Parva Liga - Bulgaria
luni, 07.09.2026
18:30
18:30

Dunav Ruse

Slavia Sofia
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
| Informație | |
|---|---|
| Oraș | |
| Gazde: | Ruse |
| Oaspeți: | Sofia |
| Distanţă: | 250.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | City Stadium Ruse |
| Capacitate: | 19 960 |
| Fotografii: | Google maps (hărți) |
| Antrenor | |
| Gazde: | Emanuel Lukanov (Bul) |
| Oaspeți: | Ratko Dostanic (Srb) |
| Oră începere | |
| Oră: | 18:30 (20:30 ora locala) |
Ultimele 10 întâlniri directe
| 2020-02-24 | Slavia Sofia | 3 - 1 | Dunav Ruse |
| 2019-09-15 | Dunav Ruse | 0 - 0 | Slavia Sofia |
| 2019-05-03 | Dunav Ruse | 0 - 1 | Slavia Sofia |
| 2019-04-12 | Slavia Sofia | 3 - 5 | Dunav Ruse |
| 2018-12-06 | Dunav Ruse | 1 - 1 | Slavia Sofia |
| 2018-08-17 | Slavia Sofia | 2 - 0 | Dunav Ruse |
| 2018-03-14 | Dunav Ruse | 0 - 1 | Slavia Sofia |
| 2017-10-14 | Slavia Sofia | 3 - 0 | Dunav Ruse |
| 2017-04-02 | Dunav Ruse | 1 - 1 | Slavia Sofia |
| 2016-11-02 | Slavia Sofia | 0 - 2 | Dunav Ruse |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 5 | 7 | 3 | 2 | |
| 20% | 30% | 50% | 70% | 30% | 20% |
Dunav Ruse ultimele 12 meciuri
| 2026-08-31 | Dunav Ruse | 2 - 2 | Lokomotiv Sf |
| 2026-08-21 | Cherno more | 3 - 1 | Dunav Ruse |
| 2026-08-16 | Lokomotiv Pd | 1 - 2 | Dunav Ruse |
| 2026-08-08 | Dunav Ruse | 0 - 2 | Arda Kardzhali |
| 2026-08-02 | TSKA Sofia | 2 - 1 | Dunav Ruse |
| 2026-07-27 | Dunav Ruse | 0 - 2 | Ludogorets |
| 2026-07-17 | Levski Sofia | 2 - 1 | Dunav Ruse |
| 2026-07-11 | Cherno more | 1 - 1 | Dunav Ruse |
| 2026-07-01 | Dunav Ruse | 1 - 1 | Dobrudzha D. |
| 2026-06-27 | Spartak Varna | 0 - 0 | Dunav Ruse |
| 2026-05-23 | Minyor Pernik | 1 - 2 | Dunav Ruse |
| 2026-05-15 | Dunav Ruse | 0 - 1 | Yantra Gabrovo |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 6 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 50% | 17% |
Slavia Sofia ultimele 12 meciuri
| 2026-09-02 | Slavia Sofia | 1 - 2 | Levski Sofia |
| 2026-08-28 | Slavia Sofia | 1 - 1 | Septemvri Sf |
| 2026-08-22 | Ludogorets | 1 - 1 | Slavia Sofia |
| 2026-08-10 | Botev Vratsa | 0 - 3 | Slavia Sofia |
| 2026-07-31 | Slavia Sofia | 1 - 1 | Lokomotiv Sf |
| 2026-07-24 | Arda Kardzhali | 1 - 0 | Slavia Sofia |
| 2026-07-20 | Slavia Sofia | 0 - 0 | TSKA Sofia |
| 2026-07-11 | Slavia Sofia | 7 - 2 | Montana |
| 2026-07-04 | Septemvri Sf | 2 - 3 | Slavia Sofia |
| 2026-05-22 | Slavia Sofia | 2 - 0 | Montana |
| 2026-05-18 | Lokomotiv Sf | 2 - 0 | Slavia Sofia |
| 2026-05-13 | Slavia Sofia | 0 - 2 | Dobrudzha D. |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 33% | 17% |
Clasament Parva Liga
| P | Echipa | MJ | Glv | Pct |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 7 | +16 | 21 |
| 2 | Ludogorets | 7 | +7 | 17 |
| 3 | TSKA Sofia | 6 | +12 | 16 |
| 4 | CSKA 1948 | 7 | +8 | 16 |
| 5 | Arda Kardzhali | 7 | +7 | 16 |
| 6 | Septemvri Sf | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Spartak Varna | 7 | -4 | 8 |
| 8 | Slavia Sofia | 7 | +1 | 7 |
| 9 | Botev Plovdiv | 7 | -4 | 7 |
| 10 | Cherno more | 7 | -8 | 4 |
| 11 | Botev Vratsa | 7 | -11 | 4 |
| 12 | Dunav Ruse | 7 | -7 | 4 |
| 13 | Lokomotiv Sf | 6 | -5 | 3 |
| 14 | Lokomotiv Pd | 7 | -7 | 3 |
Cronologia meciurilor din liga
| Dunav Ruse | |
| Slavia Sofia | |
| Gazde | |
| Oaspeți |
Meciuri gazde/oaspeți
| P | Echipa | Dunav Ruse | Slavia Sofia |
|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | ||
| 2 | Ludogorets | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 3 | TSKA Sofia | ||
| 4 | CSKA 1948 | ||
| 5 | Arda Kardzhali | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Septemvri Sf | ||
| 7 | Spartak Varna | ||
| 8 | Slavia Sofia | - | |
| 9 | Botev Plovdiv | ||
| 10 | Cherno more | ||
| 11 | Botev Vratsa | 0 - 3 | |
| 12 | Dunav Ruse | - | |
| 13 | Lokomotiv Sf | 2 - 2 | |
| 14 | Lokomotiv Pd |
Statistica echipelor în ligă
| Dunav Ruse | Slavia Sofia | |
| Victorii | 1 | 1 |
| Egaluri | 1 | 4 |
| Înfrângeri | 5 | 2 |
| Goluri marcate | 7 | 7 |
| Goluri primite | 14 | 6 |
| Medie goluri inscrise | 1.00 | 1.00 |
| Medie goluri primite | 2.00 | 0.86 |
| Meciuri goluri marcate | 71% | 71% |
| Meciuri goluri primite | 100% | 71% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 71% | 57% |
| Peste 1.5 | 100% | 71% |
| Peste 2.5 | 71% | 29% |
| Peste 3.5 | 29% | 0% |
| Gazde | Oaspeți | |
| Victorii | 0 | 1 |
| Egaluri | 1 | 1 |
| Înfrângeri | 2 | 1 |
| Goluri marcate | 2 | 4 |
| Goluri primite | 6 | 2 |
| Medie goluri inscrise | 0.67 | 1.33 |
| Medie goluri primite | 2.00 | 0.67 |
| Meciuri goluri marcate | 33% | 67% |
| Meciuri goluri primite | 100% | 67% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 33% | 33% |
| Peste 1.5 | 100% | 67% |
| Peste 2.5 | 33% | 33% |
| Peste 3.5 | 33% | 0% |
Statistici generale pentru Parva Liga
| Meciuri (48) | |
| Victorii pentru gazde | 52% |
| Egaluri | 21% |
| Victorii pentru oaspeți | 27% |
| Meciuri jucate | 26% |
| Goluri (132) | |
| Goluri pe meci | 2.75 |
| Goluri pentru gazde pe meci | 1.60 |
| Goluri pentru oaspeți pe meci | 1.15 |
| Echipa gazdă a marcat goluri în | 83% |
| Echipa oaspeți a marcat goluri în | 71% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 56% |
| Peste 1.5 | 81% |
| Peste 2.5 | 54% |
| Peste 3.5 | 27% |
Dunav Ruse următoarele 6 meciuri
| 2026-09-12 | CSKA 1948 | - | Dunav Ruse |
| 2026-09-19 | Dunav Ruse | - | Botev Vratsa |
| 2026-10-10 | Septemvri Sf | - | Dunav Ruse |
| 2026-10-24 | Dunav Ruse | - | Spartak Varna |
| 2026-10-31 | Botev Plovdiv | - | Dunav Ruse |
| 2026-11-07 | Dunav Ruse | - | Levski Sofia |
Slavia Sofia următoarele 6 meciuri
| 2026-09-13 | Slavia Sofia | - | Spartak Varna |
| 2026-09-18 | Slavia Sofia | - | CSKA 1948 |
| 2026-10-10 | Botev Plovdiv | - | Slavia Sofia |
| 2026-10-24 | Lokomotiv Pd | - | Slavia Sofia |
| 2026-10-31 | Slavia Sofia | - | Cherno more |
| 2026-11-07 | TSKA Sofia | - | Slavia Sofia |
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
Cote
| Standard 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.25 | 2.45 |
| Șansă dublă | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.50 | 1.33 | 1.40 |
| Peste/Sub | Gl | Pst | Sub |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.30 | 3.40 | |
| 2.5 | 2.00 | 1.80 | |
| 3.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ambele Echipe sa Inscrie | Da | Nu |
|---|---|---|
| 1.73 | 2.00 |