Stars League - Qatar
vineri, 04.09.2026
15:00
15:00

Al-Shamal SC

Al-Shahania SC
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
| Informație | |
|---|---|
| Oraș | |
| Gazde: | Madinat ash Shamal |
| Oaspeți: | Al Shahaniya / Doha |
| Distanţă: | 80.4 km |
| Oră începere | |
| Oră: | 15:00 (17:00 ora locala) |
Ultimele 8 întâlniri directe
| 2026-04-08 | Al-Shahania SC | 2 - 0 | Al-Shamal SC |
| 2026-01-27 | Al-Shahania SC | 1 - 0 | Al-Shamal SC |
| 2025-11-23 | Al-Shamal SC | 4 - 0 | Al-Shahania SC |
| 2025-09-23 | Al-Shahania SC | 0 - 0 | Al-Shamal SC |
| 2025-03-28 | Al-Shamal SC | 3 - 0 | Al-Shahania SC |
| 2024-10-26 | Al-Shahania SC | 2 - 0 | Al-Shamal SC |
| 2015-04-11 | Al-Shahania SC | 1 - 1 | Al-Shamal SC |
| 2014-12-05 | Al-Shamal SC | 1 - 1 | Al-Shahania SC |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 3 | 6 | 2 | 1 | |
| 25% | 38% | 38% | 75% | 25% | 12% |
Al-Shamal SC ultimele 12 meciuri
| 2026-08-27 | Al-Gharafa | 1 - 3 | Al-Shamal SC |
| 2026-08-21 | Al-Arabi Doha | 2 - 2 | Al-Shamal SC |
| 2026-05-01 | Al-Shamal SC | 4 - 6 | Al-Sadd |
| 2026-04-27 | Al-Sadd | 3 - 2 | Al-Shamal SC |
| 2026-04-13 | Al-Shamal SC | 3 - 0 | Qatar SC |
| 2026-04-08 | Al-Shahania SC | 2 - 0 | Al-Shamal SC |
| 2026-04-04 | Al-Shamal SC | 3 - 2 | Umm-Salal |
| 2026-03-17 | Al-Shamal SC | 1 - 3 | Al-Duhail |
| 2026-03-12 | Al-Wakrah SC | 0 - 1 | Al-Shamal SC |
| 2026-02-22 | Al-Gharafa | 0 - 1 | Al-Shamal SC |
| 2026-02-13 | Al-Shamal SC | 2 - 1 | Qatar SC |
| 2026-02-05 | Al-Arabi Doha | 1 - 2 | Al-Shamal SC |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 10 | 9 | 6 | |
| 58% | 8% | 33% | 83% | 75% | 50% |
Al-Shahania SC ultimele 12 meciuri
| 2026-08-29 | Al-Shahania SC | 3 - 2 | Al-Sailiya |
| 2026-08-21 | Al-Gharafa | 2 - 1 | Al-Shahania SC |
| 2026-08-05 | Marseille | 3 - 0 | Al-Shahania SC |
| 2026-05-08 | Al-Shahania SC | 3 - 0 | Al Kharaitiyat |
| 2026-04-27 | Al-Gharafa | 1 - 1 | Al-Shahania SC |
| 2026-04-08 | Al-Shahania SC | 2 - 0 | Al-Shamal SC |
| 2026-04-03 | Al-Shahania SC | 0 - 2 | Al-Arabi Doha |
| 2026-03-24 | Al-Rayyan | 3 - 0 | Al-Shahania SC |
| 2026-03-18 | Al-Sailiya | 3 - 2 | Al-Shahania SC |
| 2026-03-13 | Al-Rayyan | 1 - 2 | Al-Shahania SC |
| 2026-02-27 | Al-Ahli Doha | 1 - 2 | Al-Shahania SC |
| 2026-02-20 | Al-Shahania SC | 3 - 4 | Qatar SC |
| V | E | Î | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 12 | 9 | 3 | |
| 42% | 8% | 50% | 100% | 75% | 25% |
Clasament Stars League
| P | Echipa | MJ | Glv | Pct |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Sadd | 2 | +6 | 6 |
| 2 | Al-Rayyan | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Al-Shamal SC | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Al-Duhail | 2 | +2 | 4 |
| 5 | Al-Shahania SC | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Al-Gharafa | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Al-Arabi Doha | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Al-Wakrah SC | 2 | -1 | 1 |
| 8 | Lusail SC | 2 | -1 | 1 |
| 10 | Al-Ahli Doha | 2 | -2 | 1 |
| 11 | Qatar SC | 2 | -4 | 1 |
| 12 | Al-Sailiya | 2 | -3 | 0 |
Cronologia meciurilor din liga
| Al-Shamal SC | |
| Al-Shahania SC | |
| Gazde | |
| Oaspeți |
Meciuri gazde/oaspeți
| P | Echipa | Al-Shamal SC | Al-Shahania SC |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Sadd | ||
| 2 | Al-Rayyan | ||
| 3 | Al-Shamal SC | - | |
| 4 | Al-Duhail | ||
| 5 | Al-Shahania SC | - | |
| 6 | Al-Gharafa | 2 - 1 | |
| 7 | Al-Arabi Doha | ||
| 8 | Al-Wakrah SC | ||
| 8 | Lusail SC | ||
| 10 | Al-Ahli Doha | ||
| 11 | Qatar SC | ||
| 12 | Al-Sailiya |
Statistica echipelor în ligă
| Al-Shamal SC | Al-Shahania SC | |
| Victorii | 1 | 1 |
| Egaluri | 1 | 0 |
| Înfrângeri | 0 | 1 |
| Goluri marcate | 5 | 4 |
| Goluri primite | 3 | 4 |
| Medie goluri inscrise | 2.50 | 2.00 |
| Medie goluri primite | 1.50 | 2.00 |
| Meciuri goluri marcate | 100% | 100% |
| Meciuri goluri primite | 100% | 100% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 100% | 100% |
| Peste 1.5 | 100% | 100% |
| Peste 2.5 | 100% | 100% |
| Peste 3.5 | 100% | 50% |
| Gazde | Oaspeți | |
| Victorii | 0 | 0 |
| Egaluri | 0 | 0 |
| Înfrângeri | 0 | 1 |
| Goluri marcate | 0 | 1 |
| Goluri primite | 0 | 2 |
| Medie goluri inscrise | 0.00 | 1.00 |
| Medie goluri primite | 0.00 | 2.00 |
| Meciuri goluri marcate | 0% | 100% |
| Meciuri goluri primite | 0% | 100% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 0% | 100% |
| Peste 1.5 | 0% | 100% |
| Peste 2.5 | 0% | 100% |
| Peste 3.5 | 0% | 0% |
Statistici generale pentru Stars League
| Meciuri (12) | |
| Victorii pentru gazde | 42% |
| Egaluri | 33% |
| Victorii pentru oaspeți | 25% |
| Meciuri jucate | 9% |
| Goluri (46) | |
| Goluri pe meci | 3.83 |
| Goluri pentru gazde pe meci | 1.92 |
| Goluri pentru oaspeți pe meci | 1.92 |
| Echipa gazdă a marcat goluri în | 100% |
| Echipa oaspeți a marcat goluri în | 83% |
| Ambele Echipe sa Inscrie | 83% |
| Peste 1.5 | 92% |
| Peste 2.5 | 75% |
| Peste 3.5 | 58% |
Al-Shamal SC următoarele 6 meciuri
| 2026-09-10 | Al-Wakrah SC | - | Al-Shamal SC |
| 2026-10-08 | Al-Shamal SC | - | Al-Duhail |
| 2026-10-16 | Lusail SC | - | Al-Shamal SC |
| 2026-10-22 | Al-Shamal SC | - | Qatar SC |
| 2026-11-06 | Al-Sadd | - | Al-Shamal SC |
| 2026-11-20 | Al-Shamal SC | - | Al-Sailiya |
Al-Shahania SC următoarele 6 meciuri
| 2026-09-10 | Al-Duhail | - | Al-Shahania SC |
| 2026-10-08 | Al-Shahania SC | - | Lusail SC |
| 2026-10-16 | Al-Shahania SC | - | Al-Arabi Doha |
| 2026-10-22 | Al-Shahania SC | - | Al-Sadd |
| 2026-11-06 | Al-Ahli Doha | - | Al-Shahania SC |
| 2026-11-20 | Al-Shahania SC | - | Al-Wakrah SC |
Autentifică-te sau Înregistrează-te pentru a plasa un pariu
Cote
| Standard 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.80 | 3.60 |
| Șansă dublă | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.20 | 1.20 | 1.91 |
| Peste/Sub | Gl | Pst | Sub |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.14 | 4.80 | |
| 2.5 | 1.57 | 2.25 | |
| 3.5 | 2.40 | 1.50 |
| Ambele Echipe sa Inscrie | Da | Nu |
|---|---|---|
| 1.57 | 2.25 |