» GV San Jose nicio victorie din 6 meciuri
» Cuiaba 6 egaluri din 8 meciuri
» Cuiaba 3 egaluri din 4 meciuri de gazde
» Cuiaba doar 4 goluri marcate în 8 meciuri - 0.50 pe meci
» Cuiaba doar 2 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 0.50 pe meci
» Cuiaba doar 4 goluri primite în 8 meciuri - 0.50 pe meci
» New England Rev 6 victorii din 7 meciuri de gazde
» Orlando City 37 goluri primite în 13 meciuri - 2.85 pe meci
» Philadelphia Un nicio victorie din 5 meciuri de gazde
» Philadelphia Un doar 2 goluri marcate în 5 meciuri de gazde - 0.40 pe meci
» Palmeiras 6 victorii din 7 meciuri de gazde
» Dep. Limache doar victorii din 5 meciuri de gazde
» Dep. Limache 15 goluri marcate în 5 meciuri de gazde - 3.00 pe meci
» Sporting Kansas 5 înfrângeri din 6 meciuri de oaspeți
» Sporting Kansas 33 goluri primite în 12 meciuri - 2.75 pe meci
» Sporting Kansas 21 goluri primite în 6 meciuri de oaspeți - 3.50 pe meci
» Houston Dynamo nici o remiză de la 12 meciuri
» V. Whitecaps 9 victorii din 12 meciuri
» V. Whitecaps 30 goluri marcate în 12 meciuri - 2.50 pe meci
» V. Whitecaps 9 goluri marcate în 4 meciuri de oaspeți - 2.25 pe meci
» Real Salt Lake 6 victorii din 7 meciuri de gazde
» FC Cincinnati 32 goluri primite în 13 meciuri - 2.46 pe meci
» FC Cincinnati 20 goluri primite în 7 meciuri de oaspeți - 2.86 pe meci
» Kashima Antlers doar 9 goluri primite în 16 meciuri - 0.56 pe meci
» M. Yamaga nici o remiză de la 8 meciuri de oaspeți
» Tokushima Vortis 20 goluri marcate în 8 meciuri de oaspeți - 2.50 pe meci
» Kochi United 7 victorii din 8 meciuri de gazde
» Tegevajaro Miyazaki 14 victorii din 16 meciuri
» Tegevajaro Miyazaki 6 victorii din 8 meciuri de oaspeți
» Tegevajaro Miyazaki doar 8 goluri primite în 16 meciuri - 0.50 pe meci
» Omiya Ardija nici o remiză de la 8 meciuri de gazde
» Reilac Shiga nici o remiză de la 8 meciuri de gazde
» Anyang 8 egaluri din 14 meciuri
» Gimhae FC 2008 8 înfrângeri din 10 meciuri
» Gimhae FC 2008 doar înfrângeri din 4 meciuri de gazde
» Gimhae FC 2008 doar 2 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 0.50 pe meci
» Gimhae FC 2008 10 goluri primite în 4 meciuri de gazde - 2.50 pe meci
» Busan I'Park 9 victorii din 11 meciuri
» Busan I'Park 5 victorii din 6 meciuri de oaspeți
» Gimcheon Sangmu 8 egaluri din 14 meciuri
» Taipower 6 înfrângeri din 8 meciuri de gazde
» Ming Chuan Univ. 17 înfrângeri din 19 meciuri
» Ming Chuan Univ. 9 înfrângeri din 10 meciuri de oaspeți
» Ming Chuan Univ. 63 goluri primite în 19 meciuri - 3.32 pe meci
» Ming Chuan Univ. 36 goluri primite în 10 meciuri de oaspeți - 3.60 pe meci
» Taichung Futuro nici o remiză de la 9 meciuri de oaspeți
» Ryukyu nicio victorie din 8 meciuri de gazde
» Ryukyu 5 egaluri din 8 meciuri de gazde
» Ryukyu doar 4 goluri marcate în 8 meciuri de gazde - 0.50 pe meci
» Bucheon 1995 nicio victorie din 7 meciuri de gazde
» Pisa doar 9 goluri marcate în 18 meciuri de gazde - 0.50 pe meci
» Machida Zelvia nicio înfrângere din 8 meciuri de oaspeți
» Shakhtar Donetsk 21 victorii din 28 meciuri
» Shakhtar Donetsk nicio înfrângere din 14 meciuri de oaspeți
» Shakhtar Donetsk 68 goluri marcate în 28 meciuri - 2.43 pe meci
» Oleksandriya nicio victorie din 14 meciuri de oaspeți
» Hong Linh Ha Tinh doar 12 goluri marcate în 22 meciuri - 0.55 pe meci
» Din. Brest doar 1 gol primit în 4 meciuri de oaspeți - 0.25 pe meci
» Altai Oskemen nicio victorie din 9 meciuri
» Altai Oskemen 5 egaluri din 9 meciuri
» Altai Oskemen doar 3 goluri marcate în 9 meciuri - 0.33 pe meci
» Bidco United doar 17 goluri marcate în 31 meciuri - 0.55 pe meci
» FBK Karlstad 6 victorii din 7 meciuri
» Utsiktens 6 înfrângeri din 7 meciuri
» Utsiktens 20 goluri primite în 7 meciuri - 2.86 pe meci
» PVF-CAND 7 egaluri din 11 meciuri de gazde
» Zalgiris doar 3 goluri primite în 6 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Levadia Tallinn 3 victorii din 4 meciuri de oaspeți
» Levadia Tallinn 29 goluri marcate în 11 meciuri - 2.64 pe meci
» Tampines Rovers nicio înfrângere din 10 meciuri de gazde
» Tampines Rovers 55 goluri marcate în 20 meciuri - 2.75 pe meci
» Tampines Rovers 31 goluri marcate în 10 meciuri de gazde - 3.10 pe meci
» Home United 16 victorii din 20 meciuri
» Home United 8 victorii din 10 meciuri de oaspeți
» Home United 68 goluri marcate în 20 meciuri - 3.40 pe meci
» Home United 35 goluri marcate în 10 meciuri de oaspeți - 3.50 pe meci
» Home United doar 11 goluri primite în 20 meciuri - 0.55 pe meci
» Home United doar 4 goluri primite în 10 meciuri de oaspeți - 0.40 pe meci
» Copenhaga 27 goluri marcate în 9 meciuri - 3.00 pe meci
» Copenhaga 13 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 3.25 pe meci
» Fredericia nicio victorie din 4 meciuri de gazde
» Fredericia 10 goluri primite în 4 meciuri de gazde - 2.50 pe meci
» Silkeborg 3 victorii din 4 meciuri de oaspeți
» Inter Turku 2 16 goluri primite în 6 meciuri - 2.67 pe meci
» Borneo 24 victorii din 32 meciuri
» Kairat Almaty nicio înfrângere din 10 meciuri
» Kairat Almaty nicio înfrângere din 6 meciuri de oaspeți
» Kairat Almaty doar 5 goluri primite în 10 meciuri - 0.50 pe meci
» Kairat Almaty doar 3 goluri primite în 6 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Sofapaka doar 17 goluri marcate în 31 meciuri - 0.55 pe meci
» Hammarby 17 goluri marcate în 7 meciuri - 2.43 pe meci
» Hammarby 15 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 3.75 pe meci
» Kuching City doar 4 goluri primite în 11 meciuri de gazde - 0.36 pe meci
» PDRM 9 înfrângeri din 11 meciuri de oaspeți
» PDRM 73 goluri primite în 23 meciuri - 3.17 pe meci
» PDRM 37 goluri primite în 11 meciuri de oaspeți - 3.36 pe meci
» Cong An Ha Noi 18 victorii din 22 meciuri
» Cong An Ha Noi 10 victorii din 11 meciuri de gazde
» Cong An Ha Noi 53 goluri marcate în 22 meciuri - 2.41 pe meci
» Cong An Ha Noi 31 goluri marcate în 11 meciuri de gazde - 2.82 pe meci
» Austria Viena 9 goluri primite în 4 meciuri de gazde - 2.25 pe meci
» LASK Linz 11 goluri marcate în 4 meciuri de oaspeți - 2.75 pe meci
» TSV Hartberg doar 1 gol primit în 4 meciuri de oaspeți - 0.25 pe meci
» Sturm Graz 6 egaluri din 9 meciuri
» Sturm Graz doar egaluri din 4 meciuri de gazde
» Heracles 83 goluri primite în 33 meciuri - 2.52 pe meci
» PSV Eindhoven 26 victorii din 33 meciuri
» PSV Eindhoven 96 goluri marcate în 33 meciuri - 2.91 pe meci
» PSV Eindhoven 53 goluri marcate în 16 meciuri de gazde - 3.31 pe meci
» Naftan 3 egaluri din 4 meciuri de gazde
» Naftan doar 1 gol marcat în 4 meciuri de gazde - 0.25 pe meci
» Panthere du Nde nici o remiză de la 10 meciuri de gazde
» Stade Renard nicio victorie din 9 meciuri de oaspeți
» Canon Yaounde doar 3 goluri primite în 9 meciuri de oaspeți - 0.33 pe meci
» Ekenas 16 goluri primite în 6 meciuri - 2.67 pe meci
» Vestmannaeyjar 5 înfrângeri din 6 meciuri
» Vestmannaeyjar 18 goluri primite în 6 meciuri - 3.00 pe meci
» Vikingur R. 5 victorii din 6 meciuri
» Vikingur R. 19 goluri marcate în 6 meciuri - 3.17 pe meci
» Inter 27 victorii din 36 meciuri
» Inter 49 goluri marcate în 18 meciuri de gazde - 2.72 pe meci
» Atyrau 5 egaluri din 9 meciuri
» Atyrau 3 egaluri din 4 meciuri de oaspeți
» Atyrau doar 5 goluri primite în 9 meciuri - 0.56 pe meci
» Atyrau 5 egaluri din 9 meciuri
» Atyrau doar 5 goluri primite în 9 meciuri - 0.56 pe meci
» Atyrau doar 1 gol primit în 5 meciuri de gazde - 0.20 pe meci
» Aktobe doar 1 gol marcat în 4 meciuri de oaspeți - 0.25 pe meci
» Kilmarnock doar 2 goluri primite în 4 meciuri - 0.50 pe meci
» St. Mirren doar 2 goluri marcate în 4 meciuri - 0.50 pe meci
» Power Dynamos doar 18 goluri primite în 32 meciuri - 0.56 pe meci
» Power Dynamos doar 8 goluri primite în 16 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Enosis Paralimni 5 înfrângeri din 6 meciuri
» Dinamo Zagreb 26 victorii din 34 meciuri
» Dinamo Zagreb 89 goluri marcate în 34 meciuri - 2.62 pe meci
» Dinamo Zagreb 40 goluri marcate în 17 meciuri de oaspeți - 2.35 pe meci
» El Gounah doar 5 goluri marcate în 10 meciuri - 0.50 pe meci
» Kuressaare nici o remiză de la 11 meciuri
» Nomme Kalju 4 victorii din 5 meciuri de oaspeți
» Nomme Kalju doar 1 gol primit în 5 meciuri de oaspeți - 0.20 pe meci
» Aris 4 victorii din 5 meciuri
» Levadiakos 12 goluri marcate în 5 meciuri - 2.40 pe meci
» Volos 4 înfrângeri din 5 meciuri
» Volos 14 goluri primite în 5 meciuri - 2.80 pe meci
» B36 Torshavn nicio înfrângere din 9 meciuri
» B36 Torshavn doar 5 goluri primite în 9 meciuri - 0.56 pe meci
» East Bengal 27 goluri marcate în 11 meciuri - 2.45 pe meci
» Kaisar 6 egaluri din 10 meciuri
» Kaisar 5 egaluri din 6 meciuri de gazde
» Kaisar doar 5 goluri marcate în 10 meciuri - 0.50 pe meci
» Tobol Kostanay doar înfrângeri din 5 meciuri de oaspeți
» Drenica nici o remiză de la 16 meciuri de oaspeți
» Drenica nici o remiză de la 16 meciuri de oaspeți
» Auda Kekava 14 goluri marcate în 5 meciuri de gazde - 2.80 pe meci
» RFS Riga 10 victorii din 12 meciuri
» RFS Riga doar victorii din 6 meciuri de oaspeți
» Enkopings SK nici o remiză de la 7 meciuri
» Enkopings SK 11 goluri primite în 4 meciuri de gazde - 2.75 pe meci
» Assyriska FF 18 goluri primite în 7 meciuri - 2.57 pe meci
» IFK Stocksund nicio victorie din 7 meciuri
» IFK Stocksund 21 goluri primite în 7 meciuri - 3.00 pe meci
» IFK Stocksund 16 goluri primite în 4 meciuri de gazde - 4.00 pe meci
» Pitea IF 6 înfrângeri din 7 meciuri
» Skövde 5 egaluri din 7 meciuri
» Olympic Malmo nici o remiză de la 7 meciuri
» Trelleborgs nicio înfrângere din 7 meciuri
» Trelleborgs 19 goluri marcate în 7 meciuri - 2.71 pe meci
» Thun doar înfrângeri din 4 meciuri
» Thun 14 goluri primite în 4 meciuri - 3.50 pe meci
» Young Boys 12 goluri marcate în 4 meciuri - 3.00 pe meci
» Sion doar 2 goluri primite în 4 meciuri - 0.50 pe meci
» Hacken 4 egaluri din 7 meciuri
» Vitebsk doar 1 gol primit în 4 meciuri de gazde - 0.25 pe meci
» Ordabasy nicio înfrângere din 9 meciuri
» Shkupi Skopje 30 înfrângeri din 31 meciuri
» Shkupi Skopje 14 înfrângeri din 15 meciuri de gazde
» Shkupi Skopje doar 15 goluri marcate în 31 meciuri - 0.48 pe meci
» Shkupi Skopje 117 goluri primite în 31 meciuri - 3.77 pe meci
» Shkupi Skopje 48 goluri primite în 15 meciuri de gazde - 3.20 pe meci
» Vardar Skopje 25 victorii din 32 meciuri
» Vardar Skopje 12 victorii din 16 meciuri de oaspeți
» Vardar Skopje 77 goluri marcate în 32 meciuri - 2.41 pe meci
» Vardar Skopje doar 8 goluri primite în 16 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Värnamo nici o remiză de la 7 meciuri
» Norrby 6 egaluri din 7 meciuri
» Norrby doar egaluri din 4 meciuri de oaspeți
» MP Mikkeli doar 3 goluri marcate în 6 meciuri - 0.50 pe meci
» JIPPO nicio înfrângere din 6 meciuri
» JIPPO doar 2 goluri primite în 6 meciuri - 0.33 pe meci
» AGF Aarhus 5 egaluri din 9 meciuri
» AGF Aarhus 3 egaluri din 4 meciuri de gazde
» Midtjylland 5 egaluri din 9 meciuri
» Thor Akureyri nici o remiză de la 6 meciuri
» Thor Akureyri 17 goluri primite în 6 meciuri - 2.83 pe meci
» 07 Vestur 3 înfrângeri din 4 meciuri de gazde
» 07 Vestur doar 4 goluri marcate în 9 meciuri - 0.44 pe meci
» 07 Vestur doar 2 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 0.50 pe meci
» Klaksvik 5 egaluri din 9 meciuri
» Klaksvik 3 egaluri din 5 meciuri de oaspeți
» Klaksvik nicio înfrângere din 9 meciuri
» Klaksvik doar 5 goluri primite în 9 meciuri - 0.56 pe meci
» Club Brugge 6 victorii din 7 meciuri
» Club Brugge 20 goluri marcate în 7 meciuri - 2.86 pe meci
» Saint-Gilloise doar 4 goluri primite în 7 meciuri - 0.57 pe meci
» AEK Athens doar 2 goluri primite în 5 meciuri - 0.40 pe meci
» Panathinaikos nicio victorie din 5 meciuri
» Panathinaikos doar 1 gol marcat în 5 meciuri - 0.20 pe meci
» PAOK 3 egaluri din 5 meciuri
» Nouadhibou 9 victorii din 12 meciuri de oaspeți
» Nouadhibou doar 12 goluri primite în 24 meciuri - 0.50 pe meci
» Nouadhibou doar 6 goluri primite în 12 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Arsenal Dzerzh. 5 egaluri din 7 meciuri
» ML Vitebsk doar victorii din 4 meciuri de oaspeți
» ML Vitebsk 10 goluri marcate în 4 meciuri de oaspeți - 2.50 pe meci
» Ismaily doar 3 goluri marcate în 10 meciuri - 0.30 pe meci
» Modern Sport FC 6 egaluri din 10 meciuri
» Hafnarfjordur nicio victorie din 6 meciuri
» Hafnarfjordur 18 goluri primite în 6 meciuri - 3.00 pe meci
» Real Oviedo doar 9 goluri marcate în 18 meciuri de gazde - 0.50 pe meci
» Fenerbahce nicio înfrângere din 16 meciuri de gazde
» Stjarnan nici o remiză de la 6 meciuri
» Stjarnan 16 goluri primite în 6 meciuri - 2.67 pe meci
» Balti 3 înfrângeri din 4 meciuri de gazde
» Balti doar 4 goluri marcate în 9 meciuri - 0.44 pe meci
» Balti doar 1 gol marcat în 4 meciuri de gazde - 0.25 pe meci
» Dacia Buiucani doar înfrângeri din 9 meciuri
» Dacia Buiucani doar înfrângeri din 4 meciuri de oaspeți
» Milsami Orhei doar 1 gol marcat în 4 meciuri de gazde - 0.25 pe meci
» Sheriff Tiraspol 7 victorii din 9 meciuri
» Sheriff Tiraspol doar 5 goluri primite în 9 meciuri - 0.56 pe meci
» Zimbru Chisinau 12 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 3.00 pe meci
» Petrocub 8 victorii din 9 meciuri
» Petrocub 3 victorii din 4 meciuri de oaspeți
» Petrocub doar 2 goluri primite în 9 meciuri - 0.22 pe meci
» Petrocub doar 2 goluri primite în 4 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» U Cluj nici o remiză de la 8 meciuri
» KR Reykjavik doar victorii din 6 meciuri
» KR Reykjavik 25 goluri marcate în 6 meciuri - 4.17 pe meci
» Fram Reykjavik 18 goluri marcate în 6 meciuri - 3.00 pe meci
» Valur nici o remiză de la 6 meciuri
» Breidablik nicio înfrângere din 6 meciuri
» Gimnasia Jujuy 5 victorii din 6 meciuri de gazde
» Temperley 7 egaluri din 12 meciuri
» Temperley 5 egaluri din 7 meciuri de oaspeți
» Temperley doar 3 goluri primite în 7 meciuri de oaspeți - 0.43 pe meci
» Atletico Mitre 7 egaluri din 12 meciuri
» San Miguel 4 egaluri din 5 meciuri de oaspeți
» Gremio nicio victorie din 8 meciuri de oaspeți
» Corinthians 4 egaluri din 7 meciuri de oaspeți
» Juventude doar 4 goluri primite în 8 meciuri - 0.50 pe meci
» Paysandu nicio înfrângere din 6 meciuri
» Brusque SC nicio înfrângere din 6 meciuri
» U. de Chile doar 6 goluri primite în 11 meciuri - 0.55 pe meci
» U. de Chile doar 3 goluri primite în 6 meciuri de oaspeți - 0.50 pe meci
» Metz 44 goluri primite în 16 meciuri de oaspeți - 2.75 pe meci
» Barcelona 30 victorii din 36 meciuri
» Barcelona doar victorii din 18 meciuri de gazde
» Barcelona 91 goluri marcate în 36 meciuri - 2.53 pe meci
» Barcelona 54 goluri marcate în 18 meciuri de gazde - 3.00 pe meci
» Quilmes 3 egaluri din 5 meciuri de gazde
» Quilmes doar 1 gol primit în 5 meciuri de gazde - 0.20 pe meci
» Los Chankas CYC 6 victorii din 7 meciuri de gazde
» Anapolis GO 5 înfrângeri din 6 meciuri
» Pacific 4 înfrângeri din 5 meciuri
» Pacific doar înfrângeri din 4 meciuri de gazde
» Pacific 9 goluri primite în 4 meciuri de gazde - 2.25 pe meci
» The Strongest nicio înfrângere din 7 meciuri
» Fortaleza doar 1 gol marcat în 4 meciuri de oaspeți - 0.25 pe meci
» Guarani nicio înfrângere din 6 meciuri
» Colo-Colo nici o remiză de la 11 meciuri
» Nublense 3 egaluri din 5 meciuri de oaspeți
» Nublense doar 2 goluri primite în 5 meciuri de oaspeți - 0.40 pe meci
» Inter Miami 3 egaluri din 4 meciuri de gazde
» Inter Miami 9 goluri primite în 4 meciuri de gazde - 2.25 pe meci
*** Faptele și tendințele interesante din fotbal includ doar meciuri din ligă. Meciurile pentru Cupe, Liga Campionilor, Europa League și altele nu sunt luate în considerare. Faptele sunt pregătite pe baza diferitor indicatori, precum victorii, înfrângeri, egaluri, goluri marcate, goluri primite etc.