IFA Premiership - Irlanda de Nord
vineri, 04.09.2026
19:45
19:45

Larne

Glentoran
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
| Informație | |
|---|---|
| Oraș | |
| Gazde: | Larne |
| Oaspeți: | Belfast |
| Distanţă: | 30.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Inver Park |
| Capacitate: | 3 250 |
| Fotografii: | Google maps (hărți) |
| Oră începere | |
| Oră: | 19:45 (19:45 ora locala) |
Ultimele 12 întâlniri directe
| 2026-04-17 | Glentoran | 0 - 0 | Larne |
| 2026-03-06 | Glentoran | 1 - 1 | Larne |
| 2026-02-10 | Larne | 2 - 2 | Glentoran |
| 2026-01-13 | Glentoran | 1 - 4 | Larne |
| 2025-12-12 | Larne | 1 - 0 | Glentoran |
| 2025-04-26 | Larne | 0 - 0 | Glentoran |
| 2025-03-18 | Glentoran | 2 - 2 | Larne |
| 2024-11-02 | Glentoran | 0 - 2 | Larne |
| 2024-09-20 | Larne | 2 - 0 | Glentoran |
| 2024-04-16 | Glentoran | 1 - 2 | Larne |
| 2024-02-23 | Larne | 3 - 0 | Glentoran |
| 2024-01-23 | Glentoran | 1 - 2 | Larne |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 5 | 0 | 9 | 6 | 3 | |
| 58% | 42% | 0% | 75% | 50% | 25% |
Larne ultimele 12 meciuri
| 2026-08-27 | Larne | 0 - 2 | Lincoln |
| 2026-08-20 | Lincoln | 0 - 2 | Larne |
| 2026-08-15 | Coleraine | 0 - 0 | Larne |
| 2026-08-11 | Iberia 1999 | 1 - 1 | Larne |
| 2026-08-04 | Larne | 0 - 0 | Iberia 1999 |
| 2026-07-29 | Steaua Roșie B. | 5 - 0 | Larne |
| 2026-07-21 | Larne | 0 - 4 | Steaua Roșie B. |
| 2026-07-14 | Larne | 2 - 1 | Tre Fiori |
| 2026-07-07 | Tre Fiori | 0 - 1 | Larne |
| 2026-07-03 | Larne | 0 - 0 | Coleraine |
| 2026-06-29 | H&W Welders | 1 - 2 | Larne |
| 2026-06-23 | Larne | 1 - 0 | Connah's Quay |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 4 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 33% | 17% |
Glentoran ultimele 12 meciuri
| 2026-08-29 | Glentoran | 1 - 2 | Crusaders |
| 2026-08-21 | Ballymena Utd | 0 - 2 | Glentoran |
| 2026-08-15 | Linfield | 2 - 1 | Glentoran |
| 2026-08-08 | Glentoran | 2 - 0 | Limavady Utd |
| 2026-07-16 | RFS Riga | 2 - 0 | Glentoran |
| 2026-07-09 | Glentoran | 1 - 2 | RFS Riga |
| 2026-07-04 | Dundela | 3 - 3 | Glentoran |
| 2026-06-24 | Glentoran | 1 - 1 | TNS |
| 2026-06-20 | Glentoran | 1 - 2 | Caernarfon Town |
| 2026-04-25 | Coleraine | 6 - 2 | Glentoran |
| 2026-04-17 | Glentoran | 0 - 0 | Larne |
| 2026-04-11 | Glentoran | 5 - 0 | Dungannon |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 7 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 58% | 25% |
Clasament IFA Premiership
| P | Echipa | MJ | Glv | Pct |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Carrick Rangers | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Dungannon | 4 | +3 | 9 |
| 4 | Crusaders | 4 | +2 | 9 |
| 5 | Linfield | 4 | +1 | 9 |
| 6 | Glentoran | 4 | +2 | 6 |
| 7 | Cliftonville | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Ballymena Utd | 3 | 0 | 3 |
| 9 | Larne | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Limavady Utd | 3 | -5 | 0 |
| 11 | Portadown | 4 | -6 | 0 |
| 12 | Bangor | 3 | -9 | 0 |
Cronologia meciurilor din liga
| Larne | |
| Glentoran | |
| Gazde | |
| Oaspeți |
Meciuri gazde/oaspeți
| P | Echipa | Larne | Glentoran |
|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine | ||
| 2 | Carrick Rangers | ||
| 3 | Dungannon | ||
| 4 | Crusaders | ||
| 5 | Linfield | 2 - 1 | |
| 6 | Glentoran | - | |
| 7 | Cliftonville | ||
| 8 | Ballymena Utd | 0 - 2 | |
| 9 | Larne | - | |
| 10 | Limavady Utd | ||
| 11 | Portadown | ||
| 12 | Bangor |
Statistica echipelor în ligă
| Larne | Glentoran | |
| Victorii | 0 | 2 |
| Egaluri | 1 | 0 |
| Înfrângeri | 0 | 2 |
| Goluri marcate | 0 | 6 |
| Goluri primite | 0 | 4 |
| Medie goluri inscrise | 0.00 | 1.50 |
| Medie goluri primite | 0.00 | 1.00 |
| Meciuri goluri marcate | 0% | 100% |
| Meciuri goluri primite | 0% | 50% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 0% | 50% |
| Peste 1.5 | 0% | 100% |
| Peste 2.5 | 0% | 50% |
| Peste 3.5 | 0% | 0% |
| Gazde | Oaspeți | |
| Victorii | 0 | 1 |
| Egaluri | 0 | 0 |
| Înfrângeri | 0 | 1 |
| Goluri marcate | 0 | 3 |
| Goluri primite | 0 | 2 |
| Medie goluri inscrise | 0.00 | 1.50 |
| Medie goluri primite | 0.00 | 1.00 |
| Meciuri goluri marcate | 0% | 100% |
| Meciuri goluri primite | 0% | 50% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 0% | 50% |
| Peste 1.5 | 0% | 100% |
| Peste 2.5 | 0% | 50% |
| Peste 3.5 | 0% | 0% |
Statistici generale pentru IFA Premiership
| Meciuri (21) | |
| Victorii pentru gazde | 38% |
| Egaluri | 5% |
| Victorii pentru oaspeți | 57% |
| Meciuri jucate | 11% |
| Goluri (52) | |
| Goluri pe meci | 2.48 |
| Goluri pentru gazde pe meci | 0.86 |
| Goluri pentru oaspeți pe meci | 1.62 |
| Echipa gazdă a marcat goluri în | 52% |
| Echipa oaspeți a marcat goluri în | 76% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 33% |
| Peste 1.5 | 81% |
| Peste 2.5 | 52% |
| Peste 3.5 | 14% |
Larne următoarele 6 meciuri
| 2026-09-05 | Larne | - | Glentoran |
| 2026-09-08 | Larne | - | Bangor |
| 2026-09-12 | Portadown | - | Larne |
| 2026-09-15 | Larne | - | Cliftonville |
| 2026-09-19 | Carrick Rangers | - | Larne |
| 2026-09-26 | Larne | - | Dungannon |
Glentoran următoarele 6 meciuri
| 2026-09-05 | Larne | - | Glentoran |
| 2026-09-12 | Glentoran | - | Bangor |
| 2026-09-15 | Glentoran | - | Coleraine |
| 2026-09-19 | Cliftonville | - | Glentoran |
| 2026-09-26 | Glentoran | - | Carrick Rangers |
| 2026-10-03 | Glentoran | - | Dungannon |
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
Cote
| Standard 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.38 | 3.10 | 2.70 |
| Șansă dublă | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.36 | 1.30 | 1.50 |
| Peste/Sub | Gl | Pst | Sub |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.30 | 3.20 | |
| 2.5 | 2.00 | 1.73 | |
| 3.5 | 3.80 | 1.22 |
| Ambele Echipe sa Inscrie | Da | Nu |
|---|---|---|
| 1.73 | 2.00 |