Primera División - Chile

duminică, 17.05.2026
20:00
Cobresal

Cobresal

U. de Chile

U. de Chile

Informație
Oraș
Gazde: El Salvador
Oaspeți: Santiago
Distanţă: 807.5 km
Stadion
Stadion: El Cobre
Capacitate: 20 752
Dimensiuni: 105 x 75 m
Fotografii: Google maps (hărți)
Oră începere
Oră: 20:00 (15:00 ora locala)

Ultimele 12 întâlniri directe

2025-08-04 U. de Chile 0 - 1 Cobresal
2025-03-02 Cobresal 2 - 1 U. de Chile
2024-07-21 Cobresal 3 - 3 U. de Chile
2024-03-25 U. de Chile 2 - 2 Cobresal
2023-12-03 Cobresal 4 - 3 U. de Chile
2023-05-15 U. de Chile 0 - 0 Cobresal
2022-11-05 U. de Chile 3 - 4 Cobresal
2022-08-22 U. de Chile 1 - 0 Cobresal
2022-08-19 Cobresal 1 - 1 U. de Chile
2022-05-28 Cobresal 1 - 0 U. de Chile
2021-11-27 Cobresal 0 - 0 U. de Chile
2021-08-15 U. de Chile 0 - 2 Cobresal
V E Î +1.5 +2.5 +3.5
6 5 1 7 5 4
50% 42% 8% 58% 42% 33%

Cobresal ultimele 12 meciuri

2026-05-09 Cobresal 2 - 1 U. de Concepcion
2026-05-03 Nublense 2 - 0 Cobresal
2026-04-26 Everton VM 3 - 1 Cobresal
2026-04-19 Cobresal 2 - 3 O'Higgins
2026-04-13 U. de Concepcion 1 - 0 Cobresal
2026-04-03 Coquimbo Unido 3 - 2 Cobresal
2026-03-30 Cobresal 1 - 3 U. Catolica
2026-03-26 U. de Concepcion 2 - 1 Cobresal
2026-03-21 Cobresal 1 - 1 Nublense
2026-03-15 Cobresal 2 - 5 Dep. Limache
2026-03-08 Palestino 4 - 2 Cobresal
2026-03-04 Cobresal 1 - 1 Audax Italiano
V E Î +1.5 +2.5 +3.5
1 2 9 11 8 6
8% 17% 75% 92% 67% 50%

U. de Chile ultimele 12 meciuri

2026-05-10 Union La Calera 1 - 0 U. de Chile
2026-05-02 Dep. La Serena 0 - 5 U. de Chile
2026-04-25 U. de Chile 1 - 0 U. Catolica
2026-04-18 Everton VM 0 - 0 U. de Chile
2026-04-12 Nublense 1 - 0 U. de Chile
2026-04-05 U. de Chile 4 - 0 Dep. La Serena
2026-03-31 Audax Italiano 1 - 3 U. de Chile
2026-03-24 U. de Chile 0 - 1 Union La Calera
2026-03-20 U. de Chile 2 - 2 Dep. La Serena
2026-03-14 Coquimbo Unido 0 - 1 U. de Chile
2026-03-09 U. de Chile 1 - 1 U. de Concepcion
2026-03-05 U. de Chile 1 - 2 Palestino
V E Î +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 6 5 4
42% 25% 33% 50% 42% 33%

Clasament Primera División

P Echipa MJ V E Î GM GP Glv Pct
1 Colo-Colo 11 8 0 3 14 7 +7 24
2 Dep. Limache 11 6 3 2 25 11 +14 21
3 Huachipato 11 6 1 4 18 14 +4 19
4 O'Higgins 11 6 1 4 17 16 +1 19
5 U. Catolica 11 5 2 4 24 17 +7 17
6 U. de Chile 11 4 5 2 11 6 +5 17
7 Nublense 11 4 5 2 11 9 +2 17
8 Coquimbo Unido 11 5 1 5 15 15 0 16
9 Everton VM 11 4 3 4 12 10 +2 15
10 Dep. La Serena 11 3 5 3 13 14 -1 14
11 Palestino 11 4 2 5 14 18 -4 14
12 U. de Concepcion 11 4 2 5 9 19 -10 14
13 Audax Italiano 11 3 2 6 15 16 -1 11
14 Cobresal 11 3 1 7 17 23 -6 10
15 Union La Calera 11 3 1 7 10 21 -11 10
16 Dep. Concepcion 11 2 2 7 8 17 -9 8

Cronologia meciurilor din liga

Cobresal            
U. de Chile            
Gazde            
Oaspeți            

Meciuri gazde/oaspeți

P Echipa Cobresal U. de Chile
1 Colo-Colo   0 - 1
2 Dep. Limache 2 - 5  
3 Huachipato 1 - 0 2 - 1
4 O'Higgins 2 - 3  
5 U. Catolica 3 - 2  
6 U. de Chile   -
7 Nublense   1 - 0
8 Coquimbo Unido   0 - 1
9 Everton VM   0 - 0
10 Dep. La Serena 0 - 1  
11 Palestino   0 - 0
12 U. de Concepcion    
13 Audax Italiano    
14 Cobresal -  
15 Union La Calera    
16 Dep. Concepcion    

Statistica echipelor în ligă

  Cobresal U. de Chile
Victorii 3 4
Egaluri 1 5
Înfrângeri 7 2
Goluri marcate 17 11
Goluri primite 23 6
Medie goluri inscrise 1.55 1.00
Medie goluri primite 2.09 0.55
Meciuri goluri marcate 82% 64%
Meciuri goluri primite 82% 36%
Ambele Echipe sa Inscrie 64% 27%
Peste 1.5 73% 36%
Peste 2.5 64% 27%
Peste 3.5 55% 18%
  Gazde Oaspeți
Victorii 2 2
Egaluri 0 2
Înfrângeri 3 2
Goluri marcate 8 3
Goluri primite 11 3
Medie goluri inscrise 1.60 0.50
Medie goluri primite 2.20 0.50
Meciuri goluri marcate 80% 50%
Meciuri goluri primite 80% 33%
Ambele Echipe sa Inscrie 60% 17%
Peste 1.5 60% 17%
Peste 2.5 60% 17%
Peste 3.5 60% 0%

Statistici generale pentru Primera División

Meciuri   (88)
Victorii pentru gazde 51%
Egaluri 20%
Victorii pentru oaspeți 28%
Meciuri jucate 37%
Goluri   (233)
Goluri pe meci 2.65
Goluri pentru gazde pe meci 1.58
Goluri pentru oaspeți pe meci 1.07
Echipa gazdă a marcat goluri în 75%
Echipa oaspeți a marcat goluri în 64%
Ambele Echipe sa Inscrie 44%
Peste 1.5 65%
Peste 2.5 51%
Peste 3.5 28%

Cobresal următoarele 6 meciuri

2026-05-23 Audax Italiano - Cobresal
2026-05-29 Cobresal - Nublense
2026-06-13 Colo-Colo - Cobresal
2026-07-26 Huachipato - Cobresal
2026-08-02 Cobresal - Union La Calera
2026-08-09 U. Catolica - Cobresal

U. de Chile următoarele 6 meciuri

2026-05-23 U. de Chile - O'Higgins
2026-05-30 U. de Chile - Dep. Concepcion
2026-06-14 Union La Calera - U. de Chile
2026-07-26 Audax Italiano - U. de Chile
2026-08-02 U. de Chile - Huachipato
2026-08-09 U. de Chile - Palestino

Cote

Standard 1X2 1 X 2
bet365 3.60 3.40 1.91
Șansă dublă 1X 12 X2
bet365 1.80 1.30 1.29
Peste/Sub  Gl Pst Sub
bet365 1.5 1.29 3.50
bet365 2.5 1.95 1.85
bet365 3.5 3.40 1.30
Ambele Echipe sa Inscrie  Da Nu
bet365 1.80 1.91