Série B - Brazilia
marți, 12.05.2026
23:30
23:30

Londrina

Sao Bernardo SP
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
| Informație | |
|---|---|
| Oraș | |
| Gazde: | Londrina |
| Oaspeți: | Sao Bernardo do Campo |
| Distanţă: | 472.3 km |
| Oră începere | |
| Oră: | 23:30 (19:30 ora locala) |
Ultimele 4 întâlniri directe
| 2025-10-11 | Londrina | 1 - 1 | Sao Bernardo SP |
| 2025-09-06 | Sao Bernardo SP | 2 - 2 | Londrina |
| 2025-05-05 | Sao Bernardo SP | 0 - 0 | Londrina |
| 2024-05-19 | Londrina | 2 - 0 | Sao Bernardo SP |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | |
| 25% | 75% | 0% | 75% | 25% | 25% |
Londrina ultimele 12 meciuri
| 2026-05-03 | Operário | 3 - 0 | Londrina |
| 2026-04-26 | Juventude | 1 - 0 | Londrina |
| 2026-04-19 | Londrina | 0 - 0 | Ceara |
| 2026-04-13 | Atletico GO | 2 - 1 | Londrina |
| 2026-04-05 | Londrina | 1 - 2 | Sport Recife |
| 2026-04-01 | Londrina | 2 - 2 | Goias |
| 2026-03-22 | Novorizontino SP | 1 - 3 | Londrina |
| 2026-03-18 | Londrina | 0 - 1 | Operário |
| 2026-03-12 | Manaus AM | 0 - 0 | Londrina |
| 2026-03-07 | Londrina | 0 - 0 | Operário |
| 2026-02-28 | Operário | 0 - 0 | Londrina |
| 2026-02-22 | Atletico PR | 0 - 1 | Londrina |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 5 | 5 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 42% | 42% | 17% |
Sao Bernardo SP ultimele 12 meciuri
| 2026-05-07 | Sao Bernardo SP | 1 - 1 | Caxias RS |
| 2026-05-03 | Sao Bernardo SP | 3 - 0 | Ponte Preta |
| 2026-04-30 | Tombense | 2 - 2 | Sao Bernardo SP |
| 2026-04-26 | Sao Bernardo SP | 1 - 0 | Goias |
| 2026-04-18 | Nautico | 0 - 3 | Sao Bernardo SP |
| 2026-04-15 | Sao Bernardo SP | 0 - 1 | Cianorte PR |
| 2026-04-12 | Sao Bernardo SP | 0 - 1 | Fortaleza |
| 2026-04-10 | Novorizontino SP | 1 - 0 | Sao Bernardo SP |
| 2026-04-06 | Botafogo SP | 1 - 2 | Sao Bernardo SP |
| 2026-04-02 | Sao Bernardo SP | 1 - 2 | Operário |
| 2026-03-26 | Chapecoense | 2 - 1 | Sao Bernardo SP |
| 2026-03-21 | Ceara | 1 - 1 | Sao Bernardo SP |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 6 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 50% | 8% |
Clasament Série B
| P | Echipa | MJ | Glv | Pct |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sport Recife | 8 | +6 | 16 |
| 2 | Fortaleza | 8 | +2 | 15 |
| 3 | Sao Bernardo SP | 7 | +6 | 13 |
| 4 | Vila Nova | 8 | +2 | 13 |
| 5 | Nautico | 8 | +2 | 13 |
| 6 | Novorizontino SP | 8 | +2 | 12 |
| 7 | Criciuma | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Operário | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Juventude | 8 | +1 | 12 |
| 10 | Atletico GO | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Avai | 8 | +1 | 10 |
| 12 | Athletic Club MG | 8 | 0 | 10 |
| 13 | Ceara | 8 | 0 | 10 |
| 14 | Goias | 8 | -4 | 10 |
| 15 | Botafogo SP | 8 | +2 | 9 |
| 16 | Cuiaba | 8 | 0 | 9 |
| 17 | CRB | 8 | -1 | 8 |
| 18 | Ponte Preta | 8 | -6 | 7 |
| 19 | Londrina | 7 | -4 | 5 |
| 20 | America MG | 8 | -12 | 2 |
Cronologia meciurilor din liga
| Londrina | |
| Sao Bernardo SP | |
| Gazde | |
| Oaspeți |
Meciuri gazde/oaspeți
| P | Echipa | Londrina | Sao Bernardo SP |
|---|---|---|---|
| 1 | Sport Recife | 1 - 2 | |
| 2 | Fortaleza | ||
| 3 | Sao Bernardo SP | - | |
| 4 | Vila Nova | ||
| 5 | Nautico | 0 - 3 | |
| 6 | Novorizontino SP | ||
| 7 | Criciuma | ||
| 8 | Operário | ||
| 9 | Juventude | ||
| 10 | Atletico GO | ||
| 11 | Avai | ||
| 12 | Athletic Club MG | ||
| 13 | Ceara | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Goias | 2 - 2 | |
| 15 | Botafogo SP | 1 - 2 | |
| 16 | Cuiaba | ||
| 17 | CRB | ||
| 18 | Ponte Preta | ||
| 19 | Londrina | - | |
| 20 | America MG |
Statistica echipelor în ligă
| Londrina | Sao Bernardo SP | |
| Victorii | 1 | 4 |
| Egaluri | 2 | 1 |
| Înfrângeri | 4 | 2 |
| Goluri marcate | 7 | 11 |
| Goluri primite | 11 | 5 |
| Medie goluri inscrise | 1.00 | 1.57 |
| Medie goluri primite | 1.57 | 0.71 |
| Meciuri goluri marcate | 57% | 86% |
| Meciuri goluri primite | 86% | 57% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 57% | 43% |
| Peste 1.5 | 71% | 71% |
| Peste 2.5 | 71% | 57% |
| Peste 3.5 | 29% | 0% |
| Gazde | Oaspeți | |
| Victorii | 0 | 2 |
| Egaluri | 2 | 1 |
| Înfrângeri | 1 | 0 |
| Goluri marcate | 3 | 6 |
| Goluri primite | 4 | 2 |
| Medie goluri inscrise | 1.00 | 2.00 |
| Medie goluri primite | 1.33 | 0.67 |
| Meciuri goluri marcate | 67% | 100% |
| Meciuri goluri primite | 67% | 67% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 67% | 67% |
| Peste 1.5 | 67% | 100% |
| Peste 2.5 | 67% | 67% |
| Peste 3.5 | 33% | 0% |
Statistici generale pentru Série B
| Meciuri (79) | |
| Victorii pentru gazde | 38% |
| Egaluri | 35% |
| Victorii pentru oaspeți | 27% |
| Meciuri jucate | 21% |
| Goluri (170) | |
| Goluri pe meci | 2.15 |
| Goluri pentru gazde pe meci | 1.20 |
| Goluri pentru oaspeți pe meci | 0.95 |
| Echipa gazdă a marcat goluri în | 71% |
| Echipa oaspeți a marcat goluri în | 61% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 47% |
| Peste 1.5 | 62% |
| Peste 2.5 | 42% |
| Peste 3.5 | 18% |
Londrina următoarele 6 meciuri
| 2026-05-18 | Ponte Preta | - | Londrina |
| 2026-05-23 | Fortaleza | - | Londrina |
| 2026-05-31 | Londrina | - | Vila Nova |
| 2026-06-09 | Criciuma | - | Londrina |
| 2026-06-13 | Londrina | - | Avai |
| 2026-06-20 | Londrina | - | Athletic Club MG |
Sao Bernardo SP următoarele 6 meciuri
| 2026-05-16 | Sao Bernardo SP | - | America MG |
| 2026-05-24 | Atletico GO | - | Sao Bernardo SP |
| 2026-05-29 | Sao Bernardo SP | - | Novorizontino SP |
| 2026-06-09 | CRB | - | Sao Bernardo SP |
| 2026-06-13 | Sao Bernardo SP | - | Sport Recife |
| 2026-06-20 | Sao Bernardo SP | - | Juventude |
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
Cote
| Standard 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.15 | 2.85 | 3.80 |
| Șansă dublă | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.25 | 1.40 | 1.67 |
| Peste/Sub | Gl | Pst | Sub |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.33 | 3.25 | |
| 2.5 | 2.15 | 1.67 | |
| 3.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ambele Echipe sa Inscrie | Da | Nu |
|---|---|---|
| 1.83 | 1.83 |