Primera RFEF - Grupa 2 - Spania
sâmbătă, 05.09.2026
17:45
17:45

Cartagena

Gimnastic
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
| Informație | |
|---|---|
| Oraș | |
| Gazde: | Cartagena |
| Oaspeți: | Tarragona |
| Distanţă: | 435.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Cartagonova |
| Capacitate: | 15 105 |
| Dimensiuni: | 105 x 68 m |
| Fotografii: | Google maps (hărți) |
| Oră începere | |
| Oră: | 17:45 (18:45 ora locala) |
Ultimele 8 întâlniri directe
| 2026-04-26 | Cartagena | 1 - 0 | Gimnastic |
| 2025-12-14 | Gimnastic | 2 - 0 | Cartagena |
| 2012-03-17 | Cartagena | 1 - 3 | Gimnastic |
| 2011-10-09 | Gimnastic | 0 - 0 | Cartagena |
| 2011-03-05 | Gimnastic | 2 - 0 | Cartagena |
| 2010-10-09 | Cartagena | 2 - 2 | Gimnastic |
| 2010-04-17 | Gimnastic | 3 - 2 | Cartagena |
| 2009-11-15 | Cartagena | 0 - 2 | Gimnastic |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 5 | 6 | 3 | 3 | |
| 12% | 25% | 62% | 75% | 38% | 38% |
Cartagena ultimele 12 meciuri
| 2026-08-29 | Algeciras | 1 - 3 | Cartagena |
| 2026-08-12 | Cartagena | 3 - 0 | Orihuela |
| 2026-08-11 | Eldense | 3 - 0 | Cartagena |
| 2026-07-31 | Johor DT | 2 - 0 | Cartagena |
| 2026-05-23 | Cartagena | 2 - 2 | Real Betis B |
| 2026-05-16 | Ibiza | 3 - 1 | Cartagena |
| 2026-05-08 | Cartagena | 2 - 1 | Alcorcon |
| 2026-05-01 | Algeciras | 2 - 2 | Cartagena |
| 2026-04-26 | Cartagena | 1 - 0 | Gimnastic |
| 2026-04-19 | Eldense | 2 - 1 | Cartagena |
| 2026-04-11 | Cartagena | 1 - 0 | Antequera |
| 2026-04-04 | Juv. Torremolinos | 0 - 1 | Cartagena |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 8 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 67% | 33% |
Gimnastic ultimele 12 meciuri
| 2026-08-30 | Gimnastic | 2 - 0 | Real Zaragoza |
| 2026-08-22 | Espanyol B | 3 - 0 | Gimnastic |
| 2026-08-13 | Gimnastic | 2 - 2 | Huesca |
| 2026-08-05 | Gimnastic | 0 - 2 | Petro de Luanda |
| 2026-05-23 | Hercules | 1 - 1 | Gimnastic |
| 2026-05-16 | Gimnastic | 2 - 1 | CE Europa |
| 2026-05-10 | Tarazona | 2 - 0 | Gimnastic |
| 2026-05-02 | Gimnastic | 2 - 1 | Sevilla B |
| 2026-04-26 | Cartagena | 1 - 0 | Gimnastic |
| 2026-04-19 | Marbella | 2 - 0 | Gimnastic |
| 2026-04-11 | Gimnastic | 2 - 1 | Real Murcia |
| 2026-04-04 | Teruel | 1 - 0 | Gimnastic |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 5 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 42% | 8% |
Clasament Primera RFEF - Grupa 2
| P | Echipa | MJ | Glv | Pct |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Jaen | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Cartagena | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Gimnastic | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Antequera | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Villarreal B | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Real Murcia | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Huesca | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Aguilas | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Alcorcon | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Atl. Madrid B | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Juv. Torremolinos | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Real Madrid B | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Teruel | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Ibiza | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Hercules | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Majadahonda | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Sant Andreu | 1 | -1 | 0 |
| 18 | Algeciras | 1 | -2 | 0 |
| 19 | Real Zaragoza | 1 | -2 | 0 |
| 20 | CE Europa | 1 | -3 | 0 |
Cronologia meciurilor din liga
| Cartagena | |
| Gimnastic | |
| Gazde | |
| Oaspeți |
Statistica echipelor în ligă
| Cartagena | Gimnastic | |
| Victorii | 1 | 1 |
| Egaluri | 0 | 0 |
| Înfrângeri | 0 | 0 |
| Goluri marcate | 3 | 2 |
| Goluri primite | 1 | 0 |
| Medie goluri inscrise | 3.00 | 2.00 |
| Medie goluri primite | 1.00 | 0.00 |
| Meciuri goluri marcate | 100% | 100% |
| Meciuri goluri primite | 100% | 0% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 100% | 0% |
| Peste 1.5 | 100% | 100% |
| Peste 2.5 | 100% | 0% |
| Peste 3.5 | 100% | 0% |
| Gazde | Oaspeți | |
| Victorii | 0 | 0 |
| Egaluri | 0 | 0 |
| Înfrângeri | 0 | 0 |
| Goluri marcate | 0 | 0 |
| Goluri primite | 0 | 0 |
| Medie goluri inscrise | 0.00 | 0.00 |
| Medie goluri primite | 0.00 | 0.00 |
| Meciuri goluri marcate | 0% | 0% |
| Meciuri goluri primite | 0% | 0% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 0% | 0% |
| Peste 1.5 | 0% | 0% |
| Peste 2.5 | 0% | 0% |
| Peste 3.5 | 0% | 0% |
Statistici generale pentru Primera RFEF - Grupa 2
| Meciuri (10) | |
| Victorii pentru gazde | 30% |
| Egaluri | 30% |
| Victorii pentru oaspeți | 40% |
| Meciuri jucate | 3% |
| Goluri (29) | |
| Goluri pe meci | 2.90 |
| Goluri pentru gazde pe meci | 1.30 |
| Goluri pentru oaspeți pe meci | 1.60 |
| Echipa gazdă a marcat goluri în | 80% |
| Echipa oaspeți a marcat goluri în | 70% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 60% |
| Peste 1.5 | 80% |
| Peste 2.5 | 70% |
| Peste 3.5 | 40% |
Cartagena următoarele 6 meciuri
| 2026-09-13 | Majadahonda | - | Cartagena |
| 2026-09-20 | Real Zaragoza | - | Cartagena |
| 2026-09-27 | Cartagena | - | Real Murcia |
| 2026-10-04 | Cartagena | - | Aguilas |
| 2026-10-11 | Antequera | - | Cartagena |
| 2026-10-18 | Cartagena | - | CE Europa |
Gimnastic următoarele 6 meciuri
| 2026-09-13 | Gimnastic | - | Algeciras |
| 2026-09-20 | Alcorcon | - | Gimnastic |
| 2026-09-27 | Gimnastic | - | Sant Andreu |
| 2026-10-04 | Real Murcia | - | Gimnastic |
| 2026-10-11 | Juv. Torremolinos | - | Gimnastic |
| 2026-10-18 | Gimnastic | - | Atl. Madrid B |
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
Cote
| Standard 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.00 | 3.40 |
| Șansă dublă | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.25 | 1.30 | 1.62 |
| Peste/Sub | Gl | Pst | Sub |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.40 | 2.75 | |
| 2.5 | 2.30 | 1.60 | |
| 3.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ambele Echipe sa Inscrie | Da | Nu |
|---|---|---|
| 2.00 | 1.73 |