Divizia 1 - Södra - Suedia
joi, 14.05.2026
12:00
12:00

Tvaakers

Olympic Malmo
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
| Informație | |
|---|---|
| Oraș | |
| Gazde: | Tvååker |
| Oaspeți: | Malmoe |
| Distanţă: | 164.0 km |
| Oră începere | |
| Oră: | 12:00 (13:00 ora locala) |
Ultimele 6 întâlniri directe
| 2024-09-14 | Olympic Malmo | 1 - 1 | Tvaakers |
| 2024-04-21 | Tvaakers | 1 - 2 | Olympic Malmo |
| 2023-08-05 | Tvaakers | 0 - 0 | Olympic Malmo |
| 2023-05-06 | Olympic Malmo | 1 - 2 | Tvaakers |
| 2022-10-01 | Tvaakers | 0 - 0 | Olympic Malmo |
| 2022-04-09 | Olympic Malmo | 1 - 1 | Tvaakers |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 1 | 4 | 2 | 0 | |
| 17% | 67% | 17% | 67% | 33% | 0% |
Tvaakers ultimele 12 meciuri
| 2026-05-09 | Rosengard | 0 - 1 | Tvaakers |
| 2026-05-02 | Tvaakers | 1 - 2 | Laholms |
| 2026-04-25 | Lunds | 1 - 0 | Tvaakers |
| 2026-04-18 | Trelleborgs | 4 - 1 | Tvaakers |
| 2026-04-11 | Tvaakers | 1 - 0 | Eskilsminne |
| 2026-04-06 | Skövde | 0 - 0 | Tvaakers |
| 2026-03-28 | Laholms | 1 - 6 | Tvaakers |
| 2026-03-21 | Tvaakers | 3 - 0 | Torslanda IK |
| 2026-03-10 | Tvaakers | 3 - 3 | IS Halmia |
| 2025-11-22 | Oskarshamns | 1 - 2 | Tvaakers |
| 2025-11-15 | Tvaakers | 3 - 3 | Oskarshamns |
| 2025-03-08 | Varbergs | 4 - 1 | Tvaakers |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 8 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 67% | 42% |
Olympic Malmo ultimele 12 meciuri
| 2026-05-09 | Olympic Malmo | 2 - 0 | Kristianstad FC |
| 2026-05-02 | Trelleborgs | 2 - 1 | Olympic Malmo |
| 2026-04-26 | Olympic Malmo | 3 - 1 | Jonkopings |
| 2026-04-17 | Hassleholms IF | 4 - 0 | Olympic Malmo |
| 2026-04-11 | Olympic Malmo | 1 - 2 | Trollhattan |
| 2026-04-03 | Utsiktens | 1 - 3 | Olympic Malmo |
| 2026-03-28 | Angelholms | 0 - 1 | Olympic Malmo |
| 2026-03-21 | Olympic Malmo | 2 - 1 | Lindome GIF |
| 2026-03-16 | Halmstad | 0 - 0 | Olympic Malmo |
| 2026-02-28 | Olympic Malmo | 1 - 1 | Karlskrona |
| 2025-11-08 | Skövde | 3 - 2 | Olympic Malmo |
| 2025-11-02 | Olympic Malmo | 2 - 3 | Trollhattan |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 8 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 67% | 42% |
Clasament Divizia 1 - Södra
| P | Echipa | MJ | Glv | Pct |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Trelleborgs | 6 | +13 | 16 |
| 2 | Lunds | 6 | +4 | 12 |
| 3 | Atvidabergs | 6 | +2 | 10 |
| 4 | Eskilsminne | 6 | +1 | 10 |
| 5 | AFC Malmo | 6 | +1 | 9 |
| 6 | Olympic Malmo | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Hassleholms IF | 6 | +3 | 8 |
| 8 | Skövde | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Trollhattan | 6 | -1 | 8 |
| 10 | Angelholms | 6 | +2 | 7 |
| 11 | Jonkopings | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Tvaakers | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Rosengard | 6 | -2 | 6 |
| 14 | Kristianstad FC | 6 | -3 | 5 |
| 15 | Laholms | 6 | -6 | 4 |
| 16 | Utsiktens | 6 | -12 | 3 |
Cronologia meciurilor din liga
| Tvaakers | |
| Olympic Malmo | |
| Gazde | |
| Oaspeți |
Meciuri gazde/oaspeți
| P | Echipa | Tvaakers | Olympic Malmo |
|---|---|---|---|
| 1 | Trelleborgs | 2 - 1 | |
| 2 | Lunds | ||
| 3 | Atvidabergs | ||
| 4 | Eskilsminne | 1 - 0 | |
| 5 | AFC Malmo | ||
| 6 | Olympic Malmo | - | |
| 7 | Hassleholms IF | 4 - 0 | |
| 8 | Skövde | ||
| 9 | Trollhattan | ||
| 10 | Angelholms | ||
| 11 | Jonkopings | ||
| 12 | Tvaakers | - | |
| 13 | Rosengard | ||
| 14 | Kristianstad FC | ||
| 15 | Laholms | 1 - 2 | |
| 16 | Utsiktens | 1 - 3 |
Statistica echipelor în ligă
| Tvaakers | Olympic Malmo | |
| Victorii | 2 | 3 |
| Egaluri | 1 | 0 |
| Înfrângeri | 3 | 3 |
| Goluri marcate | 4 | 10 |
| Goluri primite | 7 | 10 |
| Medie goluri inscrise | 0.67 | 1.67 |
| Medie goluri primite | 1.17 | 1.67 |
| Meciuri goluri marcate | 67% | 83% |
| Meciuri goluri primite | 50% | 83% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 33% | 67% |
| Peste 1.5 | 33% | 100% |
| Peste 2.5 | 33% | 83% |
| Peste 3.5 | 17% | 50% |
| Gazde | Oaspeți | |
| Victorii | 1 | 1 |
| Egaluri | 0 | 0 |
| Înfrângeri | 1 | 2 |
| Goluri marcate | 2 | 4 |
| Goluri primite | 2 | 7 |
| Medie goluri inscrise | 1.00 | 1.33 |
| Medie goluri primite | 1.00 | 2.33 |
| Meciuri goluri marcate | 100% | 67% |
| Meciuri goluri primite | 50% | 100% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 50% | 67% |
| Peste 1.5 | 50% | 100% |
| Peste 2.5 | 50% | 100% |
| Peste 3.5 | 0% | 67% |
Statistici generale pentru Divizia 1 - Södra
| Meciuri (48) | |
| Victorii pentru gazde | 38% |
| Egaluri | 31% |
| Victorii pentru oaspeți | 31% |
| Meciuri jucate | 20% |
| Goluri (131) | |
| Goluri pe meci | 2.73 |
| Goluri pentru gazde pe meci | 1.40 |
| Goluri pentru oaspeți pe meci | 1.33 |
| Echipa gazdă a marcat goluri în | 77% |
| Echipa oaspeți a marcat goluri în | 69% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 54% |
| Peste 1.5 | 77% |
| Peste 2.5 | 54% |
| Peste 3.5 | 29% |
Tvaakers următoarele 6 meciuri
| 2026-05-18 | AFC Malmo | - | Tvaakers |
| 2026-05-23 | Tvaakers | - | Trollhattan |
| 2026-05-30 | Tvaakers | - | Kristianstad FC |
| 2026-06-07 | Atvidabergs | - | Tvaakers |
| 2026-06-13 | Tvaakers | - | Jonkopings |
| 2026-06-18 | Tvaakers | - | Angelholms |
Olympic Malmo următoarele 6 meciuri
| 2026-05-17 | Olympic Malmo | - | Atvidabergs |
| 2026-05-23 | Rosengard | - | Olympic Malmo |
| 2026-06-03 | Olympic Malmo | - | Lunds |
| 2026-06-08 | Angelholms | - | Olympic Malmo |
| 2026-06-13 | Olympic Malmo | - | Laholms |
| 2026-06-21 | AFC Malmo | - | Olympic Malmo |
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
Cote
| Standard 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.33 | 3.40 | 2.50 |
| Șansă dublă | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.38 | 1.21 | 1.44 |
| Peste/Sub | Gl | Pst | Sub |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.14 | 4.50 | |
| 2.5 | 1.52 | 2.28 | |
| 3.5 | 2.28 | 1.50 |
| Ambele Echipe sa Inscrie | Da | Nu |
|---|---|---|
| 1.46 | 2.50 |