Ligat ha'Al - Israel

luni, 07.09.2026
18:00
Hapoel Tel Aviv

Hapoel Tel Aviv

H. Ramat Gan

H. Ramat Gan

Informație
Oraș
Gazde: Tel Aviv
Oaspeți: Ramat Gan
Distanţă: 3.7 km
Stadion
Stadion: Bloomfield
Capacitate: 14 413
Dimensiuni: 105 x 68 m
Fotografii: Google maps (hărți)
Oră începere
Oră: 18:00 (20:00 ora locala)

Ultimele 12 întâlniri directe

2025-04-28 Hapoel Tel Aviv 1 - 0 H. Ramat Gan
2025-02-25 H. Ramat Gan 0 - 2 Hapoel Tel Aviv
2025-02-07 Hapoel Tel Aviv 1 - 0 H. Ramat Gan
2024-10-13 H. Ramat Gan 1 - 3 Hapoel Tel Aviv
2024-08-05 H. Ramat Gan 2 - 3 Hapoel Tel Aviv
2020-08-03 Hapoel Tel Aviv 0 - 2 H. Ramat Gan
2018-03-29 Hapoel Tel Aviv 2 - 0 H. Ramat Gan
2017-12-15 H. Ramat Gan 1 - 1 Hapoel Tel Aviv
2017-08-03 H. Ramat Gan 0 - 0 Hapoel Tel Aviv
2012-12-15 Hapoel Tel Aviv 2 - 2 H. Ramat Gan
2012-08-26 H. Ramat Gan 0 - 1 Hapoel Tel Aviv
2011-04-16 H. Ramat Gan 1 - 2 Hapoel Tel Aviv
V E Î +1.5 +2.5 +3.5
8 3 1 8 4 3
67% 25% 8% 67% 33% 25%

Hapoel Tel Aviv ultimele 12 meciuri

2026-09-03 Hapoel Tel Aviv 3 - 0 Beitar Jerusalem
2026-08-30 Hapoel Haifa 0 - 0 Hapoel Tel Aviv
2026-08-27 Hapoel Tel Aviv 0 - 1 Atalanta
2026-08-20 Atalanta 0 - 0 Hapoel Tel Aviv
2026-08-16 Kiryat Shmona 1 - 2 Hapoel Tel Aviv
2026-08-12 Katowice 2 - 1 Hapoel Tel Aviv
2026-08-06 Hapoel Tel Aviv 2 - 0 Katowice
2026-07-30 Ludogorets 2 - 2 Hapoel Tel Aviv
2026-07-23 Hapoel Tel Aviv 2 - 0 Ludogorets
2026-07-18 Beitar Jerusalem 2 - 2 Hapoel Tel Aviv
2026-07-14 Dukla B. Bystrica 0 - 0 Hapoel Tel Aviv
2026-07-03 Bnei Yehuda 3 - 3 Hapoel Tel Aviv
V E Î +1.5 +2.5 +3.5
4 6 2 8 6 3
33% 50% 17% 67% 50% 25%

H. Ramat Gan ultimele 12 meciuri

2026-08-29 H. Ramat Gan 1 - 2 H. Beer Sheva
2026-08-22 Maccabi Haifa 2 - 1 H. Ramat Gan
2026-08-17 H. Ramat Gan 3 - 3 Beitar Jerusalem
2026-08-05 H. Ramat Gan 2 - 2 Hapoel Jerusalem
2026-07-29 H. Ramat Gan 2 - 1 H. Petah Tikva
2026-05-25 H. Kfar Saba 1 - 1 H. Ramat Gan
2026-05-20 H. Ramat Gan 2 - 1 Rishon LeZion
2026-05-15 H. Ramat Gan 2 - 1 H. Kfar Shalem
2026-05-08 M. Herzliya 0 - 3 H. Ramat Gan
2026-05-05 H. Ramat Gan 1 - 1 M. Petah Tikva
2026-05-01 Kiryat Yam 0 - 1 H. Ramat Gan
2026-04-27 H. Ramat Gan 1 - 1 Bnei Yehuda
V E Î +1.5 +2.5 +3.5
5 5 2 11 8 2
42% 42% 17% 92% 67% 17%

Clasament Ligat ha'Al

P Echipa MJ V E Î GM GP Glv Pct
1 Maccabi Tel Aviv 2 2 0 0 8 3 +5 6
2 M. Petah Tikva 2 2 0 0 4 2 +2 6
3 Maccabi Netanya 2 1 1 0 4 1 +3 4
4 Hapoel Tel Aviv 2 1 1 0 3 0 +3 4
5 H. Beer Sheva 2 1 1 0 4 3 +1 4
6 Kiryat Shmona 2 1 0 1 3 2 +1 3
7 H. Petah Tikva 2 1 0 1 1 1 0 3
8 Maccabi Haifa 2 1 0 1 3 4 -1 3
9 Ironi Tiberias 2 1 0 1 1 2 -1 3
10 Hapoel Haifa 2 0 2 0 2 2 0 2
11 Bnei Sakhnin 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 H. Ramat Gan 2 0 0 2 2 4 -2 0
13 Hapoel Jerusalem 2 0 0 2 2 6 -4 0
14 Beitar Jerusalem 2 0 0 2 1 7 -6 0

Cronologia meciurilor din liga

Hapoel Tel Aviv   
H. Ramat Gan   
Gazde   
Oaspeți   

Meciuri gazde/oaspeți

P Echipa Hapoel Tel Aviv H. Ramat Gan
1 Maccabi Tel Aviv    
2 M. Petah Tikva    
3 Maccabi Netanya    
4 Hapoel Tel Aviv -  
5 H. Beer Sheva    
6 Kiryat Shmona    
7 H. Petah Tikva    
8 Maccabi Haifa   2 - 1
9 Ironi Tiberias    
10 Hapoel Haifa    
11 Bnei Sakhnin    
12 H. Ramat Gan   -
13 Hapoel Jerusalem    
14 Beitar Jerusalem 3 - 0  

Statistica echipelor în ligă

  Hapoel Tel Aviv H. Ramat Gan
Victorii 1 0
Egaluri 1 0
Înfrângeri 0 2
Goluri marcate 3 2
Goluri primite 0 4
Medie goluri inscrise 1.50 1.00
Medie goluri primite 0.00 2.00
Meciuri goluri marcate 50% 100%
Meciuri goluri primite 0% 100%
Ambele Echipe sa Inscrie 0% 100%
Peste 1.5 50% 100%
Peste 2.5 50% 100%
Peste 3.5 0% 0%
  Gazde Oaspeți
Victorii 1 0
Egaluri 0 0
Înfrângeri 0 1
Goluri marcate 3 1
Goluri primite 0 2
Medie goluri inscrise 3.00 1.00
Medie goluri primite 0.00 2.00
Meciuri goluri marcate 100% 100%
Meciuri goluri primite 0% 100%
Ambele Echipe sa Inscrie 0% 100%
Peste 1.5 100% 100%
Peste 2.5 100% 100%
Peste 3.5 0% 0%

Statistici generale pentru Ligat ha'Al

Meciuri   (14)
Victorii pentru gazde 50%
Egaluri 21%
Victorii pentru oaspeți 29%
Meciuri jucate 8%
Goluri   (39)
Goluri pe meci 2.79
Goluri pentru gazde pe meci 1.50
Goluri pentru oaspeți pe meci 1.29
Echipa gazdă a marcat goluri în 86%
Echipa oaspeți a marcat goluri în 57%
Ambele Echipe sa Inscrie 57%
Peste 1.5 71%
Peste 2.5 64%
Peste 3.5 29%

Hapoel Tel Aviv următoarele 6 meciuri

2026-09-14 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
2026-09-18 Hapoel Tel Aviv - H. Petah Tikva
2026-10-10 Kiryat Shmona - Hapoel Tel Aviv
2026-10-17 Hapoel Tel Aviv - Ironi Tiberias
2026-10-24 Hapoel Jerusalem - Hapoel Tel Aviv
2026-11-02 Hapoel Tel Aviv - Maccabi Haifa

H. Ramat Gan următoarele 6 meciuri

2026-09-14 H. Ramat Gan - Maccabi Netanya
2026-09-19 Bnei Sakhnin - H. Ramat Gan
2026-10-11 H. Ramat Gan - Beitar Jerusalem
2026-10-17 Hapoel Haifa - H. Ramat Gan
2026-10-24 H. Ramat Gan - M. Petah Tikva
2026-11-01 H. Ramat Gan - Maccabi Tel Aviv

Cote

Standard 1X2 1 X 2
bet365 1.40 4.00 6.50
Șansă dublă 1X 12 X2
bet365 1.10 1.20 2.63
Peste/Sub  Gl Pst Sub
bet365 1.5 1.20 4.33
bet365 2.5 1.70 2.10
bet365 3.5 2.63 1.44
Ambele Echipe sa Inscrie  Da Nu
bet365 1.91 1.80