Primera RFEF - Grupa 2 - Spania
duminică, 06.09.2026
17:15
17:15

Hercules

Atl. Madrid B
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
| Informație | |
|---|---|
| Oraș | |
| Gazde: | Alicante |
| Oaspeți: | Madrid |
| Distanţă: | 360.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Jose Rico Perez |
| Capacitate: | 29 500 |
| Dimensiuni: | 105 x 68 m |
| Fotografii: | Google maps (hărți) |
| Oră începere | |
| Oră: | 17:15 (18:15 ora locala) |
Ultimele 4 întâlniri directe
| 2026-03-08 | Atl. Madrid B | 0 - 0 | Hercules |
| 2025-10-22 | Hercules | 3 - 0 | Atl. Madrid B |
| 2025-02-07 | Atl. Madrid B | 1 - 0 | Hercules |
| 2024-10-26 | Hercules | 1 - 2 | Atl. Madrid B |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 50% | 0% |
Hercules ultimele 12 meciuri
| 2026-08-29 | Hercules | 1 - 2 | Real Murcia |
| 2026-08-14 | Alcoyano | 1 - 0 | Hercules |
| 2026-08-13 | Hercules | 0 - 2 | Valencia |
| 2026-08-07 | Hercules | 0 - 0 | Castellon |
| 2026-05-23 | Hercules | 1 - 1 | Gimnastic |
| 2026-05-16 | Algeciras | 0 - 2 | Hercules |
| 2026-05-09 | Hercules | 2 - 1 | Ibiza |
| 2026-05-03 | Villarreal B | 1 - 0 | Hercules |
| 2026-04-26 | Hercules | 3 - 1 | Teruel |
| 2026-04-19 | Sabadell | 1 - 0 | Hercules |
| 2026-04-12 | Hercules | 0 - 0 | Atl. Sanluqueno |
| 2026-04-05 | Alcorcon | 4 - 0 | Hercules |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 4 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 33% | 17% |
Atl. Madrid B ultimele 12 meciuri
| 2026-08-30 | Atl. Madrid B | 2 - 2 | Juv. Torremolinos |
| 2026-08-22 | Extremadura | 3 - 0 | Atl. Madrid B |
| 2026-08-13 | Atl. Madrid B | 1 - 2 | Mirandes |
| 2026-08-08 | G. Segoviana | 2 - 0 | Atl. Madrid B |
| 2026-06-06 | Atl. Madrid B | 0 - 1 | Ponferradina |
| 2026-05-30 | Ponferradina | 0 - 0 | Atl. Madrid B |
| 2026-05-23 | Atl. Madrid B | 3 - 1 | Algeciras |
| 2026-05-16 | Eldense | 2 - 1 | Atl. Madrid B |
| 2026-05-08 | Atl. Madrid B | 4 - 3 | Sabadell |
| 2026-05-03 | Juv. Torremolinos | 3 - 1 | Atl. Madrid B |
| 2026-04-24 | Atl. Madrid B | 3 - 1 | Real Betis B |
| 2026-04-19 | Teruel | 0 - 0 | Atl. Madrid B |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 8 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 67% | 42% |
Clasament Primera RFEF - Grupa 2
| P | Echipa | MJ | Glv | Pct |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Jaen | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Cartagena | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Gimnastic | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Antequera | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Villarreal B | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Real Murcia | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Huesca | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Aguilas | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Alcorcon | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Atl. Madrid B | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Juv. Torremolinos | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Real Madrid B | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Teruel | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Ibiza | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Hercules | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Majadahonda | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Sant Andreu | 1 | -1 | 0 |
| 18 | Algeciras | 1 | -2 | 0 |
| 19 | Real Zaragoza | 1 | -2 | 0 |
| 20 | CE Europa | 1 | -3 | 0 |
Cronologia meciurilor din liga
| Hercules | |
| Atl. Madrid B | |
| Gazde | |
| Oaspeți |
Meciuri gazde/oaspeți
| P | Echipa | Hercules | Atl. Madrid B |
|---|---|---|---|
| 1 | Real Jaen | ||
| 2 | Cartagena | ||
| 3 | Gimnastic | ||
| 4 | Antequera | ||
| 5 | Villarreal B | ||
| 5 | Real Murcia | 1 - 2 | |
| 7 | Huesca | ||
| 8 | Aguilas | ||
| 8 | Alcorcon | ||
| 8 | Atl. Madrid B | - | |
| 8 | Juv. Torremolinos | ||
| 12 | Real Madrid B | ||
| 12 | Teruel | ||
| 14 | Ibiza | ||
| 15 | Hercules | - | |
| 15 | Majadahonda | ||
| 17 | Sant Andreu | ||
| 18 | Algeciras | ||
| 19 | Real Zaragoza | ||
| 20 | CE Europa |
Statistica echipelor în ligă
| Hercules | Atl. Madrid B | |
| Victorii | 0 | 0 |
| Egaluri | 0 | 1 |
| Înfrângeri | 1 | 0 |
| Goluri marcate | 1 | 2 |
| Goluri primite | 2 | 2 |
| Medie goluri inscrise | 1.00 | 2.00 |
| Medie goluri primite | 2.00 | 2.00 |
| Meciuri goluri marcate | 100% | 100% |
| Meciuri goluri primite | 100% | 100% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 100% | 100% |
| Peste 1.5 | 100% | 100% |
| Peste 2.5 | 100% | 100% |
| Peste 3.5 | 0% | 100% |
| Gazde | Oaspeți | |
| Victorii | 0 | 0 |
| Egaluri | 0 | 0 |
| Înfrângeri | 1 | 0 |
| Goluri marcate | 1 | 0 |
| Goluri primite | 2 | 0 |
| Medie goluri inscrise | 1.00 | 0.00 |
| Medie goluri primite | 2.00 | 0.00 |
| Meciuri goluri marcate | 100% | 0% |
| Meciuri goluri primite | 100% | 0% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 100% | 0% |
| Peste 1.5 | 100% | 0% |
| Peste 2.5 | 100% | 0% |
| Peste 3.5 | 0% | 0% |
Statistici generale pentru Primera RFEF - Grupa 2
| Meciuri (10) | |
| Victorii pentru gazde | 30% |
| Egaluri | 30% |
| Victorii pentru oaspeți | 40% |
| Meciuri jucate | 3% |
| Goluri (29) | |
| Goluri pe meci | 2.90 |
| Goluri pentru gazde pe meci | 1.30 |
| Goluri pentru oaspeți pe meci | 1.60 |
| Echipa gazdă a marcat goluri în | 80% |
| Echipa oaspeți a marcat goluri în | 70% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 60% |
| Peste 1.5 | 80% |
| Peste 2.5 | 70% |
| Peste 3.5 | 40% |
Hercules următoarele 6 meciuri
| 2026-09-13 | CE Europa | - | Hercules |
| 2026-09-20 | Hercules | - | Juv. Torremolinos |
| 2026-09-27 | Aguilas | - | Hercules |
| 2026-10-04 | Hercules | - | Real Jaen |
| 2026-10-11 | Hercules | - | Sant Andreu |
| 2026-10-18 | Algeciras | - | Hercules |
Atl. Madrid B următoarele 6 meciuri
| 2026-09-13 | Atl. Madrid B | - | Real Murcia |
| 2026-09-20 | Huesca | - | Atl. Madrid B |
| 2026-09-27 | Atl. Madrid B | - | Villarreal B |
| 2026-10-04 | Real Madrid B | - | Atl. Madrid B |
| 2026-10-11 | Atl. Madrid B | - | Real Zaragoza |
| 2026-10-18 | Gimnastic | - | Atl. Madrid B |
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
Cote
| Standard 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.00 | 2.90 |
| Șansă dublă | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.30 | 1.30 | 1.53 |
| Peste/Sub | Gl | Pst | Sub |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.36 | 3.00 | |
| 2.5 | 2.15 | 1.67 | |
| 3.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ambele Echipe sa Inscrie | Da | Nu |
|---|---|---|
| 1.83 | 1.83 |