Vîsșaia Liga - Belarus
vineri, 15.05.2026
15:00
15:00

Neman Grodno

Isloch Minsk
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
| Informație | |
|---|---|
| Oraș | |
| Gazde: | Grodno |
| Oaspeți: | Minsk |
| Distanţă: | 246.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadionul Neman |
| Capacitate: | 8 800 |
| Dimensiuni: | 107 x 70 m |
| Fotografii: | Google maps (hărți) |
| Oră începere | |
| Oră: | 15:00 (17:00 ora locala) |
Ultimele 12 întâlniri directe
| 2025-11-29 | Isloch Minsk | 2 - 0 | Neman Grodno |
| 2025-07-04 | Neman Grodno | 2 - 0 | Isloch Minsk |
| 2025-03-09 | Isloch Minsk | 0 - 0 | Neman Grodno |
| 2025-03-05 | Neman Grodno | 0 - 0 | Isloch Minsk |
| 2024-09-14 | Neman Grodno | 0 - 3 | Isloch Minsk |
| 2024-05-25 | Neman Grodno | 2 - 0 | Isloch Minsk |
| 2024-04-27 | Isloch Minsk | 2 - 0 | Neman Grodno |
| 2023-10-28 | Neman Grodno | 0 - 0 | Isloch Minsk |
| 2023-06-04 | Isloch Minsk | 0 - 3 | Neman Grodno |
| 2022-08-27 | Neman Grodno | 1 - 0 | Isloch Minsk |
| 2022-04-16 | Isloch Minsk | 1 - 1 | Neman Grodno |
| 2022-02-03 | Isloch Minsk | 0 - 2 | Neman Grodno |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 2 | 0 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 17% | 0% |
Neman Grodno ultimele 12 meciuri
| 2026-05-09 | Torpedo Zhodino | 1 - 0 | Neman Grodno |
| 2026-05-02 | Neman Grodno | 2 - 1 | Belshina |
| 2026-04-24 | Slavia Mozyr | 0 - 0 | Neman Grodno |
| 2026-04-18 | Neman Grodno | 3 - 1 | Naftan |
| 2026-04-10 | FC Minsk | 0 - 1 | Neman Grodno |
| 2026-04-04 | Neman Grodno | 2 - 0 | Vitebsk |
| 2026-03-21 | Neman Grodno | 0 - 0 | BATE Borisov |
| 2026-03-14 | Neman Grodno | 7 - 0 | Niva Dolbizno |
| 2026-02-28 | ML Vitebsk | 2 - 2 | Neman Grodno |
| 2026-02-15 | Neman Grodno | 2 - 2 | Vitebsk |
| 2026-02-11 | Torpedo Zhodino | 1 - 0 | Neman Grodno |
| 2026-02-06 | Neman Grodno | 0 - 0 | BATE Borisov |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 6 | 5 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 50% | 42% | 33% |
Isloch Minsk ultimele 12 meciuri
| 2026-05-08 | Gomel | 2 - 0 | Isloch Minsk |
| 2026-05-01 | Arsenal Dzerzh. | 2 - 2 | Isloch Minsk |
| 2026-04-26 | Isloch Minsk | 2 - 1 | Dnepr Mogilev |
| 2026-04-19 | Din. Minsk | 1 - 1 | Isloch Minsk |
| 2026-04-09 | Isloch Minsk | 0 - 1 | Din. Brest |
| 2026-04-04 | ML Vitebsk | 1 - 1 | Isloch Minsk |
| 2026-03-28 | Isloch Minsk | 0 - 1 | Slutsk |
| 2026-03-22 | Isloch Minsk | 2 - 0 | FC Baranovichi |
| 2026-03-14 | Din. Minsk | 1 - 0 | Isloch Minsk |
| 2026-03-07 | Isloch Minsk | 1 - 0 | Din. Minsk |
| 2026-02-28 | Isloch Minsk | 3 - 2 | Lida |
| 2026-02-18 | Isloch Minsk | 0 - 0 | Smorgon |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 3 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 25% | 17% |
Clasament Vîsșaia Liga
| P | Echipa | MJ | Glv | Pct |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 7 | +11 | 17 |
| 2 | Din. Minsk | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Gomel | 7 | +6 | 14 |
| 4 | Neman Grodno | 7 | +5 | 14 |
| 5 | FC Minsk | 7 | +3 | 13 |
| 6 | Arsenal Dzerzh. | 7 | +4 | 11 |
| 7 | Din. Brest | 7 | +3 | 10 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 7 | +1 | 9 |
| 9 | Isloch Minsk | 7 | 0 | 9 |
| 10 | Vitebsk | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Slavia Mozyr | 7 | -3 | 6 |
| 12 | Dnepr Mogilev | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Belshina | 7 | -6 | 6 |
| 14 | BATE Borisov | 7 | -3 | 5 |
| 15 | Naftan | 7 | -8 | 3 |
| 16 | FC Baranovichi | 7 | -13 | 2 |
Cronologia meciurilor din liga
| Neman Grodno | |
| Isloch Minsk | |
| Gazde | |
| Oaspeți |
Meciuri gazde/oaspeți
| P | Echipa | Neman Grodno | Isloch Minsk |
|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 1 - 1 | |
| 2 | Din. Minsk | 1 - 1 | |
| 3 | Gomel | 2 - 0 | |
| 4 | Neman Grodno | - | |
| 5 | FC Minsk | ||
| 6 | Arsenal Dzerzh. | 2 - 2 | |
| 7 | Din. Brest | ||
| 8 | Torpedo Zhodino | ||
| 9 | Isloch Minsk | - | |
| 10 | Vitebsk | 2 - 0 | |
| 11 | Slavia Mozyr | ||
| 12 | Dnepr Mogilev | ||
| 13 | Belshina | 2 - 1 | |
| 14 | BATE Borisov | 0 - 0 | |
| 15 | Naftan | 3 - 1 | |
| 16 | FC Baranovichi |
Statistica echipelor în ligă
| Neman Grodno | Isloch Minsk | |
| Victorii | 4 | 2 |
| Egaluri | 2 | 3 |
| Înfrângeri | 1 | 2 |
| Goluri marcate | 8 | 8 |
| Goluri primite | 3 | 8 |
| Medie goluri inscrise | 1.14 | 1.14 |
| Medie goluri primite | 0.43 | 1.14 |
| Meciuri goluri marcate | 57% | 71% |
| Meciuri goluri primite | 43% | 86% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 29% | 57% |
| Peste 1.5 | 43% | 86% |
| Peste 2.5 | 29% | 29% |
| Peste 3.5 | 14% | 14% |
| Gazde | Oaspeți | |
| Victorii | 3 | 0 |
| Egaluri | 1 | 3 |
| Înfrângeri | 0 | 1 |
| Goluri marcate | 7 | 4 |
| Goluri primite | 2 | 6 |
| Medie goluri inscrise | 1.75 | 1.00 |
| Medie goluri primite | 0.50 | 1.50 |
| Meciuri goluri marcate | 75% | 75% |
| Meciuri goluri primite | 50% | 100% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 50% | 75% |
| Peste 1.5 | 75% | 100% |
| Peste 2.5 | 50% | 25% |
| Peste 3.5 | 25% | 25% |
Statistici generale pentru Vîsșaia Liga
| Meciuri (56) | |
| Victorii pentru gazde | 38% |
| Egaluri | 32% |
| Victorii pentru oaspeți | 30% |
| Meciuri jucate | 23% |
| Goluri (126) | |
| Goluri pe meci | 2.25 |
| Goluri pentru gazde pe meci | 1.25 |
| Goluri pentru oaspeți pe meci | 1.00 |
| Echipa gazdă a marcat goluri în | 70% |
| Echipa oaspeți a marcat goluri în | 61% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 43% |
| Peste 1.5 | 70% |
| Peste 2.5 | 36% |
| Peste 3.5 | 18% |
Neman Grodno următoarele 6 meciuri
| 2026-05-15 | Neman Grodno | - | Isloch Minsk |
| 2026-05-23 | FC Baranovichi | - | Neman Grodno |
| 2026-05-30 | Neman Grodno | - | ML Vitebsk |
| 2026-06-13 | Din. Brest | - | Neman Grodno |
| 2026-06-20 | Neman Grodno | - | Din. Minsk |
| 2026-06-27 | Dnepr Mogilev | - | Neman Grodno |
Isloch Minsk următoarele 6 meciuri
| 2026-05-15 | Neman Grodno | - | Isloch Minsk |
| 2026-05-23 | Isloch Minsk | - | Vitebsk |
| 2026-05-30 | FC Minsk | - | Isloch Minsk |
| 2026-06-13 | Isloch Minsk | - | Naftan |
| 2026-06-20 | Slavia Mozyr | - | Isloch Minsk |
| 2026-06-27 | Isloch Minsk | - | Belshina |
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
Cote
| Standard 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.10 | 3.35 |
| Șansă dublă | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.25 | 1.30 | 1.58 |
| Peste/Sub | Gl | Pst | Sub |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.40 | 2.60 | |
| 2.5 | 2.25 | 1.58 | |
| 3.5 | 4.10 | 1.16 |
| Ambele Echipe sa Inscrie | Da | Nu |
|---|---|---|
| 1.95 | 1.75 |