Eerste Divisie - Țările de Jos

luni, 07.09.2026
19:00
Jong Utrecht

Jong Utrecht

FC Eindhoven

FC Eindhoven

Informație
Oraș
Gazde: Utrecht
Oaspeți: Eindhoven
Distanţă: 76.3 km
Oră începere
Oră: 19:00 (20:00 ora locala)

Ultimele 12 întâlniri directe

2026-04-17 Jong Utrecht 3 - 0 FC Eindhoven
2025-08-08 FC Eindhoven 1 - 0 Jong Utrecht
2025-02-23 FC Eindhoven 1 - 2 Jong Utrecht
2024-12-09 Jong Utrecht 0 - 4 FC Eindhoven
2024-03-11 FC Eindhoven 3 - 0 Jong Utrecht
2023-12-15 Jong Utrecht 2 - 5 FC Eindhoven
2023-04-28 FC Eindhoven 2 - 0 Jong Utrecht
2022-11-07 Jong Utrecht 0 - 1 FC Eindhoven
2022-01-14 FC Eindhoven 4 - 0 Jong Utrecht
2021-11-05 Jong Utrecht 0 - 6 FC Eindhoven
2021-05-12 FC Eindhoven 2 - 2 Jong Utrecht
2020-08-28 Jong Utrecht 1 - 2 FC Eindhoven
V E Î +1.5 +2.5 +3.5
2 1 9 10 9 5
17% 8% 75% 83% 75% 42%

Jong Utrecht ultimele 12 meciuri

2026-08-31 Jong AZ 2 - 1 Jong Utrecht
2026-08-28 FC Oss 2 - 1 Jong Utrecht
2026-08-24 Jong Utrecht 1 - 6 Heracles
2026-08-17 Jong Utrecht 1 - 3 Vitesse
2026-08-09 MVV Maastricht 2 - 1 Jong Utrecht
2026-04-24 Jong Ajax 0 - 2 Jong Utrecht
2026-04-20 Den Bosch 1 - 1 Jong Utrecht
2026-04-17 Jong Utrecht 3 - 0 FC Eindhoven
2026-04-13 Jong Utrecht 0 - 3 Vitesse
2026-04-06 FC Oss 3 - 1 Jong Utrecht
2026-03-20 Jong Utrecht 3 - 1 Dordrecht
2026-03-17 ADO Den Haag 1 - 0 Jong Utrecht
V E Î +1.5 +2.5 +3.5
3 1 8 11 9 4
25% 8% 67% 92% 75% 33%

FC Eindhoven ultimele 12 meciuri

2026-08-30 FC Eindhoven 1 - 3 Heracles
2026-08-21 Den Bosch 5 - 2 FC Eindhoven
2026-08-14 FC Eindhoven 2 - 3 MVV Maastricht
2026-08-10 Jong AZ 0 - 1 FC Eindhoven
2026-08-01 Beveren 1 - 0 FC Eindhoven
2026-07-28 PSV Eindhoven 3 - 0 FC Eindhoven
2026-07-18 FC Eindhoven 0 - 0 Den Bosch
2026-07-11 Willem II 2 - 2 FC Eindhoven
2026-04-24 FC Eindhoven 1 - 0 Helmond Sport
2026-04-17 Jong Utrecht 3 - 0 FC Eindhoven
2026-04-10 FC Eindhoven 1 - 3 Roda
2026-04-06 ADO Den Haag 4 - 0 FC Eindhoven
V E Î +1.5 +2.5 +3.5
2 2 8 8 8 6
17% 17% 67% 67% 67% 50%

Clasament Eerste Divisie

P Echipa MJ V E Î GM GP Glv Pct
1 Heracles 4 4 0 0 16 7 +9 12
2 MVV Maastricht 4 4 0 0 8 4 +4 12
3 Almere City 4 3 1 0 11 3 +8 10
4 VVV-Venlo 4 3 0 1 11 5 +6 9
5 FC Emmen 4 3 0 1 10 9 +1 9
6 Jong PSV 5 2 2 1 8 8 0 8
7 Vitesse 4 2 1 1 8 6 +2 7
8 Roda 4 2 1 1 5 4 +1 7
9 NAC Breda 4 2 1 1 7 7 0 7
10 Volendam 4 2 0 2 11 5 +6 6
11 Jong AZ 5 2 0 3 9 9 0 6
12 RKC Waalwijk 4 0 4 0 6 6 0 4
13 Den Bosch 4 1 1 2 9 10 -1 4
14 Dordrecht 4 1 1 2 5 10 -5 4
15 Jong Ajax 5 1 1 3 11 14 -3 4
16 FC Oss 4 1 0 3 3 7 -4 3
17 FC Eindhoven 4 1 0 3 6 11 -5 3
18 Helmond Sport 4 0 2 2 5 7 -2 2
19 De Graafschap 4 0 1 3 5 12 -7 1
20 Jong Utrecht 5 0 0 5 5 15 -10 0

Cronologia meciurilor din liga

Jong Utrecht      
FC Eindhoven     
Gazde      
Oaspeți     

Meciuri gazde/oaspeți

P Echipa Jong Utrecht FC Eindhoven
1 Heracles 1 - 6  
2 MVV Maastricht    
3 Almere City    
4 VVV-Venlo    
5 FC Emmen    
6 Jong PSV    
7 Vitesse 1 - 3  
8 Roda    
9 NAC Breda    
10 Volendam    
11 Jong AZ   0 - 1
12 RKC Waalwijk    
13 Den Bosch   5 - 2
14 Dordrecht    
15 Jong Ajax    
16 FC Oss    
17 FC Eindhoven   -
18 Helmond Sport    
19 De Graafschap    
20 Jong Utrecht -  

Statistica echipelor în ligă

  Jong Utrecht FC Eindhoven
Victorii 0 1
Egaluri 0 0
Înfrângeri 5 3
Goluri marcate 5 6
Goluri primite 15 11
Medie goluri inscrise 1.00 1.50
Medie goluri primite 3.00 2.75
Meciuri goluri marcate 100% 100%
Meciuri goluri primite 100% 75%
Ambele Echipe sa Inscrie 100% 75%
Peste 1.5 100% 75%
Peste 2.5 100% 75%
Peste 3.5 40% 75%
  Gazde Oaspeți
Victorii 0 1
Egaluri 0 0
Înfrângeri 2 1
Goluri marcate 2 3
Goluri primite 9 5
Medie goluri inscrise 1.00 1.50
Medie goluri primite 4.50 2.50
Meciuri goluri marcate 100% 100%
Meciuri goluri primite 100% 50%
Ambele Echipe sa Inscrie 100% 50%
Peste 1.5 100% 50%
Peste 2.5 100% 50%
Peste 3.5 100% 50%

Statistici generale pentru Eerste Divisie

Meciuri   (42)
Victorii pentru gazde 45%
Egaluri 19%
Victorii pentru oaspeți 36%
Meciuri jucate 11%
Goluri   (159)
Goluri pe meci 3.79
Goluri pentru gazde pe meci 1.90
Goluri pentru oaspeți pe meci 1.88
Echipa gazdă a marcat goluri în 90%
Echipa oaspeți a marcat goluri în 88%
Ambele Echipe sa Inscrie 79%
Peste 1.5 88%
Peste 2.5 74%
Peste 3.5 50%

Jong Utrecht următoarele 6 meciuri

2026-09-11 NAC Breda - Jong Utrecht
2026-09-14 Jong Utrecht - Jong Ajax
2026-09-18 Jong Utrecht - VVV-Venlo
2026-10-09 De Graafschap - Jong Utrecht
2026-10-19 Jong Utrecht - Roda
2026-10-23 Volendam - Jong Utrecht

FC Eindhoven următoarele 6 meciuri

2026-09-11 FC Eindhoven - Dordrecht
2026-09-18 FC Eindhoven - FC Emmen
2026-09-26 NAC Breda - FC Eindhoven
2026-10-03 FC Eindhoven - De Graafschap
2026-10-09 Almere City - FC Eindhoven
2026-10-16 FC Eindhoven - Vitesse

Cote

Standard 1X2 1 X 2
bet365 2.40 3.60 2.65
Șansă dublă 1X 12 X2
bet365 1.44 1.29 1.53
Peste/Sub  Gl Pst Sub
bet365 1.5 1.17 5.00
bet365 2.5 1.53 2.40
bet365 3.5 2.25 1.57
Ambele Echipe sa Inscrie  Da Nu
bet365 1.44 2.63