Steaua Roșie B.

Steaua Roșie B.

Superliga
Serbia

Informație
Oraș: Belgrad
Stadion: Stadionul Rajko Mitić
Capacitate: 55 538
Dimensiuni: 110 x 73 m
Fotografii: Google maps (hărți)

Meciuri

2026-05-09Steaua Roșie B.1 - 2Novi Pazar1.127.9413.39 2026-05-04Cukaricki1 - 2Steaua Roșie B.6.544.551.33 2026-04-30Jedinstvo Ub1 - 2Steaua Roșie B.29.0310.031.04 2026-04-26Steaua Roșie B.3 - 0Partizan1.255.197.77 2026-04-22Zelezn. Pancevo2 - 2Steaua Roșie B.10.975.611.18 2026-04-18Steaua Roșie B.4 - 1Vojvodina1.264.937.89 2026-04-09Steaua Roșie B.3 - 2Sp. Subotica1.0412.9326.14 2026-04-05Radnik1 - 2Steaua Roșie B.8.794.901.28 2026-03-21Steaua Roșie B.2 - 0Radnicki Nis1.079.4919.20 2026-03-15IMT New Belgrade1 - 2Steaua Roșie B.14.206.311.15 2026-03-08Steaua Roșie B.4 - 0Napredak Kr.1.0413.0033.83 2026-03-05Novi Pazar0 - 2Steaua Roșie B.5.834.371.41 2026-03-01Radnicki 19230 - 2Steaua Roșie B.6.694.841.35 2026-02-26Steaua Roșie B.0 - 1Lille2.703.452.46 2026-02-22Steaua Roșie B.3 - 0Partizan1.404.555.89 2026-02-19Lille0 - 1Steaua Roșie B.1.653.904.96 2026-02-14Zelezn. Pancevo0 - 3Steaua Roșie B.8.534.821.30 2026-02-07Steaua Roșie B.5 - 0Novi Pazar1.156.9812.33 2026-02-01Cukaricki1 - 3Steaua Roșie B.8.745.221.27 2026-01-29Steaua Roșie B.1 - 1Celta Vigo2.313.522.88 2026-01-22Malmo0 - 1Steaua Roșie B.3.683.671.93 2026-01-15RB Salzburg2 - 0Steaua Roșie B.2.544.132.13 2026-01-11Steaua Roșie B.3 - 1Debrecen -   -   - 2026-01-10Steaua Roșie B.4 - 1Aarau -   -   - 2026-01-06Steaua Roșie B.2 - 0Waldhof Mannheim1.704.784.11 2025-12-20Steaua Roșie B.4 - 0Mladost Lucani1.0511.9024.80 2025-12-15TSC Backa Topola0 - 0Steaua Roșie B.8.225.171.28 2025-12-11Sturm Graz0 - 1Steaua Roșie B.2.983.632.21 2025-12-07Steaua Roșie B.0 - 1Vojvodina1.225.718.93 2025-12-04Steaua Roșie B.3 - 0Cukaricki1.196.3810.63 2025-11-30OFK Belgrade3 - 4Steaua Roșie B.9.656.641.18 2025-11-27Steaua Roșie B.1 - 0FCSB1.414.697.00 2025-11-23Javor Ivanjica1 - 0Steaua Roșie B.13.646.781.15 2025-11-09Sp. Subotica2 - 3Steaua Roșie B.13.947.071.12 2025-11-06Steaua Roșie B.1 - 0Lille2.903.562.29 2025-11-02Steaua Roșie B.1 - 1Radnik1.0215.8850.50 2025-10-30Vojvodina3 - 2Steaua Roșie B.5.634.231.44 2025-10-26Radnicki Nis0 - 0Steaua Roșie B.10.146.091.19 2025-10-23SC Braga2 - 0Steaua Roșie B.2.033.473.51 2025-10-19Steaua Roșie B.6 - 1IMT New Belgrade1.0511.4824.80 2025-10-05Napredak Kr.0 - 3Steaua Roșie B.11.305.851.19 2025-10-02Porto2 - 1Steaua Roșie B.1.494.496.01 2025-09-28Steaua Roșie B.2 - 1Radnicki 19231.167.1111.69 2025-09-24Steaua Roșie B.1 - 1Celtic2.613.622.48 2025-09-20Partizan1 - 2Steaua Roșie B.3.803.821.73 2025-09-14Steaua Roșie B.7 - 1Zelezn. Pancevo1.099.5317.92 2025-08-31Novi Pazar1 - 5Steaua Roșie B.9.305.901.22 2025-08-26Pafos1 - 1Steaua Roșie B.3.643.741.90 2025-08-19Steaua Roșie B.1 - 2Pafos1.584.085.13 2025-08-15Mladost Lucani1 - 4Steaua Roșie B.12.086.421.17

Cronologia

                                                  

Statistici Echipa

Meciuri 50  
Victorii 34 68%
Egaluri 7 14%
Înfrângeri 9 18%
Goluri 153 3.06
Goluri marcate 110 2.20
Goluri primite 43 0.86
Meciuri goluri marcate 43 86%
Meciuri goluri primite 31 62%
Ambele Echipe sa Inscrie 26 52%
Peste 1.5 40 80%
Peste 2.5 30 60%
Peste 3.5 16 32%
Rezultate
2 - 1 6 12.00%
1 - 0 5 10.00%
3 - 0 5 10.00%
2 - 0 4 8.00%
1 - 1 4 8.00%
4 - 1 3 6.00%
0 - 1 3 6.00%
1 - 2 3 6.00%
3 - 1 2 4.00%
3 - 2 2 4.00%
4 - 0 2 4.00%
0 - 0 2 4.00%
0 - 2 2 4.00%
4 - 3 1 2.00%
5 - 0 1 2.00%
5 - 1 1 2.00%
6 - 1 1 2.00%
7 - 1 1 2.00%
2 - 2 1 2.00%
2 - 3 1 2.00%
Goluri
3 14 28.00%
2 10 20.00%
1 8 16.00%
5 7 14.00%
4 5 10.00%
0 2 4.00%
7 2 4.00%
6 1 2.00%
8 1 2.00%
Golaveraj
+1 14 28.00%
+3 8 16.00%
-1 7 14.00%
0 7 14.00%
+2 6 12.00%
+4 3 6.00%
+5 2 4.00%
-2 2 4.00%
+6 1 2.00%