» Viktoriya Sumy doar 2 goluri marcate în 7 meciuri - 0.29 pe meci
» Inhulets doar 2 goluri primite în 7 meciuri - 0.29 pe meci
» Ahrobiznes doar 3 goluri marcate în 7 meciuri - 0.43 pe meci
» Qingdao Hainiu doar 5 goluri marcate în 10 meciuri - 0.50 pe meci
» Qingdao Hainiu doar 2 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 0.50 pe meci
» Altay 14 înfrângeri din 16 meciuri de oaspeți
» Altay doar 15 goluri marcate în 33 meciuri - 0.45 pe meci
» Altay doar 6 goluri marcate în 16 meciuri de oaspeți - 0.38 pe meci
» Shanghai Port nicio înfrângere din 9 meciuri
» Shanghai Port 27 goluri marcate în 9 meciuri - 3.00 pe meci
» Shanghai Port 11 goluri marcate în 4 meciuri de gazde - 2.75 pe meci
» Gagra doar 3 goluri marcate în 6 meciuri de gazde - 0.50 pe meci
» Panjsher Balkh 4 înfrângeri din 5 meciuri
» AEK Athens B nicio victorie din 5 meciuri
» Panachaiki doar 1 gol primit în 4 meciuri de gazde - 0.25 pe meci
» Diagoras 4 egaluri din 7 meciuri
» Nazareth Illit doar victorii din 4 meciuri
» Nazareth Illit 12 goluri marcate în 4 meciuri - 3.00 pe meci
» Nazareth Illit doar 1 gol primit în 4 meciuri - 0.25 pe meci
» Maccabi Jaffa doar înfrângeri din 4 meciuri
» Maccabi Jaffa 13 goluri primite în 4 meciuri - 3.25 pe meci
» Hapoel Afula doar victorii din 4 meciuri
» Hapoel Afula niciun gol primit în 4 meciuri
» Rishon LeZion doar 2 goluri marcate în 4 meciuri - 0.50 pe meci
» EGS Gafsa doar 3 goluri marcate în 9 meciuri - 0.33 pe meci
» EGS Gafsa niciun gol primit în 4 meciuri de gazde
» AS Soliman nici o remiză de la 9 meciuri
» AS Soliman doar 1 gol marcat în 5 meciuri de oaspeți - 0.20 pe meci
» Giresunspor 27 înfrângeri din 33 meciuri
» Giresunspor 12 înfrângeri din 16 meciuri de gazde
» Giresunspor doar 15 goluri marcate în 33 meciuri - 0.45 pe meci
» Giresunspor doar 4 goluri marcate în 16 meciuri de gazde - 0.25 pe meci
» Ajman Club 21 goluri primite în 9 meciuri de gazde - 2.33 pe meci
» Abha Club 79 goluri primite în 30 meciuri - 2.63 pe meci
» KuPS Kuopio 3 egaluri din 5 meciuri
» VPS Vaasa 4 victorii din 5 meciuri
» Dila Gori doar 2 goluri primite în 6 meciuri de gazde - 0.33 pe meci
» RFS Riga 14 goluri marcate în 5 meciuri de gazde - 2.80 pe meci
» Liepaja doar 5 goluri marcate în 11 meciuri - 0.45 pe meci
» Komarno nicio înfrângere din 14 meciuri de gazde
» Spisska N. Ves 22 înfrângeri din 28 meciuri
» Tatran Presov nicio înfrângere din 14 meciuri de gazde
» Dolny Kubin nicio victorie din 14 meciuri de oaspeți
» Dolny Kubin 37 goluri primite în 14 meciuri de oaspeți - 2.64 pe meci
» Smorgon 14 goluri primite în 5 meciuri de oaspeți - 2.80 pe meci
» Karmiotissa 14 goluri marcate în 6 meciuri de oaspeți - 2.33 pe meci
» Rudes Zagreb 28 înfrângeri din 33 meciuri
» Rudes Zagreb 15 înfrângeri din 16 meciuri de oaspeți
» Rudes Zagreb doar 15 goluri marcate în 33 meciuri - 0.45 pe meci
» Rudes Zagreb doar 4 goluri marcate în 16 meciuri de oaspeți - 0.25 pe meci
» Samgurali doar 2 goluri marcate în 6 meciuri de oaspeți - 0.33 pe meci
» LKS Lodz 13 înfrângeri din 15 meciuri de oaspeți
» Monastir 4 egaluri din 6 meciuri
» Monastir doar 2 goluri marcate în 6 meciuri - 0.33 pe meci
» Monastir doar 2 goluri primite în 6 meciuri - 0.33 pe meci
» Club Africain doar 2 goluri marcate în 6 meciuri - 0.33 pe meci
» Sfaxien Sfax 4 egaluri din 6 meciuri
» Stade Tunisien 4 egaluri din 6 meciuri
» Stade Tunisien doar 3 goluri marcate în 6 meciuri - 0.50 pe meci
» US Souf 21 înfrângeri din 24 meciuri
» US Souf 11 înfrângeri din 12 meciuri de oaspeți
» US Souf 63 goluri primite în 24 meciuri - 2.62 pe meci
» Odense nicio victorie din 6 meciuri
» Hillerod 4 egaluri din 6 meciuri
» Helsingor 4 egaluri din 6 meciuri
» Din. Tbilisi 4 egaluri din 6 meciuri de gazde
» Iberia 1999 5 victorii din 6 meciuri de oaspeți
» Iberia 1999 15 goluri marcate în 6 meciuri de oaspeți - 2.50 pe meci
» Riga FC nici o remiză de la 11 meciuri
» Riga FC nici o remiză de la 6 meciuri de gazde
» Riga FC doar 2 goluri primite în 6 meciuri de gazde - 0.33 pe meci
» Sepsi 3 egaluri din 4 meciuri de gazde
» Rapid Bucuresti 7 înfrângeri din 8 meciuri
» Zvijezda 09 doar înfrângeri din 15 meciuri de oaspeți
» Zvijezda 09 41 goluri primite în 15 meciuri de oaspeți - 2.73 pe meci
» Dnepr Mogilev doar 2 goluri marcate în 7 meciuri - 0.29 pe meci
» FC Minsk nicio victorie din 7 meciuri
» St. Polten nici o remiză de la 13 meciuri de gazde
» Modena 11 egaluri din 18 meciuri de oaspeți
» Burgos nicio înfrângere din 19 meciuri de gazde
» Standard Liege 5 egaluri din 7 meciuri
» Westerlo nicio victorie din 7 meciuri
» Bohemians nici o remiză de la 6 meciuri de oaspeți
» Galway doar 3 goluri marcate în 7 meciuri de gazde - 0.43 pe meci
» Galway doar 7 goluri primite în 14 meciuri - 0.50 pe meci
» Drogheda Utd nicio victorie din 7 meciuri de oaspeți
» Drogheda Utd doar 2 goluri marcate în 7 meciuri de oaspeți - 0.29 pe meci
» Dundalk nicio victorie din 7 meciuri de oaspeți
» Dundalk doar 7 goluri marcate în 14 meciuri - 0.50 pe meci
» Cork City nicio înfrângere din 14 meciuri
» Cork City nicio înfrângere din 8 meciuri de oaspeți
» Cork City doar 4 goluri primite în 14 meciuri - 0.29 pe meci
» Cork City doar 3 goluri primite în 8 meciuri de oaspeți - 0.38 pe meci
» Longford Town 4 egaluri din 6 meciuri de oaspeți
» Inter 28 victorii din 35 meciuri
» Inter 14 victorii din 17 meciuri de oaspeți
» Chateauroux 11 egaluri din 16 meciuri de oaspeți
» St Joseph's doar victorii din 4 meciuri
» St Joseph's 12 goluri marcate în 4 meciuri - 3.00 pe meci
» St Joseph's niciun gol primit în 4 meciuri
» Lincoln doar victorii din 4 meciuri
» Lincoln 22 goluri marcate în 4 meciuri - 5.50 pe meci
» Chaves 36 goluri primite în 16 meciuri de gazde - 2.25 pe meci
*** Faptele și tendințele interesante din fotbal includ doar meciuri din ligă. Meciurile pentru Cupe, Liga Campionilor, Europa League și altele nu sunt luate în considerare. Faptele sunt pregătite pe baza diferitor indicatori, precum victorii, înfrângeri, egaluri, goluri marcate, goluri primite etc.