Serie C - Grupa A - Italia
duminică, 06.09.2026
14:00
14:00

Giana Erminio

Dolomiti Bellunesi
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
| Informație | |
|---|---|
| Oraș | |
| Gazde: | Gorgonzola |
| Oaspeți: | Belluno |
| Distanţă: | 228.1 km |
| Oră începere | |
| Oră: | 14:00 (15:00 ora locala) |
Ultimele 2 întâlniri directe
| 2026-04-06 | Giana Erminio | 1 - 1 | Dolomiti Bellunesi |
| 2025-11-30 | Dolomiti Bellunesi | 0 - 0 | Giana Erminio |
Giana Erminio ultimele 12 meciuri
| 2026-09-02 | Union Brescia | 5 - 2 | Giana Erminio |
| 2026-08-30 | Lumezzane | 1 - 0 | Giana Erminio |
| 2026-08-22 | Giana Erminio | 1 - 2 | Albinoleffe |
| 2026-08-16 | Giana Erminio | 1 - 1 | Folgore Caratese |
| 2026-05-06 | Lecco | 2 - 1 | Giana Erminio |
| 2026-05-03 | Trento 1921 | 1 - 2 | Giana Erminio |
| 2026-04-25 | Cittadella | 0 - 2 | Giana Erminio |
| 2026-04-19 | Giana Erminio | 2 - 0 | Inter U23 |
| 2026-04-11 | Triestina | 2 - 0 | Giana Erminio |
| 2026-04-06 | Giana Erminio | 1 - 1 | Dolomiti Bellunesi |
| 2026-03-28 | Ospitaletto | 3 - 2 | Giana Erminio |
| 2026-03-21 | Giana Erminio | 2 - 0 | Pergolettese |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 5 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 42% | 17% |
Dolomiti Bellunesi ultimele 12 meciuri
| 2026-09-02 | ArzignanoChiampo | 2 - 2 | Dolomiti Bellunesi |
| 2026-08-30 | Dolomiti Bellunesi | 0 - 0 | Alcione Milano |
| 2026-08-24 | Folgore Caratese | 1 - 2 | Dolomiti Bellunesi |
| 2026-08-16 | Dolomiti Bellunesi | 1 - 0 | Treviso |
| 2026-07-19 | Venezia | 4 - 2 | Dolomiti Bellunesi |
| 2026-04-25 | Dolomiti Bellunesi | 0 - 0 | Trento 1921 |
| 2026-04-19 | Union Brescia | 2 - 0 | Dolomiti Bellunesi |
| 2026-04-13 | Dolomiti Bellunesi | 2 - 4 | Pro Patria |
| 2026-04-06 | Giana Erminio | 1 - 1 | Dolomiti Bellunesi |
| 2026-03-28 | Dolomiti Bellunesi | 1 - 2 | ArzignanoChiampo |
| 2026-03-22 | Inter U23 | 1 - 2 | Dolomiti Bellunesi |
| 2026-03-15 | Cittadella | 2 - 1 | Dolomiti Bellunesi |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 7 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 58% | 25% |
Clasament Serie C - Grupa A
| P | Echipa | MJ | Glv | Pct |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Union Brescia | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Cittadella | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Alcione Milano | 2 | +2 | 4 |
| 3 | Ospitaletto | 2 | +2 | 4 |
| 5 | Juve Next Gen | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Albinoleffe | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Dolomiti Bellunesi | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Trento 1921 | 2 | +1 | 4 |
| 9 | ArzignanoChiampo | 2 | +1 | 4 |
| 10 | Treviso | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Lumezzane | 2 | -1 | 3 |
| 12 | Desenzano | 2 | 0 | 2 |
| 13 | Folgore Caratese | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Novara | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Pro Vercelli | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Lecco | 2 | -1 | 1 |
| 17 | Carpi | 2 | -2 | 1 |
| 18 | Giana Erminio | 2 | -2 | 0 |
| 19 | Renate | 2 | -3 | 0 |
| 20 | Pergolettese | 2 | -3 | 0 |
Cronologia meciurilor din liga
| Giana Erminio | |
| Dolomiti Bellunesi | |
| Gazde | |
| Oaspeți |
Meciuri gazde/oaspeți
| P | Echipa | Giana Erminio | Dolomiti Bellunesi |
|---|---|---|---|
| 1 | Union Brescia | ||
| 2 | Cittadella | ||
| 3 | Alcione Milano | ||
| 3 | Ospitaletto | ||
| 5 | Juve Next Gen | ||
| 6 | Albinoleffe | 1 - 2 | |
| 7 | Dolomiti Bellunesi | - | |
| 7 | Trento 1921 | ||
| 9 | ArzignanoChiampo | ||
| 10 | Treviso | ||
| 11 | Lumezzane | ||
| 12 | Desenzano | ||
| 13 | Folgore Caratese | 1 - 2 | |
| 14 | Novara | ||
| 15 | Pro Vercelli | ||
| 16 | Lecco | ||
| 17 | Carpi | ||
| 18 | Giana Erminio | - | |
| 19 | Renate | ||
| 20 | Pergolettese |
Statistica echipelor în ligă
| Giana Erminio | Dolomiti Bellunesi | |
| Victorii | 0 | 1 |
| Egaluri | 0 | 1 |
| Înfrângeri | 2 | 0 |
| Goluri marcate | 1 | 2 |
| Goluri primite | 3 | 1 |
| Medie goluri inscrise | 0.50 | 1.00 |
| Medie goluri primite | 1.50 | 0.50 |
| Meciuri goluri marcate | 50% | 50% |
| Meciuri goluri primite | 100% | 50% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 50% | 50% |
| Peste 1.5 | 50% | 50% |
| Peste 2.5 | 50% | 50% |
| Peste 3.5 | 0% | 0% |
| Gazde | Oaspeți | |
| Victorii | 0 | 1 |
| Egaluri | 0 | 0 |
| Înfrângeri | 1 | 0 |
| Goluri marcate | 1 | 2 |
| Goluri primite | 2 | 1 |
| Medie goluri inscrise | 1.00 | 2.00 |
| Medie goluri primite | 2.00 | 1.00 |
| Meciuri goluri marcate | 100% | 100% |
| Meciuri goluri primite | 100% | 100% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 100% | 100% |
| Peste 1.5 | 100% | 100% |
| Peste 2.5 | 100% | 100% |
| Peste 3.5 | 0% | 0% |
Statistici generale pentru Serie C - Grupa A
| Meciuri (20) | |
| Victorii pentru gazde | 45% |
| Egaluri | 35% |
| Victorii pentru oaspeți | 20% |
| Meciuri jucate | 5% |
| Goluri (41) | |
| Goluri pe meci | 2.05 |
| Goluri pentru gazde pe meci | 1.25 |
| Goluri pentru oaspeți pe meci | 0.80 |
| Echipa gazdă a marcat goluri în | 75% |
| Echipa oaspeți a marcat goluri în | 55% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 45% |
| Peste 1.5 | 55% |
| Peste 2.5 | 35% |
| Peste 3.5 | 20% |
Giana Erminio următoarele 6 meciuri
| 2026-09-13 | Lecco | - | Giana Erminio |
| 2026-09-17 | Giana Erminio | - | Trento 1921 |
| 2026-09-20 | Folgore Caratese | - | Giana Erminio |
| 2026-09-26 | Giana Erminio | - | Pro Vercelli |
| 2026-10-04 | Treviso | - | Giana Erminio |
| 2026-10-11 | Renate | - | Giana Erminio |
Dolomiti Bellunesi următoarele 6 meciuri
| 2026-09-13 | Dolomiti Bellunesi | - | Albinoleffe |
| 2026-09-17 | Renate | - | Dolomiti Bellunesi |
| 2026-09-21 | Dolomiti Bellunesi | - | Lumezzane |
| 2026-09-27 | Union Brescia | - | Dolomiti Bellunesi |
| 2026-10-04 | Dolomiti Bellunesi | - | Novara |
| 2026-10-11 | Desenzano | - | Dolomiti Bellunesi |
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
Cote
| Standard 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.00 | 3.40 |
| Șansă dublă | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.25 | 1.30 | 1.67 |
| Peste/Sub | Gl | Pst | Sub |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.44 | 2.70 | |
| 2.5 | 2.45 | 1.53 | |
| 3.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ambele Echipe sa Inscrie | Da | Nu |
|---|---|---|
| 2.10 | 1.67 |