Serie A - Italia
duminică, 06.09.2026
17:00
17:00

Bologna

Sassuolo
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
| Informație | |
|---|---|
| Oraș | |
| Gazde: | Bologna |
| Oaspeți: | Sassuolo |
| Distanţă: | 44.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Renato Dall'Ara |
| Capacitate: | 38 279 |
| Dimensiuni: | 105 x 68 m |
| Fotografii: | Google maps (hărți) |
| Antrenor | |
| Gazde: | Domenico Tedesco (Ger) |
| Oaspeți: | Alberto Aquilani (Ita) |
| Oră începere | |
| Oră: | 17:00 (18:00 ora locala) |
Ultimele 12 întâlniri directe
| 2026-03-15 | Sassuolo | 0 - 1 | Bologna |
| 2025-12-28 | Bologna | 1 - 1 | Sassuolo |
| 2024-02-03 | Bologna | 4 - 2 | Sassuolo |
| 2023-10-28 | Sassuolo | 1 - 1 | Bologna |
| 2023-05-08 | Sassuolo | 1 - 1 | Bologna |
| 2022-11-12 | Bologna | 3 - 0 | Sassuolo |
| 2022-05-15 | Bologna | 1 - 3 | Sassuolo |
| 2021-12-22 | Sassuolo | 0 - 3 | Bologna |
| 2021-02-20 | Sassuolo | 1 - 1 | Bologna |
| 2020-10-18 | Bologna | 3 - 4 | Sassuolo |
| 2020-07-08 | Bologna | 1 - 2 | Sassuolo |
| 2019-11-08 | Sassuolo | 3 - 1 | Bologna |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 7 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 58% | 33% |
Bologna ultimele 12 meciuri
| 2026-08-31 | Atalanta | 1 - 0 | Bologna |
| 2026-08-24 | Bologna | 0 - 1 | Lazio |
| 2026-08-15 | Brighton | 1 - 0 | Bologna |
| 2026-07-25 | Bologna | 2 - 0 | Iraklis |
| 2026-07-22 | Bologna | 1 - 1 | Heidenheim |
| 2026-07-18 | Bologna | 0 - 4 | Arm. Bielefeld |
| 2026-05-23 | Bologna | 3 - 3 | Inter |
| 2026-05-17 | Atalanta | 0 - 1 | Bologna |
| 2026-05-11 | Napoli | 2 - 3 | Bologna |
| 2026-05-03 | Bologna | 0 - 0 | Cagliari |
| 2026-04-25 | Bologna | 0 - 2 | Roma |
| 2026-04-19 | Juventus | 2 - 0 | Bologna |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 3 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 25% | 25% |
Sassuolo ultimele 12 meciuri
| 2026-09-02 | Sassuolo | 1 - 1 | Frosinone |
| 2026-08-29 | Sassuolo | 2 - 1 | Torino |
| 2026-08-23 | Atalanta | 2 - 1 | Sassuolo |
| 2026-08-17 | Sassuolo | 3 - 0 | Cesena |
| 2026-08-08 | Augsburg | 3 - 2 | Sassuolo |
| 2026-08-05 | Sassuolo | 1 - 4 | Celta Vigo |
| 2026-05-24 | Parma | 1 - 0 | Sassuolo |
| 2026-05-17 | Sassuolo | 2 - 3 | Lecce |
| 2026-05-08 | Torino | 2 - 1 | Sassuolo |
| 2026-05-03 | Sassuolo | 2 - 0 | Milan |
| 2026-04-26 | Fiorentina | 0 - 0 | Sassuolo |
| 2026-04-17 | Sassuolo | 2 - 1 | Como |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 8 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 67% | 25% |
Clasament Serie A
| P | Echipa | MJ | Glv | Pct |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Roma | 2 | +8 | 6 |
| 2 | Inter | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Milan | 2 | +3 | 6 |
| 4 | Juventus | 2 | +3 | 6 |
| 5 | Atalanta | 2 | +2 | 6 |
| 6 | Lazio | 2 | +2 | 6 |
| 7 | Udinese | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Como | 2 | +1 | 4 |
| 9 | Frosinone | 2 | +2 | 3 |
| 10 | Napoli | 2 | +1 | 3 |
| 11 | Sassuolo | 2 | 0 | 3 |
| 12 | Cagliari | 2 | 0 | 3 |
| 13 | Lecce | 2 | -2 | 3 |
| 14 | Torino | 2 | -2 | 0 |
| 15 | Bologna | 2 | -2 | 0 |
| 16 | Genoa | 2 | -3 | 0 |
| 16 | Parma | 2 | -3 | 0 |
| 18 | Monza 1912 | 2 | -4 | 0 |
| 19 | Venezia | 2 | -4 | 0 |
| 20 | Fiorentina | 2 | -7 | 0 |
Cronologia meciurilor din liga
| Bologna | |
| Sassuolo | |
| Gazde | |
| Oaspeți |
Meciuri gazde/oaspeți
| P | Echipa | Bologna | Sassuolo |
|---|---|---|---|
| 1 | Roma | ||
| 2 | Inter | ||
| 3 | Milan | ||
| 4 | Juventus | ||
| 5 | Atalanta | 2 - 1 | |
| 6 | Lazio | 0 - 1 | |
| 7 | Udinese | ||
| 8 | Como | ||
| 9 | Frosinone | ||
| 10 | Napoli | ||
| 11 | Sassuolo | - | |
| 12 | Cagliari | ||
| 13 | Lecce | ||
| 14 | Torino | ||
| 15 | Bologna | - | |
| 16 | Genoa | ||
| 16 | Parma | ||
| 18 | Monza 1912 | ||
| 19 | Venezia | ||
| 20 | Fiorentina |
Statistica echipelor în ligă
| Bologna | Sassuolo | |
| Victorii | 0 | 1 |
| Egaluri | 0 | 0 |
| Înfrângeri | 2 | 1 |
| Goluri marcate | 0 | 3 |
| Goluri primite | 2 | 3 |
| Medie goluri inscrise | 0.00 | 1.50 |
| Medie goluri primite | 1.00 | 1.50 |
| Meciuri goluri marcate | 0% | 100% |
| Meciuri goluri primite | 100% | 100% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 0% | 100% |
| Peste 1.5 | 0% | 100% |
| Peste 2.5 | 0% | 100% |
| Peste 3.5 | 0% | 0% |
| Gazde | Oaspeți | |
| Victorii | 0 | 0 |
| Egaluri | 0 | 0 |
| Înfrângeri | 1 | 1 |
| Goluri marcate | 0 | 1 |
| Goluri primite | 1 | 2 |
| Medie goluri inscrise | 0.00 | 1.00 |
| Medie goluri primite | 1.00 | 2.00 |
| Meciuri goluri marcate | 0% | 100% |
| Meciuri goluri primite | 100% | 100% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 0% | 100% |
| Peste 1.5 | 0% | 100% |
| Peste 2.5 | 0% | 100% |
| Peste 3.5 | 0% | 0% |
Statistici generale pentru Serie A
| Meciuri (20) | |
| Victorii pentru gazde | 40% |
| Egaluri | 5% |
| Victorii pentru oaspeți | 55% |
| Meciuri jucate | 5% |
| Goluri (49) | |
| Goluri pe meci | 2.45 |
| Goluri pentru gazde pe meci | 1.15 |
| Goluri pentru oaspeți pe meci | 1.30 |
| Echipa gazdă a marcat goluri în | 60% |
| Echipa oaspeți a marcat goluri în | 75% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 35% |
| Peste 1.5 | 70% |
| Peste 2.5 | 45% |
| Peste 3.5 | 20% |
Bologna următoarele 6 meciuri
| 2026-09-13 | Napoli | - | Bologna |
| 2026-09-19 | Bologna | - | Torino |
| 2026-10-11 | Lecce | - | Bologna |
| 2026-10-18 | Bologna | - | Inter |
| 2026-10-25 | Cagliari | - | Bologna |
| 2026-10-28 | Milan | - | Bologna |
Sassuolo următoarele 6 meciuri
| 2026-09-12 | Sassuolo | - | Juventus |
| 2026-09-18 | Monza 1912 | - | Sassuolo |
| 2026-10-11 | Sassuolo | - | Milan |
| 2026-10-18 | Frosinone | - | Sassuolo |
| 2026-10-25 | Como | - | Sassuolo |
| 2026-10-28 | Sassuolo | - | Lazio |
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
Cote
| Standard 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.40 | 3.90 |
| Șansă dublă | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.25 | 1.30 | 1.80 |
| Peste/Sub | Gl | Pst | Sub |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.33 | 3.40 | |
| 2.5 | 2.00 | 1.80 | |
| 3.5 | 3.50 | 1.30 |
| Ambele Echipe sa Inscrie | Da | Nu |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.95 |