3. Liga - Germania
sâmbătă, 16.05.2026
12:30
12:30

Wehen Wiesbaden

Hoffenheim II
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
| Informație | |
|---|---|
| Oraș | |
| Gazde: | Wiesbaden |
| Oaspeți: | Hoffenheim |
| Distanţă: | 99.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Brita-Arena |
| Capacitate: | 12 566 (5 954) |
| Fotografii: | Google maps (hărți) |
| Oră începere | |
| Oră: | 12:30 (13:30 ora locala) |
Ultimele 1 întâlniri directe
| 2025-12-21 | Hoffenheim II | 3 - 1 | Wehen Wiesbaden |
Wehen Wiesbaden ultimele 12 meciuri
| 2026-05-09 | Energie Cottbus | 2 - 1 | Wehen Wiesbaden |
| 2026-05-03 | Wehen Wiesbaden | 2 - 3 | Osnabruck |
| 2026-04-25 | Erzgebirge Aue | 2 - 2 | Wehen Wiesbaden |
| 2026-04-19 | Wehen Wiesbaden | 3 - 3 | Waldhof Mannheim |
| 2026-04-11 | Viktoria Koln | 2 - 1 | Wehen Wiesbaden |
| 2026-04-08 | Wehen Wiesbaden | 1 - 4 | Havelse |
| 2026-04-05 | Alemannia Aachen | 3 - 0 | Wehen Wiesbaden |
| 2026-03-26 | Karlsruher | 0 - 1 | Wehen Wiesbaden |
| 2026-03-20 | Wehen Wiesbaden | 0 - 1 | Hansa Rostock |
| 2026-03-14 | Munchen 1860 | 0 - 0 | Wehen Wiesbaden |
| 2026-03-07 | Wehen Wiesbaden | 2 - 1 | Stuttgart II |
| 2026-03-04 | Saarbrucken | 2 - 0 | Wehen Wiesbaden |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 8 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 67% | 33% |
Hoffenheim II ultimele 12 meciuri
| 2026-05-10 | Hoffenheim II | 3 - 2 | Saarbrucken |
| 2026-05-02 | Jahn Regensburg | 2 - 1 | Hoffenheim II |
| 2026-04-25 | Hoffenheim II | 0 - 3 | Ingolstadt |
| 2026-04-18 | Duisburg | 3 - 1 | Hoffenheim II |
| 2026-04-10 | Hoffenheim II | 1 - 1 | Schweinfurt 05 |
| 2026-04-07 | Waldhof Mannheim | 1 - 1 | Hoffenheim II |
| 2026-04-04 | Erzgebirge Aue | 3 - 5 | Hoffenheim II |
| 2026-03-22 | Hoffenheim II | 0 - 1 | Osnabruck |
| 2026-03-15 | Stuttgart II | 1 - 0 | Hoffenheim II |
| 2026-03-07 | Hoffenheim II | 2 - 4 | Rot-Weiss Essen |
| 2026-03-03 | Ulm 1846 | 1 - 3 | Hoffenheim II |
| 2026-02-27 | Hoffenheim II | 1 - 2 | Munchen 1860 |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 8 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 67% | 42% |
Clasament 3. Liga
| P | Echipa | MJ | Glv | Pct |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Osnabruck | 37 | +31 | 77 |
| 2 | Energie Cottbus | 37 | +20 | 69 |
| 3 | Duisburg | 37 | +17 | 67 |
| 4 | Rot-Weiss Essen | 37 | +11 | 67 |
| 5 | Hansa Rostock | 37 | +24 | 64 |
| 6 | Verl | 37 | +31 | 61 |
| 7 | Alemannia Aachen | 37 | +14 | 61 |
| 8 | Munchen 1860 | 37 | +4 | 56 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 37 | -9 | 52 |
| 10 | Wehen Wiesbaden | 37 | 0 | 50 |
| 11 | Viktoria Koln | 37 | -2 | 50 |
| 12 | Jahn Regensburg | 37 | -3 | 49 |
| 13 | Ingolstadt | 37 | +5 | 46 |
| 14 | Stuttgart II | 37 | -11 | 46 |
| 15 | Saarbrucken | 37 | -5 | 44 |
| 16 | Hoffenheim II | 37 | -4 | 43 |
| 17 | Havelse | 37 | -27 | 35 |
| 18 | Ulm 1846 | 37 | -28 | 33 |
| 19 | Erzgebirge Aue | 37 | -21 | 31 |
| 20 | Schweinfurt 05 | 37 | -47 | 21 |
Cronologia meciurilor din liga
| Wehen Wiesbaden | |
| Hoffenheim II | |
| Gazde | |
| Oaspeți |
Meciuri gazde/oaspeți
| P | Echipa | Wehen Wiesbaden | Hoffenheim II |
|---|---|---|---|
| 1 | Osnabruck | 2 - 3 | 0 - 4 |
| 2 | Energie Cottbus | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 3 | Duisburg | 6 - 1 | 3 - 1 |
| 4 | Rot-Weiss Essen | 3 - 4 | 3 - 1 |
| 5 | Hansa Rostock | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Verl | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 7 | Alemannia Aachen | 1 - 2 | 2 - 4 |
| 8 | Munchen 1860 | 1 - 0 | 1 - 5 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 3 - 3 | 1 - 1 |
| 10 | Wehen Wiesbaden | - | |
| 11 | Viktoria Koln | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Jahn Regensburg | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Ingolstadt | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 14 | Stuttgart II | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Saarbrucken | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 16 | Hoffenheim II | - | |
| 17 | Havelse | 1 - 4 | 4 - 0 |
| 18 | Ulm 1846 | 3 - 1 | 1 - 3 |
| 19 | Erzgebirge Aue | 3 - 1 | 3 - 5 |
| 20 | Schweinfurt 05 | 2 - 0 | 2 - 1 |
Statistica echipelor în ligă
| Wehen Wiesbaden | Hoffenheim II | |
| Victorii | 14 | 12 |
| Egaluri | 8 | 7 |
| Înfrângeri | 15 | 18 |
| Goluri marcate | 52 | 65 |
| Goluri primite | 52 | 69 |
| Medie goluri inscrise | 1.41 | 1.76 |
| Medie goluri primite | 1.41 | 1.86 |
| Meciuri goluri marcate | 76% | 86% |
| Meciuri goluri primite | 73% | 86% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 57% | 76% |
| Peste 1.5 | 73% | 86% |
| Peste 2.5 | 57% | 73% |
| Peste 3.5 | 32% | 59% |
| Gazde | Oaspeți | |
| Victorii | 10 | 6 |
| Egaluri | 2 | 2 |
| Înfrângeri | 6 | 10 |
| Goluri marcate | 37 | 34 |
| Goluri primite | 26 | 36 |
| Medie goluri inscrise | 2.06 | 1.89 |
| Medie goluri primite | 1.44 | 2.00 |
| Meciuri goluri marcate | 89% | 89% |
| Meciuri goluri primite | 83% | 89% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 72% | 78% |
| Peste 1.5 | 83% | 89% |
| Peste 2.5 | 67% | 83% |
| Peste 3.5 | 44% | 67% |
Statistici generale pentru 3. Liga
| Meciuri (370) | |
| Victorii pentru gazde | 46% |
| Egaluri | 24% |
| Victorii pentru oaspeți | 30% |
| Meciuri jucate | 97% |
| Goluri (1173) | |
| Goluri pe meci | 3.17 |
| Goluri pentru gazde pe meci | 1.73 |
| Goluri pentru oaspeți pe meci | 1.44 |
| Echipa gazdă a marcat goluri în | 81% |
| Echipa oaspeți a marcat goluri în | 77% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 64% |
| Peste 1.5 | 83% |
| Peste 2.5 | 64% |
| Peste 3.5 | 41% |
Wehen Wiesbaden următoarele meciuri
Nu există date în sistem
Hoffenheim II următoarele meciuri
Nu există date în sistem
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
Cote
| Standard 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.75 | 3.30 |
| Șansă dublă | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.30 | 1.22 | 1.80 |
| Peste/Sub | Gl | Pst | Sub |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.11 | 6.50 | |
| 2.5 | 1.40 | 2.88 | |
| 3.5 | 2.00 | 1.73 |
| Ambele Echipe sa Inscrie | Da | Nu |
|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 |