Allsvenskan - Suedia
duminică, 17.05.2026
15:30
15:30

Västerås

AIK Stockholm
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
| Informație | |
|---|---|
| Oraș | |
| Gazde: | Vasteras |
| Oaspeți: | Stockholm |
| Distanţă: | 91.0 km |
| Oră începere | |
| Oră: | 15:30 (16:30 ora locala) |
Ultimele 8 întâlniri directe
| 2026-02-22 | AIK Stockholm | 0 - 2 | Västerås |
| 2024-10-10 | AIK Stockholm | 1 - 2 | Västerås |
| 2024-09-05 | Västerås | 2 - 1 | AIK Stockholm |
| 2024-08-03 | Västerås | 1 - 2 | AIK Stockholm |
| 2024-04-01 | AIK Stockholm | 1 - 0 | Västerås |
| 2023-02-18 | AIK Stockholm | 1 - 1 | Västerås |
| 2022-11-24 | AIK Stockholm | 1 - 1 | Västerås |
| 2020-01-25 | AIK Stockholm | 1 - 1 | Västerås |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 2 | 7 | 3 | 0 | |
| 38% | 38% | 25% | 88% | 38% | 0% |
Västerås ultimele 12 meciuri
| 2026-05-09 | Västerås | 0 - 1 | GAIS Göteborg |
| 2026-05-03 | Hammarby | 3 - 0 | Västerås |
| 2026-04-26 | Brommapojkarna | 1 - 2 | Västerås |
| 2026-04-22 | Västerås | 3 - 3 | Hacken |
| 2026-04-18 | Sirius | 4 - 1 | Västerås |
| 2026-04-11 | Västerås | 2 - 2 | Elfsborg |
| 2026-04-05 | Kalmar | 0 - 1 | Västerås |
| 2026-03-28 | Västerås | 3 - 1 | Sandvikens |
| 2026-03-22 | Brommapojkarna | 2 - 2 | Västerås |
| 2026-03-15 | Västerås | 3 - 0 | Östersunds |
| 2026-03-09 | Västerås | 0 - 1 | Oddevold |
| 2026-03-04 | Västerås | 4 - 0 | Gefle |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 9 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 75% | 50% |
AIK Stockholm ultimele 12 meciuri
| 2026-05-10 | AIK Stockholm | 2 - 4 | Djurgarden |
| 2026-05-03 | Elfsborg | 1 - 1 | AIK Stockholm |
| 2026-04-27 | AIK Stockholm | 0 - 1 | Malmo |
| 2026-04-23 | Degerfors | 2 - 1 | AIK Stockholm |
| 2026-04-19 | AIK Stockholm | 1 - 0 | Kalmar |
| 2026-04-13 | Brommapojkarna | 2 - 2 | AIK Stockholm |
| 2026-04-05 | AIK Stockholm | 2 - 1 | Halmstad |
| 2026-03-28 | AIK Stockholm | 3 - 1 | Örebro |
| 2026-03-21 | Elfsborg | 3 - 2 | AIK Stockholm |
| 2026-03-14 | GAIS Göteborg | 3 - 2 | AIK Stockholm |
| 2026-03-09 | AIK Stockholm | 4 - 0 | Hacken |
| 2026-02-28 | Oddevold | 0 - 3 | AIK Stockholm |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 9 | 6 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 75% | 50% |
Clasament Allsvenskan
| P | Echipa | MJ | Glv | Pct |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 7 | +12 | 19 |
| 2 | Hammarby | 7 | +12 | 14 |
| 3 | Elfsborg | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Djurgarden | 7 | +8 | 13 |
| 5 | Hacken | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Mjallby | 7 | +4 | 13 |
| 7 | Malmo | 7 | +1 | 10 |
| 8 | GAIS Göteborg | 7 | +1 | 8 |
| 9 | AIK Stockholm | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Brommapojkarna | 7 | -3 | 8 |
| 11 | Degerfors | 7 | -3 | 8 |
| 12 | Västerås | 7 | -5 | 8 |
| 13 | Kalmar | 7 | -1 | 7 |
| 14 | Orgryte | 7 | -12 | 5 |
| 15 | IFK Göteborg | 7 | -11 | 3 |
| 16 | Halmstad | 7 | -10 | 2 |
Cronologia meciurilor din liga
| Västerås | |
| AIK Stockholm | |
| Gazde | |
| Oaspeți |
Meciuri gazde/oaspeți
| P | Echipa | Västerås | AIK Stockholm |
|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | ||
| 2 | Hammarby | ||
| 3 | Elfsborg | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 4 | Djurgarden | ||
| 5 | Hacken | 3 - 3 | |
| 6 | Mjallby | ||
| 7 | Malmo | ||
| 8 | GAIS Göteborg | 0 - 1 | |
| 9 | AIK Stockholm | - | |
| 10 | Brommapojkarna | 2 - 2 | |
| 11 | Degerfors | 2 - 1 | |
| 12 | Västerås | - | |
| 13 | Kalmar | ||
| 14 | Orgryte | ||
| 15 | IFK Göteborg | ||
| 16 | Halmstad |
Statistica echipelor în ligă
| Västerås | AIK Stockholm | |
| Victorii | 2 | 2 |
| Egaluri | 2 | 2 |
| Înfrângeri | 3 | 3 |
| Goluri marcate | 9 | 9 |
| Goluri primite | 14 | 11 |
| Medie goluri inscrise | 1.29 | 1.29 |
| Medie goluri primite | 2.00 | 1.57 |
| Meciuri goluri marcate | 71% | 86% |
| Meciuri goluri primite | 86% | 86% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 57% | 71% |
| Peste 1.5 | 71% | 71% |
| Peste 2.5 | 71% | 57% |
| Peste 3.5 | 43% | 29% |
| Gazde | Oaspeți | |
| Victorii | 0 | 0 |
| Egaluri | 2 | 2 |
| Înfrângeri | 1 | 1 |
| Goluri marcate | 5 | 4 |
| Goluri primite | 6 | 5 |
| Medie goluri inscrise | 1.67 | 1.33 |
| Medie goluri primite | 2.00 | 1.67 |
| Meciuri goluri marcate | 67% | 100% |
| Meciuri goluri primite | 100% | 100% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 67% | 100% |
| Peste 1.5 | 67% | 100% |
| Peste 2.5 | 67% | 67% |
| Peste 3.5 | 67% | 33% |
Statistici generale pentru Allsvenskan
| Meciuri (56) | |
| Victorii pentru gazde | 41% |
| Egaluri | 27% |
| Victorii pentru oaspeți | 32% |
| Meciuri jucate | 23% |
| Goluri (170) | |
| Goluri pe meci | 3.04 |
| Goluri pentru gazde pe meci | 1.73 |
| Goluri pentru oaspeți pe meci | 1.30 |
| Echipa gazdă a marcat goluri în | 79% |
| Echipa oaspeți a marcat goluri în | 77% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 57% |
| Peste 1.5 | 84% |
| Peste 2.5 | 55% |
| Peste 3.5 | 34% |
Västerås următoarele 6 meciuri
| 2026-05-24 | Malmo | - | Västerås |
| 2026-05-31 | Västerås | - | IFK Göteborg |
| 2026-07-05 | Halmstad | - | Västerås |
| 2026-07-12 | Västerås | - | Degerfors |
| 2026-07-19 | Mjallby | - | Västerås |
| 2026-07-26 | Västerås | - | Orgryte |
AIK Stockholm următoarele 6 meciuri
| 2026-05-24 | Hammarby | - | AIK Stockholm |
| 2026-05-30 | AIK Stockholm | - | Sirius |
| 2026-07-05 | IFK Göteborg | - | AIK Stockholm |
| 2026-07-12 | Mjallby | - | AIK Stockholm |
| 2026-07-19 | AIK Stockholm | - | GAIS Göteborg |
| 2026-07-26 | Hacken | - | AIK Stockholm |
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
Cote
| Standard 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.25 | 2.10 |
| Șansă dublă | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.67 | 1.33 | 1.33 |
| Peste/Sub | Gl | Pst | Sub |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.30 | 3.40 | |
| 2.5 | 2.00 | 1.80 | |
| 3.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ambele Echipe sa Inscrie | Da | Nu |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.95 |