Ligue 3 - Franţa
sâmbătă, 05.09.2026
13:45
13:45

Concarneau

Thionville
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
| Informație | |
|---|---|
| Oraș | |
| Gazde: | Concarneau |
| Oaspeți: | Thionville |
| Distanţă: | 759.0 km |
| Oră începere | |
| Oră: | 13:45 (14:45 ora locala) |
Întâlniri directe
Nu există date în sistem
Concarneau ultimele 12 meciuri
| 2026-08-29 | Valenciennes | 0 - 0 | Concarneau |
| 2026-08-20 | Concarneau | 2 - 0 | Villefranche |
| 2026-08-14 | Quevilly-Rouen | 1 - 1 | Concarneau |
| 2026-08-07 | Concarneau | 0 - 2 | Orleans |
| 2026-07-18 | Brest | 2 - 2 | Concarneau |
| 2026-07-11 | Concarneau | 1 - 2 | Lorient |
| 2026-05-15 | Concarneau | 2 - 2 | Villefranche |
| 2026-05-09 | Caen | 0 - 0 | Concarneau |
| 2026-04-30 | Concarneau | 0 - 0 | Paris 13 Atl. |
| 2026-04-24 | Stade Briochin | 1 - 2 | Concarneau |
| 2026-04-17 | Concarneau | 0 - 0 | Rouen |
| 2026-04-10 | Orleans | 1 - 1 | Concarneau |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 8 | 2 | 8 | 4 | 2 | |
| 17% | 67% | 17% | 67% | 33% | 17% |
Thionville ultimele 4 meciuri
| 2026-08-29 | Thionville | 1 - 1 | Paris 13 Atl. |
| 2026-08-20 | Bourg Peronnas | 0 - 2 | Thionville |
| 2026-08-14 | Thionville | 4 - 3 | Caen |
| 2026-08-07 | Aubagne Air Bel | 0 - 3 | Thionville |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 | |
| 75% | 25% | 0% | 100% | 50% | 25% |
Clasament Ligue 3
| P | Echipa | MJ | Glv | Pct |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rouen | 5 | +6 | 11 |
| 2 | Thionville | 4 | +6 | 10 |
| 3 | La Roche | 4 | +3 | 10 |
| 4 | Paris 13 Atl. | 4 | 0 | 7 |
| 5 | Caen | 4 | +3 | 6 |
| 6 | Orleans | 4 | +2 | 6 |
| 7 | Cannes | 4 | +2 | 6 |
| 8 | Le Puy Foot 43 | 4 | 0 | 6 |
| 9 | Bastia | 4 | -1 | 6 |
| 10 | Versailles 78 | 4 | -2 | 6 |
| 11 | Concarneau | 4 | 0 | 5 |
| 12 | Valenciennes | 5 | -3 | 5 |
| 13 | Amiens | 4 | +1 | 4 |
| 14 | Quevilly-Rouen | 4 | -3 | 4 |
| 15 | Villefranche | 4 | -3 | 3 |
| 16 | Aubagne Air Bel | 4 | -3 | 3 |
| 17 | Bourg Peronnas | 4 | -5 | 3 |
| 18 | Fleury 91 | 4 | -3 | 2 |
Cronologia meciurilor din liga
| Concarneau | |
| Thionville | |
| Gazde | |
| Oaspeți |
Meciuri gazde/oaspeți
| P | Echipa | Concarneau | Thionville |
|---|---|---|---|
| 1 | Rouen | ||
| 2 | Thionville | - | |
| 3 | La Roche | ||
| 4 | Paris 13 Atl. | ||
| 5 | Caen | ||
| 6 | Orleans | 0 - 2 | |
| 7 | Cannes | ||
| 8 | Le Puy Foot 43 | ||
| 9 | Bastia | ||
| 10 | Versailles 78 | ||
| 11 | Concarneau | - | |
| 12 | Valenciennes | ||
| 13 | Amiens | ||
| 14 | Quevilly-Rouen | ||
| 15 | Villefranche | 2 - 0 | |
| 16 | Aubagne Air Bel | 0 - 3 | |
| 17 | Bourg Peronnas | 0 - 2 | |
| 18 | Fleury 91 |
Statistica echipelor în ligă
| Concarneau | Thionville | |
| Victorii | 1 | 3 |
| Egaluri | 2 | 1 |
| Înfrângeri | 1 | 0 |
| Goluri marcate | 3 | 10 |
| Goluri primite | 3 | 4 |
| Medie goluri inscrise | 0.75 | 2.50 |
| Medie goluri primite | 0.75 | 1.00 |
| Meciuri goluri marcate | 50% | 100% |
| Meciuri goluri primite | 50% | 50% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 25% | 50% |
| Peste 1.5 | 75% | 100% |
| Peste 2.5 | 0% | 50% |
| Peste 3.5 | 0% | 25% |
| Gazde | Oaspeți | |
| Victorii | 1 | 2 |
| Egaluri | 0 | 0 |
| Înfrângeri | 1 | 0 |
| Goluri marcate | 2 | 5 |
| Goluri primite | 2 | 0 |
| Medie goluri inscrise | 1.00 | 2.50 |
| Medie goluri primite | 1.00 | 0.00 |
| Meciuri goluri marcate | 50% | 100% |
| Meciuri goluri primite | 50% | 0% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 0% | 0% |
| Peste 1.5 | 100% | 100% |
| Peste 2.5 | 0% | 50% |
| Peste 3.5 | 0% | 0% |
Statistici generale pentru Ligue 3
| Meciuri (37) | |
| Victorii pentru gazde | 46% |
| Egaluri | 22% |
| Victorii pentru oaspeți | 32% |
| Meciuri jucate | 12% |
| Goluri (82) | |
| Goluri pe meci | 2.22 |
| Goluri pentru gazde pe meci | 1.24 |
| Goluri pentru oaspeți pe meci | 0.97 |
| Echipa gazdă a marcat goluri în | 65% |
| Echipa oaspeți a marcat goluri în | 59% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 32% |
| Peste 1.5 | 70% |
| Peste 2.5 | 30% |
| Peste 3.5 | 14% |
Concarneau următoarele 6 meciuri
| 2026-09-12 | Aubagne Air Bel | - | Concarneau |
| 2026-09-19 | Concarneau | - | Caen |
| 2026-09-26 | Bourg Peronnas | - | Concarneau |
| 2026-10-03 | Concarneau | - | Paris 13 Atl. |
| 2026-10-17 | Concarneau | - | Bastia |
| 2026-10-31 | Rouen | - | Concarneau |
Thionville următoarele 6 meciuri
| 2026-09-12 | Thionville | - | Rouen |
| 2026-09-19 | Fleury 91 | - | Thionville |
| 2026-09-26 | Thionville | - | La Roche |
| 2026-10-03 | Le Puy Foot 43 | - | Thionville |
| 2026-10-17 | Thionville | - | Versailles 78 |
| 2026-10-31 | Amiens | - | Thionville |
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
Cote
| Standard 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.30 | 3.30 |
| Șansă dublă | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.30 | 1.29 | 1.67 |
| Peste/Sub | Gl | Pst | Sub |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.29 | 3.30 | |
| 2.5 | 2.00 | 1.73 | |
| 3.5 | 3.60 | 1.25 |
| Ambele Echipe sa Inscrie | Da | Nu |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.91 |