Liga Națiunilor CONCACAF

miercuri, 13.09.2023
00:06
Puerto Rico

Puerto Rico

Antigua și Barb.

Antigua și Barb.

5 - 0
(3 - 0,  2 - 0)

Întâlniri directe

Nu există date în sistem

Puerto Rico ultimele 12 meciuri

2023-09-09 Bahamas 1 - 6 Puerto Rico
2023-06-21 Martinica 2 - 0 Puerto Rico
2023-06-18 Surinam 0 - 0 Puerto Rico
2023-06-13 Curaçao 0 - 0 Puerto Rico
2023-03-26 Puerto Rico 5 - 1 Insulele Cayman
2023-03-23 Ins. Virgine Br. 1 - 3 Puerto Rico
2022-06-12 Puerto Rico 6 - 0 Ins. Virgine Br.
2022-06-09 Insulele Cayman 0 - 3 Puerto Rico
2021-06-08 Guyana 0 - 2 Puerto Rico
2021-06-02 Puerto Rico 7 - 0 Bahamas
2021-03-28 Puerto Rico 1 - 1 Trinidad și Tob.
2021-03-24 Sf. Kitts și N. 1 - 0 Puerto Rico
V E Î +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 9 6 5
58% 25% 17% 75% 50% 42%

Antigua și Barb. ultimele 12 meciuri

2023-09-09 Antigua și Barb. 1 - 5 Guyana
2023-06-16 Antigua și Barb. 0 - 5 Guadelupa
2023-03-26 Antigua și Barb. 1 - 2 Barbados
2023-03-23 Guadelupa 0 - 1 Antigua și Barb.
2022-06-12 Cuba 3 - 1 Antigua și Barb.
2022-06-10 Antigua și Barb. 0 - 2 Cuba
2022-06-06 Antigua și Barb. 1 - 0 Guadelupa
2022-06-03 Barbados 0 - 1 Antigua și Barb.
2021-06-09 El Salvador 3 - 0 Antigua și Barb.
2021-06-04 Antigua și Barb. 1 - 0 Grenada
2021-03-27 Ins. Virgine Am. 0 - 3 Antigua și Barb.
2021-03-24 Antigua și Barb. 2 - 2 Montserrat
V E Î +1.5 +2.5 +3.5
5 1 6 8 7 4
42% 8% 50% 67% 58% 33%

Puerto Rico următoarele 6 meciuri

2023-10-14 Puerto Rico - Guyana
2023-10-17 Guyana - Puerto Rico
2023-11-18 Antigua și Barb. - Puerto Rico
2023-11-22 Puerto Rico - Bahamas
2024-03-22 Belize - Puerto Rico
2024-03-25 Puerto Rico - Belize

Antigua și Barb. următoarele 6 meciuri

2023-10-14 Bahamas - Antigua și Barb.
2023-10-17 Antigua și Barb. - Bahamas
2023-11-18 Antigua și Barb. - Puerto Rico
2023-11-22 Guyana - Antigua și Barb.
2024-06-05 Antigua și Barb. - Bermuda
2024-06-09 Insulele Cayman - Antigua și Barb.

Cote

Standard 1X2 1 X 2
bet365 1.57 4.00 5.25
Șansă dublă 1X 12 X2
bet365 1.17 1.22 2.30
Peste/Sub  Gl Pst Sub
bet365 1.5 1.29 3.50
bet365 2.5 1.88 1.93
bet365 3.5 3.25 1.33
Ambele Echipe sa Inscrie  Da Nu
bet365 1.91 1.80