Fotbalová národní liga - Cehia

miercuri, 06.05.2026
17:00
Vlasim

Vlasim

Viktoria Zizkov

Viktoria Zizkov

3 - 1
(0 - 1,  3 - 0)
Informație
Oraș
Gazde: Vlasim
Oaspeți: Praga
Distanţă: 54.5 km
Stadion
Stadion: Kollarova ulice
Capacitate: 6 000
Dimensiuni: 105 x 68 m
Fotografii: Google maps (hărți)
Oră începere
Oră: 17:00 (18:00 ora locala)

Ultimele 12 întâlniri directe

2025-10-19 Viktoria Zizkov 2 - 1 Vlasim
2025-06-25 Viktoria Zizkov 2 - 4 Vlasim
2025-04-06 Vlasim 1 - 0 Viktoria Zizkov
2024-08-25 Viktoria Zizkov 1 - 1 Vlasim
2024-04-05 Vlasim 0 - 1 Viktoria Zizkov
2024-01-27 Viktoria Zizkov 0 - 3 Vlasim
2023-08-27 Viktoria Zizkov 0 - 1 Vlasim
2023-02-17 Vlasim 3 - 2 Viktoria Zizkov
2022-04-06 Viktoria Zizkov 1 - 2 Vlasim
2021-08-29 Vlasim 3 - 0 Viktoria Zizkov
2021-05-09 Viktoria Zizkov 3 - 1 Vlasim
2021-02-06 Vlasim 1 - 0 Viktoria Zizkov
V E Î +1.5 +2.5 +3.5
8 1 3 8 7 3
67% 8% 25% 67% 58% 25%

Vlasim ultimele 12 meciuri

2026-05-01 Jihlava 1 - 1 Vlasim
2026-04-24 Vlasim 1 - 1 Prostejov
2026-04-18 Chrudim 0 - 2 Vlasim
2026-04-15 Vlasim 0 - 0 Pribram
2026-04-11 Artis Brno 1 - 3 Vlasim
2026-04-03 Vlasim 2 - 0 Opava
2026-03-27 Vlasim 0 - 1 Dukla Praga
2026-03-20 Sparta Prague B 0 - 1 Vlasim
2026-03-15 Vlasim 1 - 1 Ceske Budejovice
2026-03-07 HS Kromeriz 0 - 1 Vlasim
2026-03-01 Vlasim 2 - 1 Taborsko
2026-02-21 Vlasim 2 - 1 Jihlava
V E Î +1.5 +2.5 +3.5
7 4 1 8 3 1
58% 33% 8% 67% 25% 8%

Viktoria Zizkov ultimele 12 meciuri

2026-05-03 Viktoria Zizkov 3 - 1 Taborsko
2026-04-24 Usti nad Labem 3 - 0 Viktoria Zizkov
2026-04-19 Viktoria Zizkov 2 - 2 Banik Ostrava B
2026-04-15 Zbrojovka Brno 1 - 0 Viktoria Zizkov
2026-04-12 Viktoria Zizkov 2 - 1 Jihlava
2026-04-05 Slavia Prague B 2 - 2 Viktoria Zizkov
2026-03-20 Ceske Budejovice 0 - 2 Viktoria Zizkov
2026-03-15 Viktoria Zizkov 1 - 0 Opava
2026-03-06 Prostejov 2 - 2 Viktoria Zizkov
2026-03-01 Viktoria Zizkov 2 - 1 Chrudim
2026-01-30 Viktoria Zizkov 2 - 1 Usti nad Labem
2026-01-14 Viktoria Zizkov 0 - 3 Teplice
V E Î +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 10 9 4
50% 25% 25% 83% 75% 33%

Clasament Fotbalová národní liga

P Echipa MJ V E Î GM GP Glv Pct
1 Zbrojovka Brno 26 22 2 2 55 19 +36 68
2 Taborsko 26 14 5 7 44 29 +15 47
3 Artis Brno 26 13 7 6 42 32 +10 46
4 Opava 26 11 10 5 41 26 +15 43
5 Viktoria Zizkov 26 12 5 9 35 39 -4 41
6 Pribram 26 12 5 9 27 28 -1 41
7 Banik Ostrava B 26 12 4 10 41 35 +6 40
8 Usti nad Labem 26 12 3 11 46 40 +6 39
9 Vlasim 26 9 8 9 36 28 +8 35
10 Slavia Prague B 26 9 5 12 36 37 -1 32
11 Ceske Budejovice 26 9 3 14 25 35 -10 30
12 HS Kromeriz 26 8 3 15 24 40 -16 27
13 Chrudim 26 6 8 12 32 46 -14 26
14 Prostejov 26 5 10 11 28 37 -9 25
15 Jihlava 26 4 8 14 25 35 -10 20
16 Sparta Prague B 26 5 4 17 19 50 -31 19

Cronologia meciurilor din liga

Vlasim                           
Viktoria Zizkov                           
Gazde                           
Oaspeți                           

Meciuri gazde/oaspeți

P Echipa Vlasim Viktoria Zizkov
1 Zbrojovka Brno 0 - 1 1 - 0
2 Taborsko 2 - 1 6 - 1
3 Artis Brno 0 - 2  
4 Opava 2 - 0 2 - 2
5 Viktoria Zizkov   -
6 Pribram 0 - 0 1 - 0
7 Banik Ostrava B   0 - 2
8 Usti nad Labem 7 - 2 3 - 0
9 Vlasim -  
10 Slavia Prague B 0 - 1 2 - 2
11 Ceske Budejovice 1 - 1 0 - 2
12 HS Kromeriz 5 - 0 1 - 2
13 Chrudim 1 - 1 3 - 2
14 Prostejov 1 - 1 2 - 2
15 Jihlava 3 - 0 0 - 2
16 Sparta Prague B 1 - 2 2 - 0

Poziție în ligă

  Vlasim Viktoria Zizkov
Poziția 9 5
Puncte 35 41
  Gazde Oaspeți
Poziția 9 10
Puncte 19 15

Formă în ligă

  Vlasim Viktoria Zizkov
Victorii
Egaluri
Înfrângeri
9          
8         
9          
12             
5      
9          
  Gazde Oaspeți
Victorii
Egaluri
Înfrângeri
5      
4     
4     
4     
3    
6       

Goluri în ligă

  Vlasim Viktoria Zizkov
Goluri marcate
Goluri primite
36                                     
28                             
35                                    
39                                        
  Gazde Oaspeți
Goluri marcate
Goluri primite
23                        
12             
17                  
23                        

Statistici generale pentru Fotbalová národní liga

Meciuri   (208)
Victorii pentru gazde 44%
Egaluri 22%
Victorii pentru oaspeți 34%
Meciuri jucate 100%
Goluri   (556)
Goluri pe meci 2.67
Goluri pentru gazde pe meci 1.49
Goluri pentru oaspeți pe meci 1.19
Echipa gazdă a marcat goluri în 74%
Echipa oaspeți a marcat goluri în 70%
Ambele Echipe sa Inscrie 50%
Peste 1.5 75%
Peste 2.5 52%
Peste 3.5 26%

Vlasim următoarele 6 meciuri

2026-05-10 Zbrojovka Brno - Vlasim
2026-05-16 Vlasim - Banik Ostrava B
2026-05-23 Slavia Prague B - Vlasim
2026-06-20 Vlasim - Dukla Praga
2026-06-26 Jablonec - Vlasim
2026-07-01 Slavia Praga - Vlasim

Viktoria Zizkov următoarele 6 meciuri

2026-05-10 Viktoria Zizkov - Sparta Prague B
2026-05-16 Artis Brno - Viktoria Zizkov
2026-05-23 Viktoria Zizkov - HS Kromeriz
2026-06-20 Viktoria Zizkov - Jihlava
2026-07-04 Mlada Boleslav - Viktoria Zizkov
2026-07-24 Jihlava - Viktoria Zizkov

Cote

Standard 1X2 1 X 2
bet365 2.10 3.40 2.88
Șansă dublă 1X 12 X2
bet365 1.36 1.29 1.62
Peste/Sub  Gl Pst Sub
bet365 1.5 1.25 3.75
bet365 2.5 1.80 2.00
bet365 3.5 3.00 1.36
Ambele Echipe sa Inscrie  Da Nu
bet365 1.67 2.10