K League 1 Coreea de Sud

Statistici Coreea de Sud

(Sezonul regulat)

Procent 78%
Meciuri 198
Jucate 155
Rămase 43
Meciuri 155
Gazde 30%
Egaluri 32%
Oaspeți 38%
Goluri 378
Medie 2.44
Gazde 1.16
Oaspeți 1.28
Goluri 378
AEI 52%
Gazde 69%
Oaspeți 72%
Goluri Pst Sub
1.5 70% 30%
2.5 44% 56%
3.5 23% 77%

Cele mai frecvente rezultate

Rezultat MJ Procent
1 - 1 26 16.77%
0 - 0 18 11.61%
0 - 1 16 10.32%
1 - 2 15 9.68%
1 - 0 12 7.74%
2 - 1 9 5.81%
0 - 2 8 5.16%
2 - 0 7 4.52%
3 - 1 5 3.23%
2 - 2 5 3.23%
1 - 3 5 3.23%
2 - 3 5 3.23%
3 - 0 4 2.58%
3 - 2 4 2.58%
0 - 3 4 2.58%
4 - 0 2 1.29%
1 - 4 2 1.29%
2 - 5 2 1.29%
4 - 2 1 0.65%
5 - 0 1 0.65%
5 - 1 1 0.65%
3 - 3 1 0.65%
0 - 5 1 0.65%
0 - 7 1 0.65%
Goluri MJ Procent
Par 79 50.97%
Imp 76 49.03%
2 41 26.45%
3 32 20.65%
1 28 18.06%
0 18 11.61%
4 17 10.97%
5 13 8.39%
6 3 1.94%
7 3 1.94%
Diferență MJ Procent
0 50 32.26%
-1 36 23.23%
+1 25 16.13%
+2 13 8.39%
-2 13 8.39%
-3 8 5.16%
+3 4 2.58%
+4 3 1.94%
+5 1 0.65%
-5 1 0.65%
-7 1 0.65%
Absolut MJ Procent
1 61 39.35%
0 50 32.26%
2 26 16.77%
3 12 7.74%
4 3 1.94%
5 2 1.29%
7 1 0.65%