate în 10 meciuri de oaspeți - 3.20 pe meci
» KR Reykjavik 25 goluri primite în 10 meciuri de oaspeți - 2.50 pe meci
» KA Akureyri 7 înfrângeri din 10 meciuri de gazde
» Breidablik 5 egaluri din 10 meciuri de oaspeți
» Stjarnan 22 goluri primite în 10 meciuri de gazde - 2.20 pe meci
» Thor Akureyri 6 înfrângeri din 10 meciuri de gazde
» Vikingur R. 8 victorii din 10 meciuri de gazde
» Vikingur R. 65 goluri marcate în 21 meciuri - 3.10 pe meci
» Vikingur R. 33 goluri marcate în 10 meciuri de gazde - 3.30 pe meci
» Fram Reykjavik 7 victorii din 10 meciuri de oaspeți
» Fram Reykjavik 23 goluri marcate în 10 meciuri de oaspeți - 2.30 pe meci
» Mondorf doar victorii din 5 meciuri
» Differdange 4 victorii din 5 meciuri
» UNA Strassen doar victorii din 5 meciuri
» UNA Strassen doar 1 gol primit în 5 meciuri - 0.20 pe meci
» Swift Hesperange doar înfrângeri din 5 meciuri
» Swift Hesperange doar 2 goluri marcate în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» Swift Hesperange 21 goluri primite în 5 meciuri - 4.20 pe meci
» Etzella nicio victorie din 5 meciuri
» Etzella doar 2 goluri marcate în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» Etzella 13 goluri primite în 5 meciuri - 2.60 pe meci
» Lorenskog nici o remiză de la 8 meciuri de gazde
» Junkeren 6 înfrângeri din 8 meciuri de oaspeți
» Junkeren doar 4 goluri marcate în 8 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Jonkopings doar 4 goluri primite în 9 meciuri de gazde - 0.44 pe meci
» Lugano doar victorii din 5 meciuri
» Lugano 14 goluri marcate în 5 meciuri - 2.80 pe meci
» Thun 14 goluri primite în 5 meciuri - 2.80 pe meci
» ADO Den Haag 11 goluri primite în 4 meciuri - 2.75 pe meci
» MVV Maastricht doar victorii din 4 meciuri
» SJK Akatemia doar 1 victorie din 10 meciuri de gazde
» SJK Akatemia doar 4 goluri marcate în 10 meciuri de gazde - 0.40 pe meci
» Real Sireti 7 egaluri din 10 meciuri
» Real Sireti 4 egaluri din 5 meciuri de gazde
» Real Sireti doar 3 goluri marcate în 5 meciuri de gazde - 0.60 pe meci
» Zimbru Chisinau 12 goluri marcate în 5 meciuri de oaspeți - 2.40 pe meci
» Vålerenga 20 goluri primite în 8 meciuri de oaspeți - 2.50 pe meci
» Lyn Oslo nici o remiză de la 10 meciuri de gazde
» Lyn Oslo 25 goluri primite în 10 meciuri de gazde - 2.50 pe meci
» Podbeskidzie 5 egaluri din 6 meciuri
» Podbeskidzie 3 egaluri din 4 meciuri de oaspeți
» VSS Kosice 3 egaluri din 5 meciuri
» VSS Kosice 14 goluri marcate în 5 meciuri - 2.80 pe meci
» VSS Kosice 13 goluri primite în 5 meciuri - 2.60 pe meci
» Sanat Naft 4 egaluri din 5 meciuri
» Sanat Naft doar 1 gol marcat în 5 meciuri - 0.20 pe meci
» Esteghlal Teh. doar 1 gol primit în 5 meciuri - 0.20 pe meci
» Chadormalou doar 1 gol marcat în 5 meciuri - 0.20 pe meci
» Lech 4 victorii din 5 meciuri
» Rakow doar înfrângeri din 5 meciuri
» Rakow 13 goluri primite în 5 meciuri - 2.60 pe meci
» Maribor nicio înfrângere din 7 meciuri
» Lokomotiv Pd 6 înfrângeri din 7 meciuri
» Lokomotiv Pd doar 3 goluri marcate în 7 meciuri - 0.43 pe meci
» Cherno more 3 înfrângeri din 4 meciuri de oaspeți
» Dobrudzha D. doar 2 goluri primite în 4 meciuri de gazde - 0.50 pe meci
» Etar V. Tarnovo nicio înfrângere din 4 meciuri de gazde
» CSKA Sofia II doar 2 goluri primite în 4 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Yantra Gabrovo nici o remiză de la 4 meciuri de gazde
» Marek Dupnitsa doar 2 goluri marcate în 5 meciuri de oaspeți - 0.40 pe meci
» Sparta Praga nici o remiză de la 6 meciuri
» Rudes Zagreb 15 goluri primite în 5 meciuri - 3.00 pe meci
» Din. Tbilisi doar 1 înfrângere din 10 meciuri de oaspeți
» Siauliai nicio victorie din 13 meciuri de oaspeți
» Genk 12 goluri marcate în 4 meciuri - 3.00 pe meci
» ML Vitebsk 5 egaluri din 9 meciuri de gazde
» Din. Minsk 7 victorii din 9 meciuri de oaspeți
» Din. Minsk doar 6 goluri primite în 9 meciuri de oaspeți - 0.67 pe meci
» Balti 29 goluri primite în 10 meciuri - 2.90 pe meci
» Balti 14 goluri primite în 5 meciuri de gazde - 2.80 pe meci
» Milsami Orhei 3 egaluri din 5 meciuri de oaspeți
» Puszcza nici o remiză de la 6 meciuri
» Casa Pia doar înfrângeri din 4 meciuri
» Casa Pia niciun gol marcat în 4 meciuri
» Casa Pia 11 goluri primite în 4 meciuri - 2.75 pe meci
» Ruzomberok 5 înfrângeri din 6 meciuri
» Steaua Roșie B. doar victorii din 5 meciuri
» Steaua Roșie B. doar victorii din 4 meciuri de gazde
» Steaua Roșie B. 16 goluri marcate în 5 meciuri - 3.20 pe meci
» Steaua Roșie B. 14 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 3.50 pe meci
» Steaua Roșie B. doar 1 gol primit în 5 meciuri - 0.20 pe meci
» Steaua Roșie B. doar 1 gol primit în 4 meciuri de gazde - 0.25 pe meci
» Sivasspor 3 egaluri din 5 meciuri
» Batman Petrolspor 4 victorii din 5 meciuri
» Muglaspor doar 2 goluri primite în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» OH Leuven doar înfrângeri din 4 meciuri
» Tromsø 16 goluri marcate în 8 meciuri de oaspeți - 2.00 pe meci
» Otelul Galati nicio înfrângere din 4 meciuri de gazde
» O'Higgins nici o remiză de la 10 meciuri de gazde
» Union La Calera doar 4 goluri marcate în 10 meciuri de oaspeți - 0.40 pe meci
» Lok. Moscova nicio victorie din 6 meciuri
» Atl. Rafaela doar 5 goluri marcate în 13 meciuri de oaspeți - 0.38 pe meci
» Lokomotiv Sf nicio victorie din 6 meciuri
» Ludogorets nicio înfrângere din 7 meciuri
» Koper doar 3 goluri primite în 5 meciuri de oaspeți - 0.60 pe meci
» CA All Boys doar 6 goluri marcate în 13 meciuri de oaspeți - 0.46 pe meci
» Dep. Garcilaso doar 3 goluri primite în 7 meciuri - 0.43 pe meci
» Ciudad Bolivar doar 9 goluri primite în 13 meciuri de oaspeți - 0.69 pe meci
» Patronato Parana 7 egaluri din 13 meciuri de oaspeți
» Patronato Parana doar 6 goluri marcate în 13 meciuri de oaspeți - 0.46 pe meci
» Flamengo 26 goluri marcate în 13 meciuri de oaspeți - 2.00 pe meci
» Vojvodina doar victorii din 4 meciuri de gazde
» Vojvodina doar 1 gol primit în 4 meciuri de gazde - 0.25 pe meci
» Zemun 6 înfrângeri din 7 meciuri
» Zemun doar 2 goluri marcate în 7 meciuri - 0.29 pe meci
» Central Norte 7 egaluri din 13 meciuri de gazde
» Huachipato 22 goluri primite în 10 meciuri de gazde - 2.20 pe meci
» Colo-Colo 17 victorii din 21 meciuri
» Colo-Colo 9 victorii din 10 meciuri de oaspeți
» Colo-Colo 20 goluri marcate în 10 meciuri de oaspeți - 2.00 pe meci
» Delfin Manta doar 10 goluri marcate în 14 meciuri de gazde - 0.71 pe meci
» UNAN Managua doar 3 goluri primite în 5 meciuri de oaspeți - 0.60 pe meci
» Real Tomayapo 7 înfrângeri din 9 meciuri de oaspeți
» Real Tomayapo 24 goluri primite în 9 meciuri de oaspeți - 2.67 pe meci
» Ponte Preta 8 înfrângeri din 13 meciuri de gazde
» Ponte Preta doar 9 goluri marcate în 13 meciuri de gazde - 0.69 pe meci
» Rayo Zuliano nici o remiză de la 7 meciuri
» Ind. Rivadavia doar 1 gol marcat în 4 meciuri de oaspeți - 0.25 pe meci
» Chapecoense 9 înfrângeri din 12 meciuri de oaspeți
» Liverpool M. doar 1 gol primit în 4 meciuri - 0.25 pe meci
*** Faptele și tendințele interesante din fotbal includ doar meciuri din ligă. Meciurile pentru Cupe, Liga Campionilor, Europa League și altele nu sunt luate în considerare. Faptele sunt pregătite pe baza diferitor indicatori, precum victorii, înfrângeri, egaluri, goluri marcate, goluri primite etc.